En De Staat ook natuurlijk. Dat mag niet ontbreken.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:29 schreef moveyourass-kevin het volgende:
op 1 april maken we het programma bekend voor Festival aan de Werf, dat is 10 dagen lang gratis bandjes kijken op de Neude in Utrecht en ik boek daar de bandjes voor...
ga nog niet teveel verklappen, maar Dewolff komt ook!
wat leuk! vlakbij mn werkquote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:29 schreef moveyourass-kevin het volgende:
op 1 april maken we het programma bekend voor Festival aan de Werf, dat is 10 dagen lang gratis bandjes kijken op de Neude in Utrecht en ik boek daar de bandjes voor...
ga nog niet teveel verklappen, maar Dewolff komt ook!
Jup, daar luister ik trouwens ook naar, maar meestal op het werkquote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:30 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Je kunt ook nog naar MogguhRick op Veronica luisteren. Doe ik tenminste. Weinig gelul voor een ochtendprogramma en het gelul is ook veel leuker.
Met Dr. Dre? die heb ik al een paar keer op 3FM gehoord. Toffe plaat!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:31 schreef LeonH het volgende:
Heb tijdens Claudia StuBru opgehad en dat beviel me ook alleraardigst! House of the rising sun, Blitzkrieg Pop, noem het maar op. Daar staat ook gewoon de nieuwe Eminem al op de dag rotatie! Weet niet of dat inmiddels hier ook al is?
Ik heb Eminem al een aantal keer voorbij horen komen. Ik vind er geen ene flikker aan, dus van mij hoeft dat niet veel meer te worden. Zelf luister ik tijdens Claudia naar KX. Eerst Van Inkel en daarna Ekdom.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:31 schreef LeonH het volgende:
Heb tijdens Claudia StuBru opgehad en dat beviel me ook alleraardigst! House of the rising sun, Blitzkrieg Pop, noem het maar op. Daar staat ook gewoon de nieuwe Eminem al op de dag rotatie! Weet niet of dat inmiddels hier ook al is?
Nice !! eind mei dus. Dat gaat iets lastiger worden, vrees ikquote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:32 schreef moveyourass-kevin het volgende:
sssstt...maar De Staat komt ook
Is die 10 laatste dagen van mei!
Ja... Heb 'm tot nu toe alleen 's avonds gehoord, maar dat komt ook omdat ik de laatste tijd niet veel overdag heb geluisterd.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:32 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Met Dr. Dre? die heb ik al een paar keer op 3FM gehoord. Toffe plaat!
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:29 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Laten we het nog eens over ratten hebben
Bij 3FM hoor je 'm ook vrij vaak 's avondsquote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:33 schreef LeonH het volgende:
[..]
Ja... Heb 'm tot nu toe alleen 's avonds gehoord, maar dat komt ook omdat ik de laatste tijd niet veel overdag heb geluisterd.
jah leuk! ik wil wel n keertje na mn werk ff kijken...niet te lang, ik heb eind mei examen voor mn contactlensdiplomaquote:
Ekdom had het vanmiddag op KX over zn geboorte top40. Mn eigen ff opgezocht, staat daar gewoon Radio GaGa op nr. 4! Dat waren nog eens tijden. Nu staat Krezip op 4.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:31 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Jup, daar luister ik trouwens ook naar, maar meestal op het werk. Veronica vind ik dan ook wel een aardige zender. Al was het alleen al vanwege het iets hogere ratio aan Queen platen
Bloc Party op Lowlands! Hopelijk forceren ze hiermee eindelijk eens hun echte grote doorbraak in dit land!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:35 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Beste nummer van dit moment vind ik, samen met de nieuwe A Brand
Boel je Time? die ken ik wel van A Brand. Geweldige plaat ! Ook een van de favo platen van DiedjeeJquote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:35 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Beste nummer van dit moment vind ik, samen met de nieuwe A Brand
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:32 schreef moveyourass-kevin het volgende:
sssstt...maar De Staat komt ook
Is die 10 laatste dagen van mei!
oh en rudy lult een paar avonden aan elkaar
Ben je dan nog geen expert ?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:34 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
jah leuk! ik wil wel n keertje na mn werk ff kijken...niet te lang, ik heb eind mei examen voor mn contactlensdiploma
Damn, dat waren nog eens tijden. Queen op nmr. 4quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:36 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Ekdom had het vanmiddag op KX over zn geboorte top40. Mn eigen ff opgezocht, staat daar gewoon Radio GaGa op nr. 4! Dat waren nog eens tijden. Nu staat Krezip op 4.
Op 1 stond trouwens Golden Earring met When the Lady Smiles. Hoef ik me niet voor te schamen. Als je in de afgelopen week geboren bent dan heb je Powned op 1 in je geboorte top40.
Nee, ik bedoel,quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:37 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Boel je Time? die ken ik wel van A Brand. Geweldige plaat ! Ook een van de favo platen van DiedjeeJ
nooit te oud om te lerenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:37 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ben je dan nog geen expert ?
Paradiso was ook al uitverkocht laatst ?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:36 schreef moveyourass-kevin het volgende:
[..]
Bloc Party op Lowlands! Hopelijk forceren ze hiermee eindelijk eens hun echte grote doorbraak in dit land!
het commissariaat voor de media zitten ons zooooo te naaien, het is echt nie normaal meer.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 22:37 schreef muisje-eliza het volgende:
http://www.depers.nl/binn(...)naar-de-rechter.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |