No wayquote:
Ik zal de tips onthouden, al denk ik dat ik niet eens meer in de buurt van zelfbruiner ga komen voortaanquote:Op vrijdag 10 april 2009 13:07 schreef alors het volgende:
Scrubben die handel.
Dat kun je eigenlijk beter vantevoren doen, en dan gewoon een bodylotion of creme en daarna pas een zelfbruiner. Bij voorkeur zo'n fijn sprayding. Zelfbruiner pakt namelijk extra op droge plekjes, waar meer dode huidcellen zitten. Daarom ervoor en erna nog wat gewone creme om te zorgen dat je geen vlekken krijgt.
Maar dat is soms wel lastig. Ik heb zelf kleurloze bruiningscreme. Nou, check dat maar eens op gelijkmatigheid!quote:Op vrijdag 10 april 2009 13:12 schreef Loveless85 het volgende:
Het staat er toch altijd met koeienletters op dat je het gelijk en egaal moet aanbrengen, en oneffenheden meteen af moet poetsen
Dat deed ikquote:Op vrijdag 10 april 2009 13:12 schreef Loveless85 het volgende:
Het staat er toch altijd met koeienletters op dat je het gelijk en egaal moet aanbrengen, en oneffenheden meteen af moet poetsen
Ah..je hebt het opgesmeerd en je bent op bed gaan liggen? Grote no-no.quote:Op vrijdag 10 april 2009 13:12 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dat deed ikhet zag er prima uit voordat ik ging slapen. En mn hoofd is wel redelijk okay gelukkig
!
Ik hou er ook niet zo vanquote:Op vrijdag 10 april 2009 13:18 schreef Nembrionic het volgende:
Kunstmatig bruin is echt verschrikkelijk
Als ik een fotoshoot heb zeg ik altijd tegen ze dat ik ze liever wit heb dan een fake tan. Wat een gruwel. Vlekkerig, streperig, oranje
Ik doe het heeel af en toe op m'n benen. Ik word niet bruin en die melkflessen zijn echt niet charmant onder sommige rokjesquote:Op vrijdag 10 april 2009 13:19 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik hou er ook niet zo vanmaar ik dacht, ik kan het wel weer eens proberen wie weet pakt het nu wel mooi uit! Niet dus.
Nee, ik heb het er op gesmeerd om half 12, toen heb ik tot 1 uur halfnaakt voor de computer gezeten, toen een vest aan getrokken en om 2 uur gaan slapen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 13:18 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ah..je hebt het opgesmeerd en je bent op bed gaan liggen? Grote no-no.
Het moet intrekken en werken.
Nopequote:Op vrijdag 10 april 2009 13:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik doe het heeel af en toe op m'n benen. Ik word niet bruin en die melkflessen zijn echt niet charmant onder sommige rokjes.
Werkt de citroen al?
Pics or that didn't happenquote:Op vrijdag 10 april 2009 13:20 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nee, ik heb het er op gesmeerd om half 12, toen heb ik tot 1 uur halfnaakt voor de computer gezeten, toen een vest aan getrokken en om 2 uur gaan slapen.
Als je érgens bruin wordt, dan is het wel op een terrasquote:Op vrijdag 10 april 2009 13:22 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nopeik vrees dat het niet gaat werken
!
Werd net meegevraagd om een terrasje op te zoeken ergens, maar ik heb maar vriendelijk bedanktin een warme trui daar zitten is ook niets.
Ik ga zo denk ik lekker in bikini in mn achtertuin liggen en hopen dat de zon dit oplost voor me![]()
Hmmm, dat klinkt niet eens zo ergquote:Op vrijdag 10 april 2009 14:08 schreef Hephaistos. het volgende:
How to Remove a Sunless Tan
Step1
Coat your orange self gratuitously in Baby Oil.
Brands do not matter, they all are pretty much the same.
Step2
Leave the Baby Oil on for 30mins - 1hour. If skin get' s dry coat more on.
Step3
Run your bathtub in the warmest water you can stand and soak for 20-30min.
Step4
Take the washcloth and GENTLY exfoliate in circular motions the affected areas.
Step5
If the previous 4 steps don't work you can try Hydrogen Peroxide on the affected areas as well. Or you can buy Loreal's Sunless Tanning Exfoliating Scrub.
quote:Quarter cup of lemonjuice, half a cup of salt and a loofah sponge.
Scrub, scrub, scrub. Okay?
Nee ik heb juist heel erg opgelet dat ik nergens tegenaan ging zitten etcquote:Op vrijdag 10 april 2009 16:26 schreef Greys het volgende:
Is het de onderkant van je arm die zoveel donkerder is geworden?
Heb je per ongeluk met je armen op een bureau geleund o.i.d. na het insmeren, toen je achter de computer ging zitten? Even denken hoor, in The Wedding Planner zit ook een a.s. bruid die van die vlekken heeft en toen had J-Lo er een oplossing voor, scrubben met iets citroenerigsWat was het nou ook alweer? Een mengseltje!
Nou, ik zag er zo bleekjes uit de laatste dagen, dus ik dacht, met een beetje zelfbruiner wordt het er vast beter opquote:Op vrijdag 10 april 2009 16:29 schreef Emimich het volgende:
Een iets genuanceerdere reactie: waarom wil je überhaupt zo'n lelijk nep kleurtje krijgen?
Hopelijk is dit dan een wijze les voor de toekomst voor je.quote:Op vrijdag 10 april 2009 17:22 schreef Breathtaking het volgende:
Nou, ik zag er zo bleekjes uit de laatste dagen, dus ik dacht, met een beetje zelfbruiner wordt het er vast beter opnu kun je niet alleen je gezicht doen want dat is ook raar, dus nam ik mn schouders, rug, borsten en armen ook maar mee
nouja, je ziet het resultaat.
Mn gezicht ziet er overigens wel beter uit zo dus toch nog iets goeds!
Ooh dit is me al eens eerder gebeurd hoor, een paar jaar geledenquote:Op vrijdag 10 april 2009 17:24 schreef Emimich het volgende:
[..]
Hopelijk is dit dan een wijze les voor de toekomst voor je.
Of eerst even proberen op een stuk huid dat iets beter verborgen zit ofzo?quote:Op vrijdag 10 april 2009 19:20 schreef zeemonster het volgende:
Volgende keer gewoon een creme gebruiken ipv een doekje en dan het liefst eentje die geleidelijk bruint (dus niet meteen 1 die een poeporanje kleur geeft) .
Neequote:
Ja een zonnebankje is een beter idee jaquote:Op vrijdag 10 april 2009 19:20 schreef zeemonster het volgende:
Volgende keer gewoon een creme gebruiken ipv een doekje en dan het liefst eentje die geleidelijk bruint (dus niet meteen 1 die een poeporanje kleur geeft) .
Of een keer in de zoveel tijd een lichte zonnebank nemen ?
Gemiddeld duurt het drie dagen voordat het weg is . Ik heb mijzelf ook eens met zo'n doekje mishandeld
Ja ik weet hetquote:Op vrijdag 10 april 2009 19:49 schreef Yvonnetje het volgende:
[..]
Of eerst even proberen op een stuk huid dat iets beter verborgen zit ofzo?
Wel zonde van nu, want je had vandaag & morgen lekker in de zon kunnen bruinen...
Ja dat is ook een veel beter plan jaquote:Op vrijdag 10 april 2009 21:55 schreef musicfreakyme het volgende:
Ik gebruik wel eens van die bodylotion die ook bruint, daar zie je na een dag of 3 dat je telkens een klein beetje bruiner wordt. Dat gebruik ik vaak voor mn benen, aangezien die de zon niet zovaak zien![]()
Omdat het zo langzaam gaat krijg je ook niet zo snel vlekken en blijft het subtiel - niet enorm bruin maar dan is het melkflesgebeuren er wel van af
Ja ik weet hetquote:Op vrijdag 10 april 2009 22:41 schreef Mirjam het volgende:
oi, wat een vlek joh
ik heb zelf 1 keer zo'n bodylotion gebruikt, die van dove, zag er de volgende dag uit als een luipaard, nooit meer
Mn boobies zijn niet zebraquote:
Nee begrijpelijkquote:Op zaterdag 11 april 2009 18:19 schreef Greys het volgende:
Ik vind het trouwens ook doodeng spul hoor. Ooit ook eens geprobeerd met een creme, maar toen had ik niet goed genoeg gescrubd want toen had ik op mijn ellebogen en knieën en zijkant van mijn voeten allemaal donkerder vlekkenEn tussen mijn vingers, want ik had na afloop mijn handen niet goed genoeg gewassen. Sindsdien nooit meer durven gebruiken!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |