SPB Mobile Shell 3.1quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:34 schreef Kopbal het volgende:
Iemand even snel bellen als je bijvoorbeeld aan het lopen bent vind ik toch wel erg klote, is dit gewoon omdat ik er nog handigheid in moet krijgen?
Eternal gratitudequote:Op donderdag 14 mei 2009 15:33 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Je kan proberen een aantal keer snel achter elkaar de headset aan te sluiten en er weer uit te halen. Als dat niet werkt probeer dan de stekker rond te draaien als je hem eruit haalt (misschien een paar keer herhalen). Misschien dat een beetje prutsen met de stylus in de aansluiting ook wel helpt.
Dat zijn de oplossingen die ik tot nu voorbij heb zien komen, heb er zelf nooit last van gehad.
Thanks.quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:44 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
SPB Mobile Shell 3.1
PM maar als je niet begrijpt wat ik bedoel
Oh, geen idee. Misschien even zoeken op het SPB forum.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:22 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Thanks.
Op de één of andere manier staan er nu allemaal e-mailadressen van MSN tussen mijn contacten. Dit wil ik niet, hoe moet ik die verwijderen?
Je kunt op veel verschillende manieren contacten zoeken, de meest handige manieren die ik gebruik:quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:34 schreef Kopbal het volgende:
Iemand even snel bellen als je bijvoorbeeld aan het lopen bent vind ik toch wel erg klote, is dit gewoon omdat ik er nog handigheid in moet krijgen?
Open Windows Live. Ga naar menu --> opties --> 2. Synchronisatie --> Eventjes de vinkjes lezen en uitzettenquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:22 schreef Kopbal het volgende:
Op de één of andere manier staan er nu allemaal e-mailadressen van MSN tussen mijn contacten. Dit wil ik niet, hoe moet ik die verwijderen?
De meeste scheurtjes ontstaan bij t hoekje waar de stylus inzit, als je die er recht ipv achterover gebogen uittrekt voorkom je al een hoop ellende, maar ik had begrepen dat het met de nieuwere toestellen veel beter gesteld is, ik heb iig nergens last van en ben er niet over-voorzichtig mee ofzoquote:Op dinsdag 19 mei 2009 14:03 schreef Lilian. het volgende:
Ik zit nog steeds te twijfelen over dit toestel, ik lees veel over haarscheurtjes. Is dit probleem ook bij de nieuwe modellen? Hebben veel mensen er hier last van?
De verbinding is prima, goed stabiel, maar de snelheid laat wel te wensen over...quote:Op dinsdag 19 mei 2009 14:03 schreef Lilian. het volgende:
Weet iemand hoe de internet verbinding is met KPN? Ik dacht dat ik over 2 maanden pas mocht verlengen, maar ik kreeg een sms dat het nu al mag.
Omdat wikipedia van internet gebruik maakt en lexipedia een database van 225Mb op je ext. geheugen parkeert en veel sneller werkt zonder dat je online hoeftquote:
Ok dankje voor je snelle antwoord, ik was zelf nog iets sneller (ongeduldig) en nog even langs de KPN winkel gereden. Daar kreeg ik een abo voor 1 jaar aangeboden met 35 euro bijbetaling. Mooie aanbieding, dus de telefoon al gehaald. Ik vind hem erg mooi, moet alleen nog even zoeken naar goeie panels en kijken hoe alles precies werkt, maar dat komt wel goed.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 16:27 schreef YuckFou het volgende:
[..]
De meeste scheurtjes ontstaan bij t hoekje waar de stylus inzit, als je die er recht ipv achterover gebogen uittrekt voorkom je al een hoop ellende, maar ik had begrepen dat het met de nieuwere toestellen veel beter gesteld is, ik heb iig nergens last van en ben er niet over-voorzichtig mee ofzo
Lees anders de tweakerslink ergens een end terug eens na daar gaat t alleen maar over scheurtjes
[..]
De verbinding is prima, goed stabiel, maar de snelheid laat wel te wensen over...
Heb je je juiste lokatie wel ingegeven via * check with GPS*?quote:Op woensdag 20 mei 2009 08:36 schreef Kopbal het volgende:
wat een baggerprogramma dat spb weather. Hier schijnt al 3 dagen volop de zon maar hij blijft maar aangeven dat het regent.
Had ik wel, en toch vond ik de voorspellingen van 't station niet erg betrouwbaarquote:Op vrijdag 22 mei 2009 15:44 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Heb je je juiste lokatie wel ingegeven via * check with GPS*?
Misschien ff opnieuw instellen danquote:Op vrijdag 22 mei 2009 18:13 schreef Sextreme het volgende:
Had ik wel, en toch vond ik de voorspellingen van 't station niet erg betrouwbaar
quote:
En sinds vandaag is hij weer terug van reparatie. Kosteloos gerepareerd, nieuw achterfrontjequote:Op dinsdag 12 mei 2009 09:13 schreef UncleSam het volgende:
Ik heb sinds gisteren ook last van scheurtjes, terwijl ik er zo voorzichtig mee omga. Draag m altijd in een hoesje, nog nooit laten vallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |