probeer dit eens:quote:Op dinsdag 31 maart 2009 23:26 schreef rinzzz het volgende:
Als ik nu eens zou weten hoe ik weer terug zou kunnen naar het oude systeem
voor de mensen die het doosje niet meer hebben (voor het IMEI-nummer) hij staat ook in je toestel zelf, onder apparaatinformatiequote:Op dinsdag 31 maart 2009 22:36 schreef Pupp3t het volgende:
Voor degene die geen 4 Gb geheugenkaartje konden krijgen omdat de actie was afgelopen ( 4 gb sd card met film Hancock ).
Nieuwe actie is gaande. Even je xperia 'activeren' en je ontvangt een 8 Gb sd kaartje !!!
http://www.xperia-membership.nl/
Nee, die TouchIt Rom is als het ware een nieuw besturingssysteem, dus een hard reset brengt de instellingen weer terug naar de basis van dit besturingssysteem. Ik ben nu overigens al een poosje langer aan het pielen en ik moet zeggen dat het toch wel went, en het op zich toch ook wel veel voordelen biedt met name dat praktisch alles gewoon met je vingers te bedienen is.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 23:53 schreef fraubitch het volgende:
[..]
probeer dit eens:
Start
Instellingen
systeem
programma's verwijderen
en anders
via de advanced configuration een soft reset.
en er was nog een programma wat alles terugzette naar de fabrieksinstellingen, maar die kan ik zo snel niet vinden
neen. heb hem gewoon verzekerd. gaat ie kapot krijg ik een nieuwe.quote:Op woensdag 1 april 2009 00:26 schreef Dionysiou het volgende:
Gebruiken jullie trouwens cases/hoesjes of andere beschermende mindelen voor jullie Xperia X1? Die leather cases maakt dat ding meteen zo dik!
Waar?quote:Op woensdag 1 april 2009 02:11 schreef fraubitch het volgende:
[..]
neen. heb hem gewoon verzekerd. gaat ie kapot krijg ik een nieuwe.
Heb ik ook gedaan, zeker die 2,35 ofzo bij Vodafone?quote:Op woensdag 1 april 2009 02:11 schreef fraubitch het volgende:
[..]
neen. heb hem gewoon verzekerd. gaat ie kapot krijg ik een nieuwe.
Heb je überhaupt wel gelezen wat Vervangend Toestel Service VIP inhoudt? Denk je echt dat je voor ¤ 2,38 per maand een splinternieuw toestel krijgt?quote:Op woensdag 1 april 2009 10:30 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Heb ik ook gedaan, zeker die 2,35 ofzo bij Vodafone?
Maar als er bijv. veel krassen opzitten kan je hem toch niet terugbrengen?
EDIT: Vervangend Toestel Service VIP ¤ 2,38 per maand.
Stel dat je mobiel defect is krijg je meteen een nieuwe (geen reparatie dus maar wel een splinternieuw toestel). Dat is 29 euro voor 1 jaar, en er gaat wel eens wat kapot aan zo'n mobieltje.
Ik heb t net ff geprobeerd, maar als ik in Opera bij Gmail een PDF wil downloaden krijg ik een scherm waarin titel van de PDF, bestandstype en locatie voor opslag (hoofdgeheugen/mem card) word gevraagd, dus ik zou je niet kunnen vertellen wat je fout doet....quote:Op woensdag 1 april 2009 22:37 schreef UncleSam het volgende:
Weet iemand of je een bijlage die een in mailtje staan, kan opslaan naar je telefoon/opslagkaart?
Als ik bijvoorbeeld met Opera naar m'n gmail ga, en ik een pdf bestand wil opslaan, lukt me dat niet. Iemand die weet of dat kan, en zoje hoe?
als je er op klikt opent hij de website, als je dat venster open laat staan en nogmaals op de activatielink klikt, dan doet hij het wel. Ik had hetzelfde probleemquote:Op woensdag 1 april 2009 22:50 schreef mirelia het volgende:
Ik heb de 8GBkaart besteld maar dan krijg ik een mailtje met een verificatielink erin en die doet het niet.
Ook niet na plakken in zowel IE als FF.
Hebben meer mensen dit probleem?
Bedankt voor het uittesten, als ik op het pdf bestand klik opent die in een html stijl webpagina. Dus zonder plaatjes, opmaak etc.. raar dat jij wel een keuze krijgt..quote:Op woensdag 1 april 2009 23:03 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Ik heb t net ff geprobeerd, maar als ik in Opera bij Gmail een PDF wil downloaden krijg ik een scherm waarin titel van de PDF, bestandstype en locatie voor opslag (hoofdgeheugen/mem card) word gevraagd, dus ik zou je niet kunnen vertellen wat je fout doet....
Eerst je originele rom, dus die er standaard opstond terugzetten en daarna de originele spl terugzetten. Want als het goed is heb je hem voor de touch it hardspl moeten doen.quote:Op woensdag 1 april 2009 00:27 schreef rinzzz het volgende:
[..]
Nee, die TouchIt Rom is als het ware een nieuw besturingssysteem, dus een hard reset brengt de instellingen weer terug naar de basis van dit besturingssysteem. Ik ben nu overigens al een poosje langer aan het pielen en ik moet zeggen dat het toch wel went, en het op zich toch ook wel veel voordelen biedt met name dat praktisch alles gewoon met je vingers te bedienen is.
Ik kreeg die originele rom alleen niet gevonden, maar ik ben inmiddels al aardig aan het nieuwe systeem gewend en het werkt prima eigenlijk.quote:Op donderdag 2 april 2009 10:27 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
Eerst je originele rom, dus die er standaard opstond terugzetten en daarna de originele spl terugzetten. Want als het goed is heb je hem voor de touch it hardspl moeten doen.
Het schijnt in die volgorde gedaan te moeten worden
Heb je misschien geen adobe reader erop staan of kan je bij opera nog iets instellen?quote:Op woensdag 1 april 2009 23:09 schreef UncleSam het volgende:
Bedankt voor het uittesten, als ik op het pdf bestand klik opent die in een html stijl webpagina. Dus zonder plaatjes, opmaak etc.. raar dat jij wel een keuze krijgt..
werkt veel sneller he, ik wou ook de oude software niet meer terug. Ben nu aan het kloten met een g1, die is pas snelquote:Op donderdag 2 april 2009 18:09 schreef rinzzz het volgende:
[..]
Ik kreeg die originele rom alleen niet gevonden, maar ik ben inmiddels al aardig aan het nieuwe systeem gewend en het werkt prima eigenlijk.
G1quote:Op vrijdag 3 april 2009 00:17 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
werkt veel sneller he, ik wou ook de oude software niet meer terug. Ben nu aan het kloten met een g1, die is pas snel
Snel is hij wel maar ik heb mijn G1 omgeruild tegen de Xperia, hij bevatte wat mij betreft nog te veel kinderziektes. Daarnaast kun je er geen foto's mee maken, zelfs overdag niet, is de GPS onnauwkeurig met een afwijking van misschien wel 200 meter en gaat de batterij nog geen hele dag mee. G1quote:Op vrijdag 3 april 2009 00:17 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
werkt veel sneller he, ik wou ook de oude software niet meer terug. Ben nu aan het kloten met een g1, die is pas snel
Adobe heb ik. Ik kan namelijk wel via de datakabel pdf bestandjes op mn telefoon opslaan en die dan openen vanaf de "harde schijf". Ik heb geen idee wat ik zou moeten aanpassen, bij bijv wmv filmpjes krijg ik wel de optie om op te slaan..quote:Op donderdag 2 april 2009 19:14 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Heb je misschien geen adobe reader erop staan of kan je bij opera nog iets instellen?
Gewoon hier met de PC op het forum inloggen en dan ga je naar Opties --> Gebruik template --> *eigen keuze* en dan staat er daarnaast een vakje waar je mee aangeeft of je die layout op je mobiel ook wilt hebben. Als je dan op je mobiel inlogt op het forum gebruikt hij als het goed is deze opties.quote:Op vrijdag 3 april 2009 14:59 schreef Dionysiou het volgende:
Hoe krijg ik de Layout van FOK! hetzelfde als mijn PC op m'n Xperia?
Heb nu gewoon wat blauwe hyperlinks.
Ik heb het idee dat msn op windows mobile je random eraf flikkert of niet aanmeld, ik heb nog nooit een langere tijd gewoon aangemeld kunnen zijn.quote:Op vrijdag 3 april 2009 21:54 schreef Dionysiou het volgende:
Als ik met MSN wil inloggen op m'n Xperia dan geeft ie steeds een foutmelding:
''Je kunt niet worden aangemeld bij messenger. Dit kan liggen aan de service of je telefoon heeft slecht ontvangst. probeer het later opnieuw''
Heb ik al de hele dag en avond, heb goed ontvangst.
Komt het omdat ik een Gmail msn heb?
Dat had ik ook in november.quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:18 schreef Leonos het volgende:
Zit er aan te denken om hem ook te kopen.
Moet hem alleen los aanschaffen want mijn abonnement loopt nog 2 jaar
2 jaar is een stuk langer als een paar maandjesquote:Op dinsdag 7 april 2009 22:20 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Dat had ik ook in november.
Toen moest ik nog een aantal maanden.
Toen las ik over de haarscheurtjes, in de aaifone en de X1.
Dus toen even gewacht, en nu mag ik een dezer weken de X1 gaan uitkiezen.
Hoe bevalt het eigenlijk om op de X1 te internetten met HSDPA.
Gaat dat een beetje vlotjes?
zeer vlotjes bij mijquote:Op dinsdag 7 april 2009 22:20 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Dat had ik ook in november.
Toen moest ik nog een aantal maanden.
Toen las ik over de haarscheurtjes, in de aaifone en de X1.
Dus toen even gewacht, en nu mag ik een dezer weken de X1 gaan uitkiezen.
Hoe bevalt het eigenlijk om op de X1 te internetten met HSDPA.
Gaat dat een beetje vlotjes?
3 maanden vantevoren. Niet simlock vrij. Het internet bij vodafone is inderdaad een stuk sneller.quote:Op zaterdag 11 april 2009 18:37 schreef droomkoningin het volgende:
in juli loopt mijn abo af, kreeg vandaag al een aanbod om te verlengen bij t-mobile...
ik denk dat ik voor de X1 ga (of een blackberry)... maar ik denk dat ik ga overstappen naar vodafone vanwege het snellere(?) internet... maar wil wel mn nr meenemen, hoever van te voren moet/kan ik dan alvast een nieuw contract aansluiten? en is de X1 bij vodafone simlock-vrij?
"account suspended"quote:Op zaterdag 11 april 2009 19:21 schreef UncleSam het volgende:
X11 is bij Vodafone niet simlockvrij. Maar is via http://htccode.com/ makkelijk en goedkoop (zelf) te verwijderen.
het wordt toch wat anders: de G1 ipv X1quote:Op zaterdag 11 april 2009 18:37 schreef droomkoningin het volgende:
in juli loopt mijn abo af, kreeg vandaag al een aanbod om te verlengen bij t-mobile...
ik denk dat ik voor de X1 ga (of een blackberry)... maar ik denk dat ik ga overstappen naar vodafone vanwege het snellere(?) internet... maar wil wel mn nr meenemen, hoever van te voren moet/kan ik dan alvast een nieuw contract aansluiten? en is de X1 bij vodafone simlock-vrij?
het scherm en de snelheid zijn veel beter, op alle andere punten prefereer ik de X1 (had hiervoor een G1)quote:Op woensdag 15 april 2009 18:47 schreef droomkoningin het volgende:
[..]
het wordt toch wat anders: de G1 ipv X1![]()
betere aanbieding, mooiere foon (ook al vinden de meesten van niet)
hier moest ik wel even om lachenquote:
Via Active Sync + Outlook?quote:Op zaterdag 18 april 2009 09:40 schreef fraubitch het volgende:
Scherm van mijn Xperia is weer eens kapot. Hoe maak ik een backup van mijn telefoonnummers die erin staan? Dat moet toch kunnen op de een of andere manier?
Is de software op een X1 van Vodafone ook helemaal a la Vodafone? Snelkoppelingen naar Live! etc.? Ik heb een T-Mobile abo en ben van plan een Vodafone X1 te kopen...quote:Op zaterdag 11 april 2009 18:42 schreef erikkll het volgende:
[..]
3 maanden vantevoren. Niet simlock vrij. Het internet bij vodafone is inderdaad een stuk sneller.
Heb ik ongelijk dan? was serieus hoor schatquote:
Ik had SPBpanel en gebruikte die niet echt veel, maar dit is een ander verhaal, gedownd en erop gezet enquote:SPB brengt Mobile Shell 3 uit voor Windows Mobile
Softwaremaker SPB heeft dinsdag een nieuwe versie uitgebracht van zijn programma Mobile Shell. De applicatie is samen met TouchFlo3D de populairste software voor Windows Mobile. De nieuwe versie voegt onder meer widgets toe.
De nieuwe Mobile Shell werd tijdens het Mobile World Congress in februari in Barcelona voor het eerst onthuld, maar was toen nog in ontwikkeling. De nieuwe versie voegt onder meer kinetisch scrollen, widgets en aparte indicatoren voor elk e-mailaccount toe, zegt SPB Software House. Mobile Shell is samen met TouchFlo3D van HTC de populairste software voor Windows Mobile.
SPB Mobile Shell is een schil om de standaardinterface van Windows Mobile heen, die onder meer de menu's en de kalender van Windows Mobile vervangt met een eigen versie. Het is volgens de fabrikant een van de meest gedownloade mobiele applicaties ter wereld en wordt standaard meegeleverd met sommige smartphones. Ook was voor de Xperia X1 van Sony Ericsson een gratis panel te downloaden met SPB Mobile Shell. Het programma kost dertig dollar.
bron
Heeft de installatie van Spb Mobile Shell 3 een soft of hard reset nodig, of kan ik gewoon 2.0 eraf gooien en deze er op zetten?quote:Op woensdag 22 april 2009 11:39 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Ik had SPBpanel en gebruikte die niet echt veel, maar dit is een ander verhaal, gedownd en erop gezet enwat een supershell
snel, vloeiend, veeeel opties en ik ben weer 3 weken zoet mer personaliseren
![]()
Ik heb em niet gekochtquote:Op woensdag 22 april 2009 11:43 schreef UncleSam het volgende:
Heb je m gekocht voor 30 dollar of weet je een leuk adresje?
Hij vroeg er niet om maar ik heb mn toestel wel een soft reset gegeven en hij de-installeert automatisch SPB2, ook je panel, dat ben je dan wel kwijt, maar je krijgt er SPB 3 voor terugquote:Op woensdag 22 april 2009 11:48 schreef NoizEkick het volgende:
Heeft de installatie van Spb Mobile Shell 3 een soft of hard reset nodig, of kan ik gewoon 2.0 eraf gooien en deze er op zetten?
Ok, bedankt. Ik gooi voor de zekerheid toch even m'n 2.0 panel eraf, je weet maar nooit.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:44 schreef YuckFou het volgende:
Hij vroeg er niet om maar ik heb mn toestel wel een soft reset gegeven en hij de-installeert automatisch SPB2, ook je panel, dat ben je dan wel kwijt, maar je krijgt er SPB 3 voor terug
Duurt idd wel eventjes, ik denk dat het bij mij twee maanden duurde.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:59 schreef Dionysiou het volgende:
Ik heb nog steeds m'n 8 GB niet gehad :p
http://www.xperia-membership.nl/
Ja, maar hij is bij mij niet bepaald snel, moet ik zeggen.quote:Op woensdag 22 april 2009 18:04 schreef UncleSam het volgende:
Doet die nieuwe SPB3 het ook in landscape mode?
Met alles wat me wel lukt met mn Xperia is het updaten nog nooit gelukt, ik krijg de melding dat flash 8 of hoger nodig is terwijl ik flash 9 of 10 ofzo intussen heb en in de log kan ik niet bepaald terug vinden wat er mis gaat....is het een file die je download of moet je foon dan ook aan je computer hangen ofzo...?quote:Op woensdag 22 april 2009 23:32 schreef Viro het volgende:
Update voor de X1 via SE Update service geinstalleerd, en telefoon werkt als een tierelier
Is dit weer een nieuwe update, of had je hem nog nooit ge-update sinds je hem hebt?quote:Op woensdag 22 april 2009 23:32 schreef Viro het volgende:
Update voor de X1 via SE Update service geinstalleerd, en telefoon werkt als een tierelier![]()
![]()
![]()
Net SPB Mobile shell 3.0 erop gezet en geen problemen met landscape![]()
![]()
SKTools erop gezet en getweakedt. Ik wil helemaal geen andere telefoon meer, ever
Nog even over die SE update, ik krijg t nog niet voor elkaar, maar voor ik eraan begin, ik las op de SE site dat je alles van je telefoon moet backuppen voor je hem update....quote:Op woensdag 22 april 2009 23:32 schreef Viro het volgende:
Update voor de X1 via SE Update service geinstalleerd, en telefoon werkt als een tierelier
Ik heb gisteren ook de update gedaan, maar 't is een harde resetquote:Op donderdag 23 april 2009 08:44 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Nog even over die SE update, ik krijg t nog niet voor elkaar, maar voor ik eraan begin, ik las op de SE site dat je alles van je telefoon moet backuppen voor je hem update....
Ben je zoals ik vermoed inderdaad alles kwijt, net als bij een harde reset als je die update erover gooit, of is het meer een "in case of" geval waarbij je, als het mis gaat, kan terugvallen op je back-up?
Had em niet geupate sinds ik em heb.quote:Op donderdag 23 april 2009 00:36 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Is dit weer een nieuwe update, of had je hem nog nooit ge-update sinds je hem hebt?
Ik heb hem één keer ge-update, ergens rond midden november.
Zoals hierboven wordt gezegd, het is een harde reset, maar alles is heel makkelijk terug te zetten via activesync.quote:Op donderdag 23 april 2009 08:44 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Nog even over die SE update, ik krijg t nog niet voor elkaar, maar voor ik eraan begin, ik las op de SE site dat je alles van je telefoon moet backuppen voor je hem update....
Ben je zoals ik vermoed inderdaad alles kwijt, net als bij een harde reset als je die update erover gooit, of is het meer een "in case of" geval waarbij je, als het mis gaat, kan terugvallen op je back-up?
quote:Op donderdag 23 april 2009 10:04 schreef Sextreme het volgende:
Ik heb gisteren ook de update gedaan, maar 't is een harde reset
Maar ach, je hebt weer een lekker schone phone, en agenda en contact gegevens kun je via ActiveSync binnen 3 tellen weer terug zetten
Volgende vraag: hebben jullie iets nieuws kunnen ontdekken na die update of is tie gewoon lekker snel omdat je hem een harde reset hebt gegeven....?quote:Op donderdag 23 april 2009 12:15 schreef Viro het volgende:
Zoals hierboven wordt gezegd, het is een harde reset, maar alles is heel makkelijk terug te zetten via activesync.
Voor de volgende keer zou ik eerst SPB Backup installeren op je X1. Daar kan je alles simpel mee backuppen en op je SD kaart zetten, en alles is erg simpel terug te zetten.quote:Op vrijdag 24 april 2009 23:48 schreef YuckFou het volgende:
[..]
[..]
Volgende vraag: hebben jullie iets nieuws kunnen ontdekken na die update of is tie gewoon lekker snel omdat je hem een harde reset hebt gegeven....?
Mijn toestel terug zetten na een harde reset heeft meer voeten in de aarde dan ff 3 seconden aan active sync vrees ik, ik gebruik hem op 2 verschillende pc's, een met xp waarmee de sync, mede omdat mn mail met die gesynct word, vlekkeloos verloopt, en met mn laptop draaiende op vista die nog steeds niet vlekkeloos wil verlopen
Juist weer omdat ik daar geen outlook op gebruik....(en omdat vista van het active sync af is gestapt en dat met verschillende andere programma's door elkaar probeert te doen....)
Werkt dat in combinatie met een update? Maakt 'ie de update dan niet ongedaan?quote:Op zaterdag 25 april 2009 12:34 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Voor de volgende keer zou ik eerst SPB Backup installeren op je X1. Daar kan je alles simpel mee backuppen en op je SD kaart zetten, en alles is erg simpel terug te zetten.
Ik zou zeggen, kijk hier eens eventjes!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 12:15 schreef Kopbal het volgende:
Zit eraan te denken om deze telefoon te bestellen.
Iemand even in het kort de voor- en nadelen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |