Seb draait ook met zijn ogen, wanneer hij bijna in slaap valt. Hij huilt altijd als hij in bed wordt gelegd. Of op het moment dat hij door krijgt dat het de bedoeling is dat hij daar blijft en ik niet.

Dan kunnen we doen wat we willen maar hij moet standaard even een paar minuutjes huilen. In het begin ging ik dan meteen naar hem toen of haalde ik hem er even uit, wist ik veel. Maar toen bleek dus dat hij dat gewoon standaard doet en dat het voor hem beter werkt om hem te laten liggen en zijn speen weer te geven en de clown met muziek nog een keer op te draaien. Dan een aai over zijn bolletje en weggaan. Dat moeten we meestal nog twee keer herhalen en dan slaapt hij. Ik hoor bij Seb ook heel goed wat voor een huiltje het is.
Hij heeft in ieder geval een, ik heb slaap maar slapen is voor mietjes huiltje en een ik heb honger en waar blijft mijn eten huiltje (die is veeeeeel harder) en een ik heb iets (poep, spuug, boertje) wat me dwars zit huiltje
Het ging goed bij de osteopaat, hij sliep net toen we moesten gaan dus ik hield mijn hart vast. Maar hij is heel erg op mensen gericht dus vond het allemaal maar wat interessant. Hij hield steeds oogcontact met de osteopaat. Er waren wel inderdaad wat dingen die niet helemaal lekker zaten maar niet schrikbarend of zo zei de osteopaat. Het was vooral het maag/slokdarm gedeelte waar hij zich op gericht heeft.
Seb heeft nu net gegeten en hij heeft niet gespuugd bij het boeren, (vanmorgen heb ik nog staan dweilen omdat hij over mijn schouder op de grond had gespuugd bij het boeren) na het eten heeft hij nog een uurtje in de box gespeeld en maar een keer liep er een beetje uit zijn mond. Volgende week donderdag terug

Ik ben erg hoopvol.
(Ik leg hem net op bed en hij heeft helemaal niet gehuild bij het slapen gaan, ik heb al drie keer gecheckt of de babyfoon wel aan staat, dus wat ik hierboven heb gezet gaat nu ook even niet op. )