I tried, maar hier hebben ze niemand nodig.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:14 schreef motorbloempje het volgende:
BS: probeer 's bij een woningcorporatie binnen te komen op klantenservice, als parttimerverdient geweldig, leuk afwisselend werk en nou ja..
je hebt er geen opleiding voor nodig opzich
quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:07 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Dat is echt een kutbedrijf. Je wordt ook aangemoedigd om te gaan zwartrijden zodat ze geen reiskosten hoeven te declareren.
De grote hier heb ik al geprobeerd (niemand nodig) en sowieso heb ik vaak doordeweeks 's middags college...quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:14 schreef motorbloempje het volgende:
BS: probeer 's bij een woningcorporatie binnen te komen op klantenservice, als parttimerverdient geweldig, leuk afwisselend werk en nou ja..
je hebt er geen opleiding voor nodig opzich
maar je hebt wel zonquote:Op vrijdag 10 april 2009 12:17 schreef P.F het volgende:
Zo kut is dat. Met je laptop in de zon. Beeld is amper meer te lezen
Welk bedrijf?quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waar ik heb gewerkt, betaalt op zich wel redelijk goed. Voor iemand van 21 lag het - in Rotterdam althans - rond de 10 a 11 euro per uur.
Maar goed, je moet zelf weten wat je ermee doet. Just trying to help enzo.
Ik vind het heel fijn hoorquote:Op vrijdag 10 april 2009 12:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waar ik heb gewerkt, betaalt op zich wel redelijk goed. Voor iemand van 21 lag het - in Rotterdam althans - rond de 10 a 11 euro per uur.
Maar goed, je moet zelf weten wat je ermee doet. Just trying to help enzo.
Je kan me altijd contacten als je wat meer wilt weten, of stel dat je op intake zou gaan, tips voor de voorbereiding van het gesprek. Heb er 2 jaar gewerkt, dus weet er nog wel wat vanquote:Op vrijdag 10 april 2009 12:21 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Ik vind het heel fijn hoor. En ik hou die link zeker in m'n achterhoofd. Het is alleen een erg vage omschrijving van de functie en ik struikel nog steeds over de ervaring. Sowieso wil ik eigenlijk liever gister aan de slag en niet hoeven wachten tot de vakantie.
dan moet je goed gaan zitten en je scherm lichter zetten, helpt bij mij primaquote:Op vrijdag 10 april 2009 12:21 schreef P.F het volgende:
[..]
Omdat een een of andere nerd niet heeft bedacht dat ik graag wil laptoppen in de zon.
Mn benen zien er nog wat ongelijk uit nu, ene been is heel dik enzoquote:Op vrijdag 10 april 2009 10:57 schreef MariaEtcetera het volgende:
Foto van Chico in de broek!![]()
En heettie echt Count von Count? Nouja, da's nog steeds vrij geniaal![]()
Planningslijstje!
O: special k met melk
L: twee sneetjes brood met kipfilet denk ik
T: aardbeitjes![]()
D: bloemkool met kaassaus en iets van vlees.
Ik heb contact gehad met heeeeel veeeel uitzendbureau's. Ook Susa, Asa, Gorilla, JMV, etc. Maar het zijn gewoon allemaal de kutbaantjes (pardon my french)quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:22 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Had je je nu ingeschreven bij het / Susa uitzendbureau, BS?
Hadden die ook niets leuks voor je dan?
Het betekent alleen niet per definitie dat je niets meer kunt ruiken. Anosmie kan ook betrekking hebben op bepaalde geuren.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:25 schreef P.F het volgende:
Anosmie betekent niet kunnen ruiken, gister geleerd.
Dan heeft meneer de huisarts ons verkeerd voorgelicht.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:26 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Het betekent alleen niet per definitie dat je niets meer kunt ruiken. Anosmie kan ook betrekking hebben op bepaalde geuren.
Een zielig kasteel?quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:28 schreef conleche het volgende:
Ik heb wel zon. Maar ben aan het werk zou aan het werk moeten zijn........![]()
Zit nu maar een crypto op te lossen. Dank voor het idee, Scusi!!
Sentimenteel slot (9)
Bedroevend maar dat zijn er 10quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:28 schreef conleche het volgende:
Ik heb wel zon. Maar ben aan het werk zou aan het werk moeten zijn........![]()
Zit nu maar een crypto op te lossen. Dank voor het idee, Scusi!!
Sentimenteel slot (9)
Thxquote:Op vrijdag 10 april 2009 12:30 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik vind het juist een hele leuke foto!
Ik ook! En mooie tuin zo te zien!!quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:30 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik vind het juist een hele leuke foto!
Die hier in het durrep wel gewoon, tot 19.00 uur.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:30 schreef conleche het volgende:
Zijn de winkels eigenlijk dicht vandaag. De Albert Heijn bedoel ik???
nee, die zijn gewoon open, maar gaan meestal wel eerder dicht ( 19 uur hier)quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:30 schreef conleche het volgende:
Zijn de winkels eigenlijk dicht vandaag. De Albert Heijn bedoel ik???
De tuin is awesome, vorig jaar gemaakt en nu voor 't eerst echt optimaal van genietenquote:
Ja maar ik wist niets van die lengte..quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:33 schreef conleche het volgende:
o en als er staat (9) dan is het 1 woord. Als er staat (4,3,5) dan zijn het meer woorden met dat aantal letters.
Dan zeg je: O dank je wel ik heb nu het licht gezien. Je hebt me gered. Dank je wel.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:33 schreef motorbloempje het volgende:
er wordt net beweerd, op ander forum, dat ik met mijn BMI van 22 ondergewicht heb, en meneer wil er maar niet aan dat het GEEN ONDERGEWICHT is
OMG, dan zou ik ook ondergewicht hebben, dacht het nietquote:Op vrijdag 10 april 2009 12:33 schreef motorbloempje het volgende:
er wordt net beweerd, op ander forum, dat ik met mijn BMI van 22 ondergewicht heb, en meneer wil er maar niet aan dat het GEEN ONDERGEWICHT is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |