Correct.quote:Op maandag 6 april 2009 16:21 schreef Maizena het volgende:
Het is dus gewoon de van Briennenoordbrug gezien vanaf de Schaardijk...en ik maar buiten de stadzoeken naar zo'n brug
Dat is 'mquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:13 schreef redunzl het volgende:
Urbanuskerk, Noordammerlaan in Bovenkerk
helemaal goedquote:Op woensdag 22 april 2009 12:06 schreef Maizena het volgende:
Molen De Bleeke Dood, Lagedijk 28 Zaandijk.
De (Bleeke) Dood is een van de twee overgebleven korenmolens in de Zaanstreek. De molen staat aan de Zaan tegenover de Zaanse Schans. De molen in Zaandijk is tevens de oudste nog bestaande houten stellingmolen van Nederland.
De molen werd in 1656 gebouwd en was tot 1931 op windkracht in bedrijf geweest. Tussentijds heeft de molen in 1922 bijna het onderspit moeten delven bij een zware brand. In 1931 werd het wiekenkruis verwijderd en werd er verder op de motor gemalen. Enkele jaren later verdwenen ook het staartwerk en de stelling. In 1955 echter werd onder de nieuwe eigenaar de Vereniging de Zaansche Molen de molen hersteld en weer op windkracht in bedrijf gesteld. Na een restauratie in 2000 is de molen weer geheel bedrijfsvaardig en wordt er elke vrijdag meel gemalen dat beneden in de winkel wordt verkocht. De molenaar is tevens molenmaker en woont onder in de molen in de woning die zich deels in de molen en deels in een aanbouw bevind.
[ afbeelding ]
Makkie dus...quote:Op woensdag 22 april 2009 19:43 schreef redunzl het volgende:
Nederlands Architectuurinstituut aan het Museumpark, Rotterdam
helemaal goed!quote:Op donderdag 23 april 2009 13:16 schreef Maizena het volgende:
[ afbeelding ]
Standbeeld van de laatste dorpsomroeper van Spijkenisse. De laatste actieve omroeper was Barend Smits, die tot in 1957 omriep.
Dorpskerk, Kerkring 1, (of 1e Heulbrugstraat) Spijkenisse
http://www.krogtweb.nl/standbeelden/object.php?record=ZH63aa
[ afbeelding ]
Dit is 'm waarschijnlijk...
Aha...treinreiziger...quote:Op donderdag 23 april 2009 22:09 schreef redunzl het volgende:
Jonker's nacht op het Hendrik Jonkerplein
http://www.kunstwacht.nl/publiek/amsterdam/kunstwerk/26/
kom er bijna dagelijks langs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |