idd, die hadden er duidelijk niet zoveel zin in.quote:
Greatest man gaat niet alleen over het werk hoor, ook over hoe iemand gekleed gaat, over hoe iemand met vrouwen omgaat. Ja ja ik heb het interview gelezen in de JFK, zou het nooit kopen maar het ligt bij ons in de personeelsruimte op het werk dus vandaarquote:Op zondag 24 mei 2009 23:40 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Nee maar dat gaat over 't werk, Ik doel op de houding hoe iemand overkomt.
Albayrak is geen minister hoor.quote:Op maandag 25 mei 2009 00:06 schreef Pacifico het volgende:
Voor wie is geïnteresseerd in het eventueel aftreden van Albayrak (minister van justitie) n.a.v. de reportage van Peter vanavond, hier: Aanfluiting NL politie, Albayrak moet aftreden!
WTFquote:Op maandag 25 mei 2009 00:35 schreef Regina7 het volgende:
Albayrak is hulpminister.
Goede uitzending Peter.
Bij bureau Mercatorplein wordt je naar huis gestuurd als je aangifte komt doen omdat een Marokkaansuitziendtype je net heeft beroofd....'nou mevrouw doet u maar geen aangifte hoor...dan maakt u het alleen maar erger'
quote:Claudia
Claudia (162)
vandaag, 01:01
oke mensen ik heb daar niks mee te maken hij heeft mij en mijn pa alles onder dwang laten doen voor al die onzin en zo van jullie moeten jullie bij hem zijn en laat mij aub met rust de groeten claudia
Claudia heeft ook een berichtje achter gelaten op de Hyves van Rebecca:quote:Op zondag 24 mei 2009 23:28 schreef bluejean het volgende:
[..]
Stiekem ook op die hyves zitten koekeloeren. Die reacties, priceless. De ware detective in mij vond op pagina 4 ook nog een reactie van ene Rebecca, ook wel bekend als lollifant van Popstars. Zal ze ook zijn opgelicht?
Blijkbaar kennen die twee elkaar erg goed!quote:hey meisje hoe is die daar ik hoop het goed hier aan deze kant niet zo goed ze hebben net het neefje van tony dood gevonden in de auto in de roer in roermond hij zar er in het was bij het politie buro langs de speur honden hebben hem gevonden die had tony gerereld groetjes xxx claudia
neem aan dat PrdV hem wel vergoed. Beetje ook zijn schuld dat die motor niet meer terugkwam vanwege z'n falende trackingsystem.quote:Op maandag 25 mei 2009 12:31 schreef carloz187 het volgende:
Dat aangifte weinig zin heeft en dat de politie in NL zuigt is allang duidelijk. Wat ik mij afvraag is of de eigenaar zijn motor vergoedt krijgt en bvia wie? Lijkt mij dat de verzekering dit niet dekt aangezien hij de motor aan iemand meegeeft waarvan hij bijna 100% zeker weet dat deze hem niet terugbrengt. Zal het programma van PRDV het vergoeden?
Neem maar van mij aan dat die man zich geen zorgen hoeft te maken om die motorquote:Op maandag 25 mei 2009 12:31 schreef carloz187 het volgende:
Dat aangifte weinig zin heeft en dat de politie in NL zuigt is allang duidelijk. Wat ik mij afvraag is of de eigenaar zijn motor vergoedt krijgt en bvia wie? Lijkt mij dat de verzekering dit niet dekt aangezien hij de motor aan iemand meegeeft waarvan hij bijna 100% zeker weet dat deze hem niet terugbrengt. Zal het programma van PRDV het vergoeden?
"u kunt gerust gaan slapen"quote:Op maandag 25 mei 2009 12:58 schreef honda1990 het volgende:
[..]
Neem maar van mij aan dat die man zich geen zorgen hoeft te maken om die motor
Het zal vast wel hoor anders doet die man daar vast niet aan mee, maar waarom ik dat nou van jou moet aannemenquote:Op maandag 25 mei 2009 12:58 schreef honda1990 het volgende:
[..]
Neem maar van mij aan dat die man zich geen zorgen hoeft te maken om die motor
quote:Ron (64)
vandaag, 13:56
Nou het was leuk om je weer eens te zien
maar om dat dan via de TV te doen vind ik wat ver gaan
in ieder geval veel suc6 met je filmcarierre
en de groeten aan Peter
quote:Frank (0)
vandaag, 14:33
Hoi claudia,
In ieder geval heel veel sterkte gewenst, wanneer komt ie vrij?
Met vriendelijke groeten,
P. de Vries
nietquote:Op maandag 25 mei 2009 16:37 schreef EdvandeBerg het volgende:
Maar wanneer wordt ie nu herhaald?
Ik date op het moment met de dochter peter snapje. Ook msnen we veel, eigenlijk ben ik Joran maar dat weet peter niet.quote:Op maandag 25 mei 2009 16:25 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Het zal vast wel hoor anders doet die man daar vast niet aan mee, maar waarom ik dat nou van jou moet aannemen?
Dat vroeg ik me dus ook af, want als het programma het zou hebben vergoed, was dat vast op triomphantelijke toon erbij vermeld.quote:Op maandag 25 mei 2009 12:31 schreef carloz187 het volgende:
Dat aangifte weinig zin heeft en dat de politie in NL zuigt is allang duidelijk. Wat ik mij afvraag is of de eigenaar zijn motor vergoedt krijgt en bvia wie? Lijkt mij dat de verzekering dit niet dekt aangezien hij de motor aan iemand meegeeft waarvan hij bijna 100% zeker weet dat deze hem niet terugbrengt. Zal het programma van PRDV het vergoeden?
Het lijkt mij ook niet dat ze die man laten zitten alleen blijft mijn vraag dus...WIE betaalt? Lijkt me niet dat een verzekeringsmaatschappij dit zo ff vergoedt en in hoeverre zou je de politie hier nog verantwoordelijk kunnen stellen.quote:Op maandag 25 mei 2009 19:02 schreef honda1990 het volgende:
[..]
Ik date op het moment met de dochter peter snapje. Ook msnen we veel, eigenlijk ben ik Joran maar dat weet peter niet.
Nee, omdat Peter r. de Vries daar echt wel voor zorgt. Die laat zo'n man echt niet even die 16.000 euro ophoesten omdat de redactie/peter een foutje heeft gemaakt.
ja druk met bonnen uitschrijvenquote:Op maandag 25 mei 2009 19:38 schreef Peter6000 het volgende:
En ik denk dat het opgeworpen beeld van hoe de politie werkt niet klopt. Volgens mij zijn ze erg overbelast en doen de meeste medewerkers wat ze kunnen, binnen de naar hun toe van bovenaf opgelegde beperkingen.
Neemt niet weg dat het raar is dat er niet meteen actie ondernomen wordt als de naam van de dader inclusief copie van een legitimatiebewijs op een presenteerblaadje wordt aangeleverd.
Dat dacht ik dus ook.quote:Op maandag 25 mei 2009 19:38 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me dus ook af, want als het programma het zou hebben vergoed, was dat vast op triomphantelijke toon erbij vermeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |