Daar moest ik ook meteen aan denken, in haar verhaal legt ze ook uit wat haar fascinatie is met ChristianeF cq dat leven, heel bizar om te lezen.quote:Op maandag 30 maart 2009 12:17 schreef Copycat het volgende:
TerugVindPagina's.
Dat rode haar geeft haar wel een zweem Christiane F. trouwens.
Welk werk dan, vroeg Aagje?quote:Op maandag 30 maart 2009 12:05 schreef Kahlen het volgende:
[..]
Is de schrijfstijl van het boek gelijk aan echte jongens eten geen kaas? Ik merk hier op het werk dat veel niet lezers dat boek ook in 1 ruk uitlezen.
Wat een bitchquote:Zo ver komt het gelukkig niet. In het laatste hoofdstuk is Stephanie afgekickt en brengt ze een hele schoenendoos vol methadon en een ruim assortiment pillen naar de apotheek ter vernietiging.
Jawel hoor, dat ben ik. Het probleem is alleen dat ik niet zoveel schrijf als Dostojevski en Dickens.quote:Op zondag 29 maart 2009 21:41 schreef Scaurus het volgende:
Wat is een geroutineerde schrijver? Wil je een lezenswaardig debuut maken, dan mag je eerst gerust een jaar of vier zo'n zes uur per dag oefenen - wat zowel lezen als schrijven inhoudt. Heeft mevrouw Eerhart dat gedaan? Ik betwijfel het ten zeerste.
Wat voor meesterwerken zijn er de afgelopen vijftig jaar gepubliceerd? Wie is onze Dostojevski, onze Dickens? Ze zijn er niet. Het literaire peil in Nederland wordt alleen maar lager.
Morgen komt in ieder geval de actie op FOK! maak je er iig kans op.quote:Op maandag 30 maart 2009 19:36 schreef SEMTEX het volgende:
ik zoek het overal, maar behalve bij bol.com (die het pas kan leveren op 15 april) heeft niemand het.
En dat is een groot onrecht, JAM.quote:Op maandag 30 maart 2009 19:12 schreef JAM het volgende:
[..]
Jawel hoor, dat ben ik. Het probleem is alleen dat ik niet zoveel schrijf als Dostojevski en Dickens.
Daar had ik beter niet kunnen kijken, ze brengen binnenkort het boek: bokito, het echte verhaal uit...quote:Op maandag 30 maart 2009 21:21 schreef yvonne het volgende:
[..]
Morgen komt in ieder geval de actie op FOK! maak je er iig kans op.
En bij de Uitgever zelf?
justpublishers.nl
Gedaan. Voor de tweede keer. En? Jij vindt het mooi. Leuk hoor.quote:
Dat heb ik al uitgebreid op FOK! gelezen, maar het lijkt me maar zo dat dat niet het onderwerp van het topic is, wel?quote:Op woensdag 1 april 2009 10:40 schreef SCH het volgende:
[..]
Gedaan. Voor de tweede keer. En? Jij vindt het mooi. Leuk hoor.
Lees dat jeugdboek over WO1 nou maar - da's echt mooi. En het boek van Bluezz.
Het is ook een boek dat in eigen beheer is uitgegeven. Het is wel van een FOK-ker. Was op zich leuker geweest denk ik dan, om daar (ook) iets mee te doen.quote:Op woensdag 1 april 2009 10:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Dat heb ik al uitgebreid op FOK! gelezen, maar het lijkt me maar zo dat dat niet het onderwerp van het topic is, wel?
Kaart je het ook even aan bij iedere actie rond een boek dat we doen?quote:Op woensdag 1 april 2009 10:46 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is ook een boek dat in eigen beheer is uitgegeven. Het is wel van een FOK-ker. Was op zich leuker geweest denk ik dan, om daar (ook) iets mee te doen.
Het valt gewoon op, verder niet. Wel?
Nee, dat ga ik niet doen. Ik vroeg het alleen. Waarom niet bij een boek dat door een FOK!-ker is geschreven en wel bij een boek dat jij toevallig goed vindt? Logische vraag niet? Over het criterium om een actie rond een boek te doen. Ik kaartte het even aan, verder niet.quote:Op woensdag 1 april 2009 11:02 schreef yvonne het volgende:
[..]
Kaart je het ook even aan bij iedere actie rond een boek dat we doen?
Is namelijk niet de eerste actie hè
Laten we dan nu maar weer ontopic gaan en ons op het boek uit TT en OP richten.quote:Op woensdag 1 april 2009 11:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, dat ga ik niet doen. Ik vroeg het alleen. Waarom niet bij een boek dat door een FOK!-ker is geschreven en wel bij een boek dat jij toevallig goed vindt? Logische vraag niet? Over het criterium om een actie rond een boek te doen. Ik kaartte het even aan, verder niet.
quote:Braam duikt in de wereld van de daklozen, junks en dealers; slaapt in portieken en op Hoog Catharijne, steelt en wordt bestolen en participeert verder dusdanig dat ze ook verslaafd raakt... De beste passages zijn die waarin ze verslag doet van het straatleven, wel logisch maar minder boeiend zijn de cijfertjes en de statistieken. Interesse in de rafelrand van Nederland? Dan is dit je boek!
En die actie loopt nog tot morgen, dus doe vooral mee als je het boek ook eens wilt lezen. Het is zeer zeker de moeite meer dan waard!quote:Op dinsdag 31 maart 2009 11:04 schreef NanKing het volgende:
[PRIJSVRAAG] Win 'Pappie's kleine meid slaapt op straat'
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |