1: <-Marjo-> (5 punten) - Op de een of andere manier vind ik deze foto enorm schattig en word ik erg vrolijk van deze foto. En dat als man... *help*
Wat ik al schreef in het discussie-topic: scherptediepte klopt en het koekje springt er echt uit door de lekkere paarse achtergrond. Mooi dat die kleur in het strikje als detail weer terugkomt dus technisch meer dan ok. Wat mij betreft was het dus ook leuk geweest om dat hapje uit het bovenste koekje te nemen voor wat humor en nog meer de link met eten. Neemt niet weg dat ik het een erg geslaagde foto vind.
2: <Dvogel> (4 punten) - Die bewerking! Heel bevreemdend: organisch fruit wat je lekker natuurlijk en sappig verwacht maar dan met zo'n kille en klinische uitstraling. Erg mooi contrast. Belichting vind ik ook mooi: aan de onder kant zwart zodat je daar eigenlijk niet hoeft te kijken en meteen bij de peer uitkomt. En dan de hele zachte schaduwen op de achtergrond. Compositie vind ik een beetje saai aan doen maar misschien versterkt die simpelheid ook juist wel het hele beeld van de foto.
3: <ElizabethR> (3 punten) - Ja er is iemand die het ook doet en ja je zal er best ideeën vandaan gehaald hebben. Neemt niet weg dat het wel uitermate creatief blijft hoe je jouw eigen favoriete fotografie-onderwerp, landschappen, weet te verwerken in dit onderwerp. Ondanks dat de belichting wat natuurlijker kan en er iets meer balans en rust in de compositie kan (vooral het middelste gedeelte oogt een beetje druk) is het gewoon knap hoe je met al die verschillende etenswaren en hun structuren een landschap hebt weten te creëren.
4: <RobinOok> (2 punten) - Het lijkt wel een conclaaf van keuvelende oude mannetjes. Ergens stel ik me een G-zoveel top op deze manier voor: allemaal heetgebakerd en diegene met de grootste steel krijgt gelijk.

Heel mooi dat het wit ook echt wit is, daardoor komt het rood sterk naar voren. Qua compositie van de steeltjes had het van mij wel wat rustiger gemogen. Vooral in het midden is er veel overlap en hadden sommige wat anders gedraaid kunnen worden zodat het niet heel erg opeengepakt lijkt.
5: <Chanty> (1 punt) - De nodige lef kan je in ieder geval niet worden ontzegd! En ook een foto met een dikke knipoog. Of beter gezegd: 2 knipogen.

Storende ruis en de compositie lijkt een beetje afgeraffeld maar de gein die het uitstraalt (ook door bijvoorbeeld het woord "bloemkolen" - alsof we die niet zien?!) maakt een hoop goed.
Wees niet bang langzaam te gaan, wees alleen bang stil te staan.
-
Er is meer in het leven dan het tempo opvoeren.