Ik denk dat hij gewoon door de buik van Claire weggeduwd wordt!quote:Op dinsdag 21 april 2009 11:09 schreef mevrouwdebok het volgende:
vergis ik me of helt huub iets meer over naar de dame aan zijn linkerzijde op de foto??? kan hij het weer niet laten , de schavuit !
neem jezelf niet zo serieusquote:Op dinsdag 21 april 2009 12:25 schreef sunny16947 het volgende:
Zo heerlijk hé om overal iets achter te zoeken. In zijn figurantenrol op het filmpje moest het gezellig weekend en dansen zijn. En op de foto van een andere modeldeelneemster staat hij gehel aan de andere kant. Had hij zeker net ruzie met Claire gehad pfffffffffffffff
Was net ook bij RTL Boulevard. Albert Verlinde was heel negatief over Jaap, dat ie hopelijk geen eigen programma zou krijgen.quote:Op dinsdag 21 april 2009 19:25 schreef snetje het volgende:
hoor ik nu ?? Jaap een intervieuw met Joran van der Sloot ....
morgen foto's in de Party van Dennis van Tellingen ( die de hele nacht hiervoor in de bosjes heeft gelegen )....
SBS6 Hart van Nederland
huh? je weet nog niet eens wat er gaat komen.......quote:Op woensdag 22 april 2009 09:17 schreef beequeen het volgende:
Walgelijk om zo'n pathologische leugenaar een podium te geven.
Zijn 'real life' optreden bij Peter R. de Vries was anders behoorlijk goed bekeken.quote:Op woensdag 22 april 2009 09:34 schreef Copycat het volgende:
Dit is dan ook geen Joran in de media topic ...
Ik zie dat de trailer verwijderd isquote:Op woensdag 22 april 2009 08:25 schreef Eef999 het volgende:
http://www.tvellef.net/trailerjaap.wmv
TVELLEF MAAKT SHOW OVER JAAP EN JORAN
ROERMOND - TVEllef is de afgelopen maanden bezig geweest met een programma waarin Gouden Kooi winnaar Terror Jaap een ontmoeting had met Joran van der Sloot. Aan het einde van het programma ondergaat Joran van der Sloot een leugendetectortest, waarbij vragen over de Holloway-affaire worden gesteld.
Terror Jaap kwam vorig jaar per toeval in contact met Joran van der Sloot, en besloot in het geheim een programma met hem op te nemen. Om het programma geheim te houden nam hij contact op met TVEllef.
In December vonden de eerste opnames plaats, op een geheime locatie. Joran deed een groot aantal opmerkelijke uitspraken. Omdat Jaap bleef twijfelen of Joran dit keer wel de waarheid sprak werd een leugendetectortest voorgesteld, waar van der Sloot mee accoord ging.
Vorige week vond de test plaats, maar werden Jaap en Joran betrapt door fotograaf Dennis van Tellingen van weekblad Party. Daarom is besloten om deze week al naar buiten te komen met het verhaal.
Bron: http://www.tvellef.nl/php/pivot/entry.php?id=1536
quote:Op woensdag 22 april 2009 10:11 schreef seka het volgende:
Joran mag van mij ook naar een andere planeet.
verschrikkelijk domme opmerking ditquote:Op woensdag 22 april 2009 09:17 schreef beequeen het volgende:
Walgelijk om zo'n pathologische leugenaar een podium te geven.
Jaap = een held,quote:Op woensdag 22 april 2009 13:23 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
verschrikkelijk domme opmerking dit
fox news mag wel Joran interviewen? Patrick van der Eem mag wel 4 ton in zn zak steken om bananensplit te spelen met Joran, Peter R mag m wel zogenaamde mensenhandelaren aanbieden in Thailand?
de zeeeee is groooot Jaap ik zeg het ze gaat nooooit meer gevonden worden![]()
![]()
heb er nu al zin in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |