En dan is ie ook nog in de 'aanbieding', afzettersquote:Op woensdag 1 april 2009 21:09 schreef ryan_atwood het volgende:
[..]
tsja... http://www.ylighting.com/arco.html
Komt er ook vandaan.quote:
Dat is geen lamp, dat is een plastic vishengel met een kartonnen kapquote:Op woensdag 1 april 2009 21:12 schreef Kahlen het volgende:
Ikea heeft een aardige die erop lijkt en stuk goedkoper:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/50103406
Doet minder pijn in iedergeval als je met je hoofd tegen die bol aanlooptquote:Op woensdag 1 april 2009 21:15 schreef Rosbief het volgende:
Day is geen lamp, dat is een plastic vishengel met een kartonnen kap
Jouw UI, is dat Rathergood artwork?quote:Op woensdag 1 april 2009 21:17 schreef Kahlen het volgende:
[..]
Doet minder pijn in iedergeval als je met je hoofd tegen die bol aanloopt
Tja voor dat geld krijg je er wel gelijk een grafsteen bij, hoef je alleen nog maar je naam in te beitelen.quote:
Die heb ik ook, maar dan in mat aluminium.quote:Op donderdag 2 april 2009 11:34 schreef maok het volgende:
http://www.4udesigned.nl/index.php/cat/c18_Vloerlampen.html
Dit is die van ¤109,-
[ afbeelding ]
Verschil in prijzen zit hem volgens mij vooral in hoogte en of hij in hoogte verstelbaar is.
Is die een beetje stabiel? Ik ben bang dat een 'goedkope' lamp veel gammeler is dan de duurder versies.quote:Op zondag 5 april 2009 21:39 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Die heb ik ook, maar dan in mat aluminium.Is (enigszins) in hoogte en lengte verstelbaar op twee plaatsen en heeft een robuuste marmeren voet (afgedekt door een aluminium plaat).
Gekocht bij KN light in Neer (Limburg). Ze hadden nog een paar andere variaties, in verschillende prijsklassen. Mijn lamp kostte daar volgens mij ook zo'n 109 euro.
Die is haske stabiel. De voet is bijna niet te tillen (ik = vrouw). En hij ziet er ook solide uit.quote:Op zondag 5 april 2009 21:47 schreef maok het volgende:
[..]
Is die een beetje stabiel? Ik ben bang dat een 'goedkope' lamp veel gammeler is dan de duurder versies.
*Rammelt eens aan haar lamp*quote:Op maandag 6 april 2009 18:06 schreef maok het volgende:
Nee dat hoeft niet, ik ga toch niet helemaal naar Limburg om hem te kopen. Ik zit er aan te denken om die uit mijn post te kopen, alleen wil ik hem eigenlijk wel eerst zelf voelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |