Dan wordt het inderdaad een puinhoop. Het verkeer wordt dan langs de Rijn geleid en daar is de ruimte nogal schaars.quote:Op dinsdag 7 april 2009 17:38 schreef -chefke- het volgende:
Het was een mooi zooitje in Arnhemop het Wilemsplein 1 kapotte trollybus en alles liep vast
quote:Qbuzz: doorgaan met aanbesteding
GRONINGEN - De aanbesteding van het openbaar vervoer in Groningen en Drenthe moet gewoon doorgaan. Dat vindt Qbuzz, één van de drie busbedrijven die meestrijd om de rechten.
Als het aan Gedeputeerde Staten ligt, wordt de aanbesteding met een jaar uitgesteld om het OV-bureau Groningen en Drenthe de kans te geven zich beter voor te bereiden.
Het OV-bureau zou deze week een keus maken uit Qbuzz, Connexxion en Arriva.
quote:[..]
Groningen, Groningen Stad en Drenthe
Blijkbaar heeft GS zich gemengd in de discussie en is dit een reactie van Qbuzz daarop?quote:Qbuzz: doorgaan met aanbesteding
GRONINGEN - De aanbesteding van het openbaar vervoer in Groningen en Drenthe moet gewoon doorgaan. Dat vindt Qbuzz, één van de drie busbedrijven die meestrijd om de rechten.
Als het aan Gedeputeerde Staten ligt, wordt de aanbesteding met een jaar uitgesteld om het OV-bureau Groningen en Drenthe de kans te geven zich beter voor te bereiden.
Het OV-bureau zou deze week een keus maken uit Qbuzz, Connexxion en Arriva.
Maar daar hebben we het dus niet meer over.quote:Op woensdag 8 april 2009 15:36 schreef Peterselieman het volgende:
vroegah was het wel GGD, omdat Groningen Stad los stond van Groningen streek
Waar slaat dit op, Folkert & Zwahiel?quote:Op vrijdag 3 april 2009 01:02 schreef BeefRWijker het volgende:
[quote]Op donderdag 2 april 2009 18:07 schreef zwahiel het volgende:
Beef, ik sla 'm op zijn plaat als je me komt helpen! [/quote}
Hij schijnt 2 meter lang te zijn dus ik geef je wel een kontje.
Krijgen we weer die Brabantse toestanden!quote:Op woensdag 8 april 2009 15:30 schreef BeefRWijker het volgende:
Peterselieman schreef het volgende:
[..]
Het is nu dan ook de concessie GD en niet GGD.
Gnittoo quote zonder bronvermelding:
[..]
Blijkbaar heeft GS zich gemengd in de discussie en is dit een reactie van Qbuzz daarop?
En over welk GS hebben we 't dan?
Ik heb geen idee, Maurits Vink. Jij misschien, Wiel (Zwahiel)?quote:Op donderdag 9 april 2009 02:06 schreef busfoto.nl het volgende:
[..]
Waar slaat dit op, Folkert & Zwahiel?
En de kip zonder kop woont waar ook al weer precies? Oh wacht, Amsterdam.quote:Op donderdag 9 april 2009 13:48 schreef kip_zonder-kop het volgende:
Vandaag een gelede Jonckheere met een hangende toeter, pal naast het drukke winkelcentrum.
Had ie nou onderwijl een kwartier lang staan toeteren of hadden ze 'm in de tussentijd toch maar even uitgezet?quote:Ik was erbij blijven staan om te zien hoe er hulp zou worden geboden door middel van een servicebusje langs te sturen. Tot mijn verbazing reed de bus na ongeveer een kwartier stil te hebben gestaan doodleuk weg met een hangende toeter, richting de garage.
Klinkt niet echt gerust stellend, nee.quote:Volgens mij had de bus ook problemen met zijn knipperlichten, aangezien de knipper naar rechts stond terwijl de bus toch echt linksaf sloeg.
Ach, dat de claxon blijft hangen is dan weer een klein voordeel bij een nadeel, al zou waarschuwingslichten aan waarschijnlijk beter zijn, maar ja -als de electronica geheel ontregeld is- dan heb je het niet geheel voor het zeggen.quote:Lekker gevaarlijk als je het mij vraagt, is het normaal dat een bus gewoon naar de garage (die overigens niet om de hoek zit) rijdt met deze "probleempjes"?
Pluim voor deze sjoof!quote:APELDOORN - Een buschauffeuse heeft woensdagochtend een overvaller met een stempel de bus uit gemept. Met succes. De man, die uit was op de geldlade, ging er vandoor.
Het incident deed zich 's ochtends vlak voor 7 uur voor toen de chauffeuse even bij de halte bij de Aerensburg op de Soerenseweg wachtte omdat ze iets te vroeg was. De overvaller vluchtte richting de Juniperlaan.
Mocht je'm niet herkennen, het is die met een stempel op z'n plaatquote:Op donderdag 9 april 2009 18:48 schreef Ofyles2 het volgende:
Nu die faalhaas nog pakken om hem definitief voor schut te zetten.
Met zone 4055 erop.quote:Op donderdag 9 april 2009 23:05 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Mocht je'm niet herkennen, het is die met een stempel op z'n plaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |