Nee, dat begrijp ik.quote:
wat is er mis met milfenquote:Op woensdag 22 juli 2009 02:44 schreef loonytik het volgende:
een kleurtje maakt voor mij niks uit merk wel zelf dat ik meer op getinte meisjes val dan als op blanke:D majah dan negerinnen ik kom ze eigenlijk niet zoveel tegen ( Moet ook zeggen dat ik niet echt op de kleur let dus wel misschien wel een blinde kip ben) of ze zijn gelijk dan zo oud
. Maarjah Het maakt mij helemaal niks uit knap=knap leuk=leuk
Donker is volgens mij met een kleurtje, tenminste voor mij betekent het dat.quote:Op woensdag 22 juli 2009 14:27 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Wat bedoelt TS precies met donker?
De combinatie Nederlands & Indo zie je echt vaak genoeg op straat.
Negerinnen is dan weer een ander verhaal, die combinatie zie ik ook bijna nooit.
Niks mis meequote:
strippers?quote:Op donderdag 23 juli 2009 00:43 schreef Halcon het volgende:
Hier een paar deuren verder zit een café waar altijd volop donkere vrouwen zitten. Die krijgen ook behoorlijk wat aandacht. Meestal van uitkeringstrekkers van een jaar of 60 en een bierpens.
quote:Op donderdag 23 juli 2009 08:40 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ik heb juist een zwak voor donkere vrouwen. Als je mij een Antilliaans type geeft met flinke kont etc dan kan je me opvegen. En voor slanke donkere afrikaanse vrouwen met een mooi gezicht kan je me ook wakker maken.
het zit dus in de familie?quote:Op donderdag 23 juli 2009 12:09 schreef john_ven24 het volgende:
Ik kan me ook niet echt vinden in de stelling, ik heb 2 broers (we zijn alle 3 begin-20) en ik ben getrouwd met een Chinese, mijn jongere broer woont samen met een Pakistaanse en mijn jongste broer is momenteel bezig met een studiegenote uit Curacao.
De 'persoonlijkheid' (vooral in bed) van de vrouw en jouw eigen honger en fantasie en fetisj moet het verschil maken.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 14:17 schreef breaky het volgende:
Kleurtje maakt voor mij persoonlijk niet uit....ik ken trouwens genoeg mannen die helaas alleen op blond vallen en weinig die echt voor donker gingen.![]()
Tussen de lakens heb ik trouwens het verschil niet terug kunnen vinden tussen Nederlandse vrouwen of iets anders....wat voor verschil er zat kwam altijd door de eigen persoonlijkheid.![]()
Ben trouwens getrouwd met een hele lieve en mooie lichtbruine aziatische meid.
naam?quote:
groene ogen!quote:Op zondag 26 juli 2009 06:28 schreef dundel het volgende:
Donkere vrouwen of mix types. Ik val bijna niet op witte vrouwen en zeker niet blond, alleen wanneer ze iets speciaals heeft en het me aantrekt (groene ogen
). Maar dat komt niet vaak voor
quote:Op maandag 30 maart 2009 23:59 schreef Chewbalhaar het volgende:
Ik vind donkere meiden over het algemeen gewoon bijzonder onaantrekkelijk, sorry.
Daarbij heb ik 't niet zo op de attitude die de meeste hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |