MYA valt idd nog wel mee qua muziekredactie vergeleken met andere 3FM-programma's. Maar kan me voorstellen dat ook zij aan regeltjes van de muziekgestapo zijn gebonden... En dat is dus juist niet de bedoeling. Laat de dj's lekker hun gang gaan.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 00:46 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Met MYA is zeer weinig mis, dus ik snap eigenlijk ook niet waarom Kevin zich aangesproken voelt.
Daarbij, de programma's van KX en 3 van de late vrijdagavond en zaterdagnacht zijn niet te vergelijken, totaal andere soort muziek!
Tijd voor een nieuwe zendercoordinator lijkt mijquote:Op zaterdag 28 maart 2009 00:51 schreef DiedjeeJ het volgende:
Mja, dat zit nu eenmaal in dat "systeem", en dat gaat toch niet meer veranderen....
Ik deel dat medelijden niet. Stenders draait twee uurtjes per dag en zal dat niet voor een tientje per uur doen.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 01:03 schreef TheZapster het volgende:
Bertje is fantastisch, ik heb af en toe zo'n medelijden met hem en Stenders als ik zie wat ze moeten draaien op 3FM
Dat zal best tegenvallen denk ik, ik wil best zijn salaris hoor maar om nou te zeggen dat een Stenders een topsalaris heeft, een Beelen verdiend waarschijnlijk een stuk beter.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 01:08 schreef Zuignapje het volgende:
[..]
Ik deel dat medelijden niet. Stenders draait twee uurtjes per dag en zal dat niet voor een tientje per uur doen.
Net vluchtig geluisterd; muziek klinkt goed, maar ik hoor ze liever in 't Engels zingen denk ik.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 00:31 schreef TheZapster het volgende:
Kijk eens of je dit wat vindt Diedjeej
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |