14 zelfs. Je zal nu naast een keeper ook nog 2 verdedigers moeten hebben. Zoveel zijn er niet meer voor de backsquote:Op woensdag 15 april 2009 14:54 schreef RayMania het volgende:
Vraag me toch af waar je 13 goede keepers vandaan haalt.
Daarom staat ie ook als spitsquote:Op woensdag 15 april 2009 14:58 schreef leroytje het volgende:
Bedankt voor het overzicht, maar er staat bij mij A.Cole
Dat is dus Andy Cole hè en niet Ashley Cole.
Jij vind mijn Jardel niet goedquote:Op woensdag 15 april 2009 15:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik vind een verdediger altijd sneller iets van subtop of mwah mwah hebben, dan een aanvaller. Aanvallers kan je altijd wel vinden die iets leuks hebben laten zien.
Maar goed, aan de andere kant maakt het ook niet zoveel uit of je Ricardo Carvalho, Sagna of Zanetti op RB hebt staan qua 'impact' in tegenstelling tot een Cristiano Ronaldo of Jardel.
Vroeger was alles beter.quote:Op woensdag 15 april 2009 16:17 schreef toma het volgende:
Je hebt allemaal wel vrij oude spelers in je team Blawh
Of iig uit het begin van deze eeuw.
Is er al lang uitquote:Op woensdag 15 april 2009 16:14 schreef InTrePidIvity het volgende:
-laat deelnemers zelf maar verzinnen-
Ik wilde Márquez kiezen. Vooral vanwege zijn opbouwende kwaliteiten. Die ging er in de ronde uit waarin ik hem wilde kiezen. Song kwam ik daarna bij toeval tegen...quote:
Erm, nietquote:Op woensdag 15 april 2009 16:32 schreef leroytje het volgende:
Hoe zat het trouwens met het ruilen van spelers als iedereen klaar is?
Dat dacht ik gehoord te hebbenquote:Op woensdag 15 april 2009 16:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Erm, niet. Hoe kom je daar dan bij?
Lijkt mij ook wel een leuke toevoeging!quote:Op woensdag 15 april 2009 16:38 schreef Dos37 het volgende:
Bij een draft in bijvoorbeeld de NBA kan dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |