Die boete kunnen ze ook wel op kenteken uitschrijven.quote:Op donderdag 2 april 2009 20:58 schreef Cracka-ass het volgende:
Volgens mij niet.
Ze hadden je staande moeten houden en je een boete moeten geven.
Het rechtsinhalen kun je makkelijk op kenteken krijgen, de snelheid wordt moeilijker.quote:Op donderdag 2 april 2009 20:55 schreef robke1012 het volgende:
Hoi allemaal,
ik heb een vraag, vorige week om 6 uur sóchtens heb ik een auto ingehaald (rechts) en daarna 40km/h te hard. Ik weet het: niet netjes. Eenmaal bij het stoplicht, stond er een zwarte volvo naast me, degene die ik heb ingehaald!!....
Raampje gaat naar beneden en er kwam een pasje van de politie te voorschijn met als extra "dat is niet handing meneer, wat u deed" en vroem toen reed de T5 weg.......... zonder een bordje "volgen".
Mijn vraag: krijg ik een bekeuring? Het waren 4 politie mannen in normale kledij in 1 auto. Wellicht waren ze niet in functie op dat moment.
Hoop dat iemand mij hier antwoord op kan geven, alvast bedankt.
groet Robke1012
Hahaha kankersorryquote:Op donderdag 2 april 2009 21:43 schreef Damzkieee het volgende:
Wheeh zo heb ik wel eens een zootje Poolse drugstouristen de stuipen op het lijf gejaagd met mijn pa's Marechausseebordje dat ie nog in de auto had liggen
quote:Op donderdag 2 april 2009 21:29 schreef Gotrick het volgende:
Ik hoop dat je een boete krijgt.
Mensen die denken dat ze 's ochtends alleen op de weg zijn en alles kunnen maken
Dat ze in burger waren en dat het misschien na diensttijd is maakt niet uit in elk geval. Ze blijven, ook buiten werktijd, "opsporingsambtenaar".quote:Op donderdag 2 april 2009 20:55 schreef robke1012 het volgende:
Mijn vraag: krijg ik een bekeuring? Het waren 4 politie mannen in normale kledij in 1 auto. Wellicht waren ze niet in functie op dat moment.
mensen die s' morgens zonder reden op de linkerbaan blijven plakken...quote:Op donderdag 2 april 2009 21:29 schreef Gotrick het volgende:
Ik hoop dat je een boete krijgt.
Mensen die denken dat ze 's ochtends alleen op de weg zijn en alles kunnen maken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |