M'n eigen huisje ja. Dat heb ik gelukkig altijd aangehouden. En dat is niet het appartement in het grachtenpand dus!quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:12 schreef ColdFeet het volgende:
Conleche, hou jij nu het huisje in Amsterdam?
O er zijn twee huizen in Amsterdam?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:15 schreef conleche het volgende:
[..]
M'n eigen huisje ja. Dat heb ik gelukkig altijd aangehouden. En dat is niet het appartement in het grachtenpand dus!
Ah OK, ik dacht dat er maar een huis was. Fijn dat je eigen plekje gewoon van jou is, danquote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:15 schreef conleche het volgende:
[..]
M'n eigen huisje ja. Dat heb ik gelukkig altijd aangehouden. En dat is niet het appartement in het grachtenpand dus!
Huurhuizen. Die in A'dam. De rest is wel koop.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
O er zijn twee huizen in Amsterdam?.
Twee huizen in A'dam, één in België, één in Frankrijk...![]()
.
Ik ga eens boodschappen doen, want ik heb helemaal niks meer in huis en ik heb zo'n zin in jus d'orange.
Ik ga ook kunstenares worden.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:21 schreef conleche het volgende:
[..]
Huurhuizen. Die in A'dam. De rest is wel koop.
En je vergeet het huis in Tiel.
Wat een goed nieuws!quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:09 schreef Muis006 het volgende:
Hoihoihoi ik ben aan de beterende hand
En ik heb een aardbeienmilkshake op. En vanavond eet ik, net zoals gisteravond, friet. Want dat is het enige wat binnen blijft als ik misselijk ben
OuweJonge pocherd dat je er bent!quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:21 schreef conleche het volgende:
[..]
Huurhuizen. Die in A'dam. De rest is wel koop.
En je vergeet het huis in Tiel.
Pochen met andermans huizen!! Jawel, ook dat is Co!!quote:
Ja ik kan het hebben want ik weeg 59 kilo nuquote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat een goed nieuws!
En die friet... je kunt het hebben!
Heb je die-ene-scene ook al drie keer teruggekeken?
Hihiiiiiiiiiiiiiiiiihihihiquote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:35 schreef conleche het volgende:
[..]
Pochen met andermans huizen!! Jawel, ook dat is Co!!![]()
En ik zag heus wel dat er eerst alleen ouwe stond!![]()
quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:33 schreef conleche het volgende:
Ik heb oude crackers (van collega) met pindakaas en sambal gegeten. Als je vergeet dat crackers horen te krekken, dan is het best niet vies.
Friet'n!quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:38 schreef Greys het volgende:
Heer G is nog driftig de Smart aan het fixen.
Ben net even wezen kijken maar wat een koude wind!
Ik ga hem zo nog wel even aanmoedigen, maar dan wel met jas aan...
Moet nog boodschappen doen. Wat gaan jullie eten vanavond?
Wat is die S, soms? 'S middags?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:41 schreef Muis006 het volgende:
Ohja ontopic, lijstje van gisteren:
O: 1 cream cracker, 5 melba toastjes
L: 2 cream crackers met jam
S: overgeven
D: friet met mayo
T: festini sinaasappel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |