quote:Op donderdag 2 april 2009 22:29 schreef Cyan het volgende:
http://www.marklivesinikea.com/
Weet niet of het een hoax is, maar wel leuk om te zien!
Volgens mij was dat echt...quote:Op donderdag 2 april 2009 22:29 schreef Cyan het volgende:
http://www.marklivesinikea.com/
Weet niet of het een hoax is, maar wel leuk om te zien!
En sowieso een betere soort leerquote:Op zaterdag 4 april 2009 21:24 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Eindelijk weer de KRAMFORS in een lichte kleur leer
Niemand?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 13:44 schreef Goover het volgende:
Weet iemand waar "dat eene mooie gordijn met verticale streepen in cremé en bruin achtige kleuren" gebleven is?
Ik in ieder geval niet, sry.quote:
Zo te zien is die dit uitgaand/uit de collectie. Sales-end zoals we dat noemen is april 2009.quote:Op maandag 6 april 2009 14:26 schreef maikiemuis het volgende:
Ik ben nog op zoek naar 3 zwarte schaaltjes van de serie SYNTES.
Het gaat om deze schaaltjes
[ afbeelding ]
Weet iemand of deze serie eruit gaat?? In Hengelo en Duiven zijn deze niet op voorraad. Ik hoop dat iemand dit weet.
de 652?!quote:Op dinsdag 7 april 2009 23:11 schreef JohDan het volgende:
Is de CB 652 koelkast ook in Nederland te krijgen. Ik zag in het boekje "inbouwapperatuur" deze combi voorbij komen. Ik vind het namelijk een beetje vreemd dat je in een hogekast van 233 cm voor een kleinere koel/vries combinatie moet kiezen dan in een hoge kast van 211 cm.
Wie weet er hier of er meer mogelijkheden zijn??????
Volgens mij zit 'ie heel lekkerquote:Op woensdag 8 april 2009 20:52 schreef styliste het volgende:
[..]
oeoeoeooeoeoeoeoeoeuwh!![]()
staat die al op de site? quanta kosta? hebbuh hebbuh hebbuh!
199.- geloof ik...quote:Op woensdag 8 april 2009 20:52 schreef styliste het volgende:
[..]
oeoeoeooeoeoeoeoeoeuwh!![]()
staat die al op de site? quanta kosta? hebbuh hebbuh hebbuh!
Wie wat waar hoe?quote:Op zaterdag 4 april 2009 21:24 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Eindelijk weer de KRAMFORS in een lichte kleur leer
RALkleuren zijn bij ons niet bekend, wij hebben alleen de NCS-nummers die men verkrijgt door de gewenste kleur onder een scanner te leggen. Niet hezelfde, maar toch bijzonder nauwkeurig. Bovendien is het ene zwartbruin (fineer) het andere zwartbruin (folie) niet (lak). Waar ben je specifiek naar op zoek?quote:Op zaterdag 11 april 2009 12:19 schreef sh4dow het volgende:
Ikea heeft veel meubels in de kleur bruinzwart (zie http://www.ikea.com/nl/nl/search/?query=bruinzwart )
Weet iemand welke RAL kleur dit is?
Geen idee. Als je het onderdeelnummer hebt, probeer dan de klantenservice eerst eens te bellen. Misschien kunnen zij het telefonisch opzoeken en opsturen.quote:Op donderdag 9 april 2009 17:08 schreef MartijnA3 het volgende:
crap...Na onze verhuizing ben ik 2 essentiele onderdelen van ons logeerbed kwijtgeraakt. Het gaat om 2 stalen massieve buisjes met schroefgaten erin voor het DALSELV bedframe. Ik heb er nog 2 maar heb er 4 nodig.
Weet iemand of ik die zo op kan halen bij de Ikea (Duiven) of dat die besteld moeten worden?
Is het nu stof of leder (denk niet het laatste maar ok)?quote:Op woensdag 8 april 2009 21:57 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
199.- geloof ik...
In wit en zwart
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |