abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_68117189
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 18:13 schreef ItaloDancer het volgende:
Lezen jullie alleen de titel of ook de rest van het artikel
Het komt me erg ongeloofwaardig voor.

Het is werkelijk altijd hetzelfde met gepakte wielrenners: ze waren nét begonnen met doping, eerlijk waar, en ze namen het niet als doping, maar als medicijn, of wel als doping waren, maar omdat ze zo onzeker waren. Bladibladibla.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 17-04-2009 18:53:03 ]
pi_68128426
quote:
Spaanse wielerbond mag Puerto-dossier niet inzien
MADRID - De Spaanse onderzoeksrechter die belast is met de dopingzaak Operacion Puerto heeft de Spaanse wielerbond RFEC inzage in de dossiers geweigerd. Dat heeft de RFEC vrijdag op de website gemeld.
,,De wielerbond wil uiting geven aan haar onvrede over deze beslissing,’’ luidt het op de website met de toevoeging dat men blijft zoeken naar een legale manier toegang te verkrijgen tot de dossiers over de zaak rond de dopingarts Eufemiano Fuentes.

Tot straffen is het nooit gekomen in de zaak die in 2006 aan het licht kwam. Volgens de onderzoeksrechter komt dat omdat er onvoldoende bewijs is voor de enige overtreding die destijds zou zijn begaan, het in gevaar brengen van de volksgezondheid. Een dopingwet bestond in Spanje in 2006 nog niet. (ANP/Reuters)
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_68130048
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 23:30 schreef marcodej het volgende:

[..]


Ach, dat noemen ze een doofpot. Misschien was Fuentes alleen net iets te groot om er helemaal in te stoppen. Ik blijf het een schande vinden dat van die wielrenners binnen no-time de namen naar buiten waren gekomen en van die 200 andere sporters niet.
Niet 1, niet 2, niet 3 maar 4 Regenbogen!
  zaterdag 18 april 2009 @ 00:46:37 #29
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_68130273
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 17:36 schreef rubbereend het volgende:
Hamilton
Kan hij mooi samen met Roberto Heras kersen plukken.

Al vind ik die Spanjaarder nog lager dan Hamilton. Denis Menchov van de Vuelta beroven door vals spel.
pi_68132870
Hamilton.
  zaterdag 18 april 2009 @ 12:37:38 #31
11102 knep
Mountainfreak
pi_68137169
Las het net in de krant, wat een mafkees zeg .
pi_68144067
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 18:39 schreef Szura het volgende:

[..]

ja en alleen a load of shit gezien.

vind het nog steeds jammer dat Ekimov die gouden plak niet kreeg
Inderdaad. Wat een mongool die Hamilton
Een ezel stoot zich niet twee keer aan dezelfde steen. Heb die kerel nooit gemogen eigenlijk.
  zaterdag 18 april 2009 @ 19:24:55 #33
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_68146975
quote:
Spaanse rechter blokkeert vrijgave bloedmonster
Uitgegeven: 18 april 2009 17:52
Laatst gewijzigd: 18 april 2009 18:16

MADRID - De Spaanse wielerbond gaat in beroep tegen de beslissing van een Spaanse rechter om de vrijgave van bloedmonsters te blokkeren.

Met de monsters zou mogelijk aangetoond kunnen worden dat de Spanjaard Alejandro Valverde en andere wielrenners zich hebben ingelaten met doping. Dat heeft de Spaanse wielerbond RFEC zaterdag bekendgemaakt.

De Spaanse wielerbond eist toegang tot de bloedmonsters, die werden gevonden tijdens Operacion Puerto.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_68166048
quote:
'Dekker en Boogerd klant bij Matschiner'
19 april 2009

Het Duitse magazine Focus beweert dat Thomas Dekker en Michael Boogerd klant zou zijn bij Stefan Matschiner, de voormalige manager van Bernahrd Kohl.
Matschiner zou de spil zijn in een grote Oostenrijkse dopingzaak, waarbij Kohl al bevestigde dat hij bloeddoping heeft gebruikt. Ook Michael Rasmussen zou een cliënt zijn van Matschiner.

Waar de link met de twee Nederlanders vandaan komt is niet bekend.
pi_68167018
Even daarop voortborduren.
quote:
19.04.2009 - Berlin (dpa) - Nach Informationen des Nachrichten-Magazins «Focus» soll auch der niederländische Radprofi Thomas Dekker vom Silence-Lotto-Team Blut-Doping in Österreich betrieben haben.

In diesem Zusammenhang fielen auch der Name des Ex-Profis Michael Boogerd und des Dänen Michael Rasmussen, der seit seinem Tour-de-France- Ausschluss 2007 ohne Team ist. Dekker und Boogerd werden verdächtigt, Kunde des inhaftierten Sport-Managers Stefan Matschiner gewesen zu sein, der auch den geständigen Bernhard Kohl (Österreich) mit Doping-Mitteln versorgt haben soll. In Linz und Matschiners Heimatort Laakirchen soll er den Profis in Zentrifugen bearbeitetes Blut zugeführt haben. Mit dem Matschiner-Netzwerk befasst sich in Wien die «Soko Doping».

www.radsport-news.com/sport/sportnews_56124.htm
pi_68169308
zou me helemaal niks verbazen
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_68169354
quote:
Op zondag 19 april 2009 14:56 schreef JohnDDD het volgende:
zou me helemaal niks verbazen
Tuurlijk niet, maar er ontbreekt voorlopig ieder bewijs. Net zo als dat voorlopig bij heel veel van dat soort berichten uit Oostenrijk het geval is.
pi_68169564
Het zou misschien verklaren waarom Dekker weg moest en Boogerd ook geen serieuze rol kreeg binnen de Raboploeg. Maar goed dat is allemaal speculatie.

Het zou me wel teleurstellen als Boogerd in z'n laatste paar seizoenen nog aan de bloeddoping gezeten heeft.

Maar er is dus (voorlopig) geen link tussen Matschiner en dat Oostenrijkse plasmalab.
  zondag 19 april 2009 @ 16:03:40 #39
127004 maril
Smeetsfan
pi_68171188
Tja\
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
  zondag 19 april 2009 @ 16:39:52 #40
132605 kawotski
Il Dottore
pi_68172422
en Dekker zal dan niet meer voor de overwinning mogen gaan.. wat een timing
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
  zondag 19 april 2009 @ 19:14:51 #41
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_68179045
quote:
Op zondag 19 april 2009 15:05 schreef TargaFlorio het volgende:

Het zou me wel teleurstellen als Boogerd in z'n laatste paar seizoenen nog aan de bloeddoping gezeten heeft.
Ja, zoals Museeuw in z'n laatste jaren. En ervoor reden ze beide clean mee aan de top tussen al die bekende dopingzondaars ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  zondag 19 april 2009 @ 20:21:05 #42
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_68181541
quote:
Op zondag 19 april 2009 15:05 schreef TargaFlorio het volgende:
Het zou misschien verklaren waarom Dekker weg moest en Boogerd ook geen serieuze rol kreeg binnen de Raboploeg. Maar goed dat is allemaal speculatie.
Als dit al klopt, dan maak je me niet wijs dat alle (semi-)kopmannen, behalve Freire blijkbaar, aan de dope zouden zitten zonder dat de ploeg op de hoogte is of dit gewoon zelf organiseerde.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_68189806
quote:
Op zondag 19 april 2009 19:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Ja, zoals Museeuw in z'n laatste jaren. En ervoor reden ze beide clean mee aan de top tussen al die bekende dopingzondaars ...
Inderdaad . Ja ik gebruikte wel 1 keer doping maar verder nooit hoor
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_68190323
Als ze bij Rabo grootschalig gebruiken dan zou Kohl ook al in zijn Rabo tijd kennis gemaakt kunnen hebben met Matschiner.
Sowieso heb ik het idee dat iedereen, nou ja in ieder geval de toppers van 10 jaar terug gebruikten. Het zal me weinig verbazen als ze dat nog steeds doen.
Niet 1, niet 2, niet 3 maar 4 Regenbogen!
pi_68192740
quote:
Op zondag 19 april 2009 20:21 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Als dit al klopt, dan maak je me niet wijs dat alle (semi-)kopmannen, behalve Freire blijkbaar, aan de dope zouden zitten zonder dat de ploeg op de hoogte is of dit gewoon zelf organiseerde.
Eigenlijk maak je me niet wijs dat Boogerd aan de dope zat, en Erik Dekker niet. Maar goed, speculatie.
  maandag 20 april 2009 @ 08:49:47 #46
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_68193007
quote:
Op maandag 20 april 2009 08:26 schreef thijsdetweede het volgende:

[..]

Eigenlijk maak je me niet wijs dat Boogerd aan de dope zat, en Erik Dekker niet. Maar goed, speculatie.
Dekker die niet op het WK mag starten met een hematocriet van 52 is geen speculatie. Een half jaar later brak hij op zijn 30e "plots" toch nog door. Dat leek me toen al duidelijk. Boogerd wil ik nog het voordeel van de twijfel geven, die had een vrij normaal carriere-verloop (maar dat gold eigenlijk ook voor Virenque).

Opvallend detail is dat in die doorbraak-Tour van Dekker ene Sergei Ivanov niet mocht starten wegens een te hoge hematocriet.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_68193905
quote:
Op maandag 20 april 2009 00:29 schreef Sjiznit het volgende:
Als ze bij Rabo grootschalig gebruiken dan zou Kohl ook al in zijn Rabo tijd kennis gemaakt kunnen hebben met Matschiner.
Sowieso heb ik het idee dat iedereen, nou ja in ieder geval de toppers van 10 jaar terug gebruikten. Het zal me weinig verbazen als ze dat nog steeds doen.
Dat strookt dan weer totaal niet met de versie van Kohl, die zei dat hij pas in 2005 (toen hij bij T-Mobile kwam) kennis maakte met het gebruik van doping.
pi_68237361
quote:
UCI: "Dopinggevallen door bio-paspoort"
di 21/04/09
De UCI gaat nog voor de start van de Giro op 9 mei de namen van de renners bekendmaken die op doping betrapt zijn dankzij het biologische paspoort. Het biologische paspoort werd ingevoerd om renners die zich doperen sneller te kunnen betrappen. Tot nu toe viel er nog niemand door de mand, maar dat gaat nu veranderen, klinkt het bij de UCI.

"Maar we moeten eerst absoluut zeker zijn", zegt woordvoerder Enrico Carpani. "We moeten ons kunnen verdedigen voor de rechter. Ook de juridische kant moet in orde zijn." Dat werd eerder ook al aangegeven door Anne Gripper, het hoofd van het anti-dopingagentschap van de UCI. "In sommige gevallen is er duidelijk geknoeid met het bloed, maar we kunnen niet voorzichtig genoeg zijn", zei Gripper.

De UCI beschikt over een biologisch paspoort van meer dan 800 renners.
Ben benieuwd om welke en hoeveel renners dit gaat.
  dinsdag 21 april 2009 @ 15:29:57 #49
64381 Achterhoekers_eerst
Als u alles op een rijtje hebt
pi_68239603
Kijkend naar de positieve plasjes en haren van de afgelopen jaren moeten we de uitschieters verwachten.......Haussler?? Of was dit niet prono
....hoedt u voor het domino-effect ! !
pi_68243607
quote:
Op dinsdag 21 april 2009 14:19 schreef ElYefe het volgende:

[..]

Ben benieuwd om welke en hoeveel renners dit gaat.
ik zou haast denken de renners waar ze vanaf de laatste Tour al mee bezig zijn.
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')