Bijvoorbeeldquote:Op maandag 6 april 2009 17:34 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Op die manier kan bijv. een BCC dus een laagste prijs-garantie afgeven.
Komt door Safari 4 beta. De enige mogelijke optie is om deze beta te deinstalleren.quote:Op donderdag 2 april 2009 19:17 schreef Banzaiaap het volgende:
Hmm, wat problemen met mijn Messenger for Mac.. Draai de nieuwste versie hier en als ik een bericht verstuur en alvast een nieuw bericht probeer te typen, dan staat de cursor niet automatisch in dat vakje te knipperen. Tot een tijdje terug werkte dit wel gewoon?
http://www.bresink.de/osx/TemperatureMonitor.htmlquote:Op maandag 6 april 2009 20:56 schreef nelisb het volgende:
Iemand een idee waarmee ik de hitte van mijn accu kan testen?
Hij wordt echt heel heet,kan macbook niet echt meer vastpakken.
Kun je één zo'n box ook delen met heleboel mensen? Dat ga ik ff uitzoeken, thanks.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:26 schreef Swetsenegger het volgende:
dropbox?
Ja.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:49 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Kun je één zo'n box ook delen met heleboel mensen? Dat ga ik ff uitzoeken, thanks.
Ja, dat kan zeker. We gebruiken het op school voor bijv. projecten waarbij meerdere mensen bestanden nodig hebben. Je kan mensen via de website (of misschien zelfs via de UI) uitnodigen op basis van emailadres.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:49 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Kun je één zo'n box ook delen met heleboel mensen? Dat ga ik ff uitzoeken, thanks.
quote:
Kan. En ik heb nog wel een referral linkje voor je; levert jou en mij 250 MB extra opquote:Op dinsdag 7 april 2009 11:49 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Kun je één zo'n box ook delen met heleboel mensen? Dat ga ik ff uitzoeken, thanks.
Fuck, die had ik ook moeten spammenquote:Op dinsdag 7 april 2009 19:24 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Kan. En ik heb nog wel een referral linkje voor je; levert jou en mij 250 MB extra opZie de PM
unibody macbookquote:Op dinsdag 7 april 2009 20:49 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
ARGHH daar gaat ie weer... T is net een opgevoerde brommer...
Zet 'm lekker onder je bureau? Had ook last van dat geluidje en toen op de grond achter m'n woofer gezet. Werkt prima en ik hoor er niks meer vanquote:Op dinsdag 7 april 2009 23:09 schreef w00h00 het volgende:
Ik heb nu een 750 GB Lacie externe schijf naast mijn iMac staan, maar dat ding maakt met het laden zo'n irritant geluid constant dat ik eigenlijk een andere schijf zoek.
Iemand nog suggesties voor een stille schijf usb/firewire?
Een harde schijf naast een grote magneet?quote:Op dinsdag 7 april 2009 23:41 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Zet 'm lekker onder je bureau? Had ook last van dat geluidje en toen op de grond achter m'n woofer gezet. Werkt prima en ik hoor er niks meer van
Ik heb een Western Digital MyBook van 1 TB, en die is behoorlijk stil. Bovendien retesnel (firewire 800) en aan- en uitzetten gaat synchroon met je computer.quote:Op dinsdag 7 april 2009 23:09 schreef w00h00 het volgende:
Ik heb nu een 750 GB Lacie externe schijf naast mijn iMac staan, maar dat ding maakt met het laden zo'n irritant geluid constant dat ik eigenlijk een andere schijf zoek.
Iemand nog suggesties voor een stille schijf usb/firewire?
quote:Op woensdag 8 april 2009 10:28 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ik heb een Western Digital MyBook van 1 TB, en die is behoorlijk stil. Bovendien retesnel (firewire 800) en aan- en uitzetten gaat synchroon met je computer.![]()
http://www.komplett.nl/k/ki.aspx?sku=341418
Staat hier ook. Als ik nu nog 's een goede FW800 splitter kon vinden, kocht ik er gelijk nog een. Ideaal ding.quote:
Ik ben t vergeten gister.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:32 schreef Banzaiaap het volgende:
Hmmm @ macheist.com
[ afbeelding ]
Dat betekent vast dat er nog iets gaat komen!
Wordt het niet makkelijker om een NAS neer te zettenquote:Op woensdag 8 april 2009 11:09 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Ik ben op zoek naar een goed backup systeem.
Ik heb thuis 1 vd nieuwe macbook pro's staan (zonder firewire aansluiting). Ik wil 1 externe hd voor films en foto's en 1 externe hd voor timemachine. Wat is een goede oplossing?
Is het bijvoorbeeld mogelijk om de Lacie d2 schijven onderling met firewire te koppelen en dan in 1 van je usb aansluitingen op je macbook aan te sluiten?
Dat is het nadeel van die macbooks voor je het weet zijn je extra aansluitingen in gebruik....
Mijn ervaringen met NAS is het gebrek aan snelle response op het moment dat er veel bestanden betrokken zijn. Bij uitstek zijn dit foto's. Bovendien is de infrastructuur niet optimaal hiervoor.quote:Op woensdag 8 april 2009 11:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wordt het niet makkelijker om een NAS neer te zetten
Naja, niet PRECIES ernaast. Maar daarbij zie ik er niet echt iets mee gebeuren. Moet die magneet mijn data straks kapodt gaan maken?quote:Op woensdag 8 april 2009 08:28 schreef portier het volgende:
[..]
Een harde schijf naast een grote magneet?
Zou opmerkelijk zijn als het je tweede of derde Unibody zou zijn ..quote:Op woensdag 8 april 2009 13:54 schreef thloreg het volgende:
'k heb sinds gisteren m'n eerste MBP unibody gekocht!
Moet niet, het kan. Niet zo snel heur.quote:Op woensdag 8 april 2009 13:35 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Naja, niet PRECIES ernaast. Maar daarbij zie ik er niet echt iets mee gebeuren. Moet die magneet mijn data straks kapodt gaan maken?
En ik begin deze week mijn MBA SSD besteldquote:Op woensdag 8 april 2009 13:54 schreef thloreg het volgende:
'k heb sinds gisteren m'n eerste MBP unibody gekocht!
Ik vind die SSD dinger nog veuls te duur, eik.quote:Op woensdag 8 april 2009 15:32 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
En ik begin deze week mijn MBA SSD besteld![]()
Ja, van Tijn hoop ik nog wel een reactie te mogen ontvangen. Dat was ook een 12 inch?quote:Op woensdag 8 april 2009 16:53 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vond die PB 1.2 die Tijn nu heeft zeer goed te pruimen.
Leopard schijnt relatief makkelijk werkend te krijgen te zijn op een Dell Mini 9:quote:Op woensdag 8 april 2009 16:50 schreef Jarno het volgende:
Hoe snel (of hoe traag) is een G4 iBook eigenlijk?
Toelichting: ik ben in de markt voor een leuke netbook (iedereen heeft er 1 dus ik kan niet achter blijven, handig op vakantie, beetje dat idee) maar ik hoef eigenlijk geen Windows meer voor thuis. Dus d'r moet iets van OSX op gehackt worden (of een leuke linux). Dus ik was zo eens bezig en aan het kijken, maar eigenlijk is dat wel een gedoe. Ben ik niet beter af met een 12 inch iBook of PowerBook vraag ik me af? Los van het feit dat die natuurlijk niet zo draagbaar is als een 9 of 10 inch netbook.
Ik zal 'm voornamelijk gebruiken om wat op de bank te hangen en te surfen enzo....
Die was vast geen 999 euro!quote:Op woensdag 8 april 2009 15:32 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
En ik begin deze week mijn MBA SSD besteld![]()
En volgens mij moet Saleh Bin-Humaid maar lekker in Saoedi-Arabie blijven
Op de MyBook Studio zitten toch 2 FW800 poorten? Ik heb er hier ook een staan (500GB) maar heb altijd gedacht dat die 2e FW800 poort was om 'door te lussen', dus dat je er nog een schijf achter kan hangen? (Daisy-chain geloof ik)quote:Op woensdag 8 april 2009 10:54 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Staat hier ook. Als ik nu nog 's een goede FW800 splitter kon vinden, kocht ik er gelijk nog een. Ideaal ding.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |