Maar WAAROM?quote:Op vrijdag 10 april 2009 14:58 schreef Kai-Itza het volgende:
Op goede vrijdag zijn week OV's niet geldig...
Nee, goede vrijdag geldt als zondag in veel sectoren. Sommige mensen worden dus 150 of 200% uitbetaaldquote:Op vrijdag 10 april 2009 14:59 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Maar WAAROM?
Het is namelijk een normale vrijdag
Maar waarom?quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:00 schreef Empje het volgende:
[..]
Nee, goede vrijdag geldt als zondag in veel sectoren. Sommige mensen worden dus 150 of 200% uitbetaald
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In de KSC-soap is Bos81 mijn man en heb ik een kind met Dr_Flash.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:03 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Maar waarom?
het is helemaal geen feestdag :´)
Ik snap wel dat mensen vrij krijgen (vooral bij christenlijke bedrijven/beroepen e.d.) maar ik blijf het raar vinden dat dingen als een OV kaart niet geldig zijn.
Als het een nationale feestdag zou zijn zou ik het meteen snappen en het er ook mee eens zijn.
maar nu... tis een gewone vrijdag met een speciale betekenis voor de christenen, geen nationale feestdag...Da's met Bevrijdingsdag ook zo. Niet iedereen is vrij en je ov is ook niet geldig op die dag. Schrijf er een brief over naar de K'ningSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vive le moment
Viva l'amitié
Viva la mémoire
"Dan had ik net zo goed geen kaartje kunnen kopen!"quote:Op vrijdag 10 april 2009 14:56 schreef LangzaamSprinten het volgende:
en dan controleren ze me ook nog eens niet. Want ik ben helaas eerlijk en heb een kaartje gekocht met 40% korting.
quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:03 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Maar waarom?
het is helemaal geen feestdag :´)
Ik snap wel dat mensen vrij krijgen (vooral bij christenlijke bedrijven/beroepen e.d.) maar ik blijf het raar vinden dat dingen als een OV kaart niet geldig zijn.
Als het een nationale feestdag zou zijn zou ik het meteen snappen en het er ook mee eens zijn.
maar nu... tis een gewone vrijdag met een speciale betekenis voor de christenen, geen nationale feestdag...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien omdat een ov-jaarkaart voor studenten is en alle scholen/universiteiten voor zover ik weet wel gewoon gesloten zijn op goede vrijdag.
En stage lopen heeft niets met school en of studie te maken uiteraardquote:Op vrijdag 10 april 2009 15:09 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Misschien omdat een ov-jaarkaart voor studenten is en alle scholen/universiteiten voor zover ik weet wel gewoon gesloten zijn op goede vrijdag.
Meeste vrije dagen van de wereldquote:Op vrijdag 10 april 2009 17:14 schreef Sapstengel het volgende:
Ik vind het ook nergens op slaan idd. Sowieso vind ik dat we in de huidige, multiculturele samenleving die Christelijke feestdagen wel af kunnen schaffen. Ik bedoel, vrij met pinksteren of hemelvaart is altijd wel fijn, maar weet iemand uberhaupt nog waarom we het vieren? En wat vooral irritant is, is dat op dat soort dagen altijd de winkels dicht zijn.
Een grappig filmpje als ondersteunend beeldmateriaal:
Wow ben ik blij dat ik gister alleen moest reizenquote:Op vrijdag 10 april 2009 14:58 schreef Kai-Itza het volgende:
Op goede vrijdag zijn week OV's niet geldig...
weheheheh doe ik ook vaak, wat ook lekker werkt is een strippenkaart laten zien met een stempel van gisterquote:Op vrijdag 10 april 2009 16:34 schreef -o0tijgertjuh0o- het volgende:
ik had er vandaag ook last vanik een treinkaartje kopen niet gecontroleerd. ik netjes een buskaart kopen.. zegt de buschaffeur tegen mij ow je was er op voorbreid.. ik ja... komt er een gast na mij de bus binnen laat zijn ov zien zegt de buschaffeur die is niet geldig vandaag he.. dus die jongen druk in zijn zakken zoeken naar geld zegt de buschaffeur voor deze ene keer maar je gewoon gaan zitten. booooooooh en ik moest wel gewoon af laten stempelen ga volgende keer ook gewoon me ov laten zien
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |