Ik doe een hartverwarmende sollicitatie voor een verlaten subforum waar ik nooit kom en ik krijg de baanquote:
Niet actief posten in het subforum waar je wilt gaan modden is tegenwoordig een pre hè.quote:Op maandag 6 april 2009 00:38 schreef Breathtaking het volgende:
Ik doe een hartverwarmende sollicitatie voor een verlaten subforum waar ik nooit kom en ik krijg de baan?
* Breathtaking verlaat KLB.quote:Op maandag 6 april 2009 00:39 schreef Emimich het volgende:
[..]
Niet actief posten in het subforum waar je wilt gaan modden is tegenwoordig een pre hè.
niet doen, je examens zijn toch makkelijker dan je pta'squote:Op maandag 6 april 2009 00:39 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Als ik al ging dan zou ik gaan leren, niet slapen!
quote:Op maandag 6 april 2009 00:38 schreef Emimich het volgende:
[..]
Het was nog geloofwaardiger geweest als ze gezegd had dat ze een foto van jou in een kelder gevonden had.
Wat in godsnaam zijn pta's?quote:Op maandag 6 april 2009 00:39 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
examen is toch makkelijker dan je pta's
oh dan ben ik wegquote:Op maandag 6 april 2009 00:39 schreef Emimich het volgende:
[..]
Niet actief posten in het subforum waar je wilt gaan modden is tegenwoordig een pre hè.
quote:Op maandag 6 april 2009 00:17 schreef Emimich het volgende:
De ultieme poll:
Poll: Emimich1 2 3 4 5
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Oke.quote:Op maandag 6 april 2009 00:39 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Als ik al ging dan zou ik gaan leren, niet slapen!
Ja dat is hét pta, maar wat is een pta?quote:Op maandag 6 april 2009 00:42 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
Programma van toetsing en afsluiting
geniaal filmpje, ik zag al waar t naartoe ging toen dat glijmiddel erbij kwamquote:Op maandag 6 april 2009 00:35 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
'
vertel mij wat, ik heb er een note voor gekregen
quote:
Jullie lijken me allebei wel geschikte mods voor KLB. Of in ieder geval geschiktere dan de huidige.quote:
Ik zou het wel als een compliment willen zien, maar dan bedenk ik me dat je zojuist mij en dagdag in één adem genoemd hebtquote:Op maandag 6 april 2009 00:44 schreef Emimich het volgende:
[..]
[..]
Jullie lijken me allebei wel geschikte mods voor KLB. Of in ieder geval geschiktere dan de huidige.
Droeftoeter in kwestie gebruikt het woord in deze als synoniem voor schoolexamens.quote:Op maandag 6 april 2009 00:43 schreef Breathtaking het volgende:
Ja dat is hét pta, maar wat is een pta?
Hij staat nota bene in 2, iets meer respect jongedame.quote:Op maandag 6 april 2009 00:45 schreef Breathtaking het volgende:
Ik zou het wel als een compliment willen zien, maar dan bedenk ik me dat je zojuist mij en dagdag in één adem genoemd hebt..
nou je maakt in de 5de en 6de vwo (of 4 en 5 havo) allemaal toetsen die voor de helft gaan meetellen voor je eindexamen, dat noemen wij hier de pta's.quote:Op maandag 6 april 2009 00:43 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja dat is hét pta, maar wat is een pta?
Ooh en Remlof, ik wil graag mod worden van het keldertjedan doe ik de aanmeldingen wel
hier spreekt de man met kennis van zakequote:Op maandag 6 april 2009 00:44 schreef Emimich het volgende:
[..]
[..]
Jullie lijken me allebei wel geschikte mods voor KLB. Of in ieder geval geschiktere dan de huidige.
Oke, doeg.quote:Op maandag 6 april 2009 00:46 schreef dagdag het volgende:
Lieve allemaal, aangezien ik vroeger de reclame van abn zag het begint met ambitie
ik had als doel klb modden,
aangezien Emimich postte dat je daar dan niet mag posten heb ik besloten voortaan in het subforum
travel te gaan posten
groeten scheermesss
schoolexamens zijn een deel van het PTAquote:Op maandag 6 april 2009 00:45 schreef Emimich het volgende:
[..]
Droeftoeter in kwestie gebruikt het woord in deze als synoniem voor schoolexamens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |