Wat een gelul zeg. Natuurlijk beiden . Een lelijk mokkel waar je geweldige gesprekken mee hebt is leukl voor in de friendzone . Aan de andere kant een supergeil mokkel die het IQ van een visstick tot haar beschikking heeft gaat ook niet werken voor vast.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:22 schreef Jacques_Dancona het volgende:
Wat vindt je erger om op beoordeeld te worden? Op je innerlijk of op je uiterlijk?
En dan heb ik het niet over de situatie dat je een baan zoekt, maar een vriend of vriendin
Een lokale discussie liet me zien dat het nogal wil verschillen.
TS begint: innerlijk
Poll: Beoordeling op innerlijk/uiterlijkInnerlijk Uiterlijk
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Nou, als je dik bent kun je daar wat aan doen en dat kan wel degelijk een afknapper zijn.quote:
Nee, je mag niet voor uitstraling gaan.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:24 schreef rhubarbje het volgende:
mag ik ook voor uitstraling gaan?
dat vind ik toch altijd een beetje je uiterlijk gemixt met je innerlijk of zo
nou dat doe ik lekker welquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:26 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Nee, je mag niet voor uitstraling gaan.
Karakter misschien niet, maar gedrag wel...quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:26 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Nou, als je dik bent kun je daar wat aan doen en dat kan wel degelijk een afknapper zijn.
Haar en make-up kun je ook een hoop mee en kleren ook.
Juist je karakter veranderen is moeilijk, lijkt me.
Dat was de vraag niet.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:25 schreef SerieJunk het volgende:
[..]
Wat een gelul zeg. Natuurlijk beiden . Een lelijk mokkel waar je geweldige gesprekken mee hebt is leukl voor in de friendzone . Aan de andere kant een supergeil mokkel die het IQ van een visstick tot haar beschikking heeft gaat ook niet werken voor vast.
Karakter is zelfs niet te veranderen, imho.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:26 schreef Jacques_Dancona het volgende:
Juist je karakter veranderen is moeilijk, lijkt me.
Maar dat hangt nogal samen, vindt je niet?quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:28 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Karakter misschien niet, maar gedrag wel...
Als je met je innerlijk meer dan tevreden bent..vindt je het dan niet juist erger als je dáár op afgekeurd wordt?quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:27 schreef MNR het volgende:
Uiterlijk. Met mijn innerlijk ben ik zeer tevreden, meer dan tevreden zelfs
Uiterlijk wil ik graag minder omvang, but working on that and having progress
Ze keurt mij sowieso niet af ,daar ben simpelweg té aantrekkelijk voor. En mocht het onverhoops toch een keer gebeuren dan ligt het uiteraard aan haar. Dat ze er nog niet aan toe is ofzo.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:28 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Dat was de vraag niet.
Stel nou dat jij een meisje probeert te versieren en die wijst je af omdat ze je geen lekker ding vindt.
Het kan ook zijn dat ze je wel een lekker ding vindt, maar dat jij het innerlijk van een visstick hebt.
Wat vindt jij dan erger? Dat ze je afkeurt omdat ze je niet lekke vindt? Of omdat ze niet van vissticks houdt?
Nopequote:Op woensdag 25 maart 2009 20:30 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Als je met je innerlijk meer dan tevreden bent..vindt je het dan niet juist erger als je dáár op afgekeurd wordt?
quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:33 schreef MNR het volgende:
[..]
Nope
Ik ben juist erg zeker van mijn innerlijk. Ik vind mezelf een geweldig mens. Ik kan me niet voorstellen dat iemand me daarop afkeurt. Wanneer dat wel gebeurd - dat komt voor ja- ga ik ervan uit dat de ander persoon en ik anders tegen dingen aankijken.
Heb je het over mij? Nou neequote:Op woensdag 25 maart 2009 20:35 schreef MNR het volgende:
En voordat ik het topic gelezen had, had ik als antwoord: "de beoordeling waarbij je jezelf het meeste afkat"
helemaal mee eens trouwens!quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:33 schreef MNR het volgende:
[..]
Nope
Ik ben juist erg zeker van mijn innerlijk. Ik vind mezelf een geweldig mens. Ik kan me niet voorstellen dat iemand me daarop afkeurt. Wanneer dat wel gebeurd - dat komt voor ja- ga ik ervan uit dat de ander persoon en ik anders tegen dingen aankijken.
En daar gaat het in dit topic om. Wat jij vindt. Niet waar jij bij een ander naar kijktquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:37 schreef kwiwi het volgende:
Ik kijk zelf eigenlijk (bijna) niet naar uiterlijk, maar echt naar het innerlijk. Iemand moet er natuurlijk wel een beetje leuk uitzien, zodat je geen zak over z'n hoofd hoeft te trekkenMaar voor de rest maakt het me echt allemaal niet uit.
Vind het dan zelf ook niet leuk als mensen me alleen op m'n uiterlijk beoordelen
Haha.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:37 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Heb je het over mij? Nou nee
Ik leg alleen even uit waarom ik het vervelend vind als mensen dat bij me doenquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:38 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
En daar gaat het in dit topic om. Wat jij vindt. Niet waar jij bij een ander naar kijkt
Iedereen keurt elkaar in eerste instantie op uiterlijk. Doe ik ook. Dat is heel normaal.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:29 schreef MNR het volgende:
En wat is de drijfveer geweest achter jouw keuze voor "innerlijk" TS?
Ja, helemaal gelijk enzo. Maar dat is totaal niet waar dit topic over gaat.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:42 schreef SerieJunk het volgende:
Mensen die mooi van binnen zijn stralen dat uit. Ongelukkige mensen kunnen uiterlijk maatje 34 hebben , een goede baan en een hoop vriendinnen maakt allemaal geen reet uit.
Net als dat Russische topmodel die zelfmoord heeft gepleegd. Dan bezit je schoonheid dat wil nog niet zeggen dat je je gelukkig voelt.
Het gaat om uitstraling zoals iemand terecht aangaf . Uiterlijk en innerlijk zijn relatieve zaken. Als jij met je collega flirt en hij is een tikkeltje verlegen kan dat superaantrekkelijk zijn.
Kom je dezelfde gozer/meid tegen in de kroeg na 15 biertjes en niet op werk dan vind je er misschien geen reet aan.
Uitstraling dat heb je of dat heb je niet. Kun je ook niet aanleren en bestaan geen dieeten voor. Dus als je al een graadmeter wilt nemen die niet relatief is zou ik daarvoor gaan.
Okayquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:40 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik leg alleen even uit waarom ik het vervelend vind als mensen dat bij me doenOmdat ik dat dus bij anderen ook niet doe.
Je kunt het ook omdraaien: als ze jouw innerlijk niet leuk genoeg vindt, betekent dat dat er een meisje rondloopt die jou veel leuker vindt. Oftewel: een dame die ook veel leuker is (qua innerlijk).quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:44 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Iedereen keurt elkaar in eerste instantie op uiterlijk. Doe ik ook. Dat is heel normaal.
Als dat dus goedgekeurd is, komt het dus neer op je persoonlijkheid, op wie je écht bent.
En als dat dus niet blijkt te bevallen, dan vind ik dat dus veel vervelender dan een meisje die mij niet lekker vindt.
Je wordt immers de hele dag door iedereen gekeurd vanaf afstand en dan wordt je er niet mee geconfronteerd.
Ja, duidelijkquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:40 schreef MNR het volgende:
[..]
Haha.
Nee, ik had het niet over jou. Ik had het over beoordelingen in het algemeen. Wanneer je jezelf beoordeelt (want alles is te herleiden naar hoe jij tegen dingen aankijkt) dan zijn de oordelen welke je in een negatief daglicht plaatst, het hardst (vervelendst).
Ik vind dat je jezelf niet moet naar beneden moet halen, je moet jezelf juist positieve feedback geven. Dus juist het oordeel naar jezelf waarbij je negatief bent, die zijn het hardst.
Als je toch blij bent met jezelf, en dus zeker bent van jezelf, maakt het nl. niet uit wat een ander daarover zegt, omdat je blij bent met jezelf
Duidelijk zo?
Dit klopt niet altijd. Ik heb laatst iemand leren kennen via fok en daar had ik nooit echt een fatsoenlijke foto van gezien voordat we afspraken en toch vond ik hem hardstikke leuk.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:44 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Iedereen keurt elkaar in eerste instantie op uiterlijk. Doe ik ook. Dat is heel normaal.
Als dat dus goedgekeurd is, komt het dus neer op je persoonlijkheid, op wie je écht bent.
En als dat dus niet blijkt te bevallen, dan vind ik dat dus veel vervelender dan een meisje die mij niet lekker vindt.
Je wordt immers de hele dag door iedereen gekeurd vanaf afstand en dan wordt je er niet mee geconfronteerd.
Sorry Jacques hier ben ik het niet mee eens. Ik kijk eerder naar de niet verbale dingen zoals manier van uit de ogen kijken , houding , stemgeluid , vrolijk somber , spontaan of apathisch etc.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:44 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Iedereen keurt elkaar in eerste instantie op uiterlijk. Doe ik ook. Dat is heel normaal.
Als dat dus goedgekeurd is, komt het dus neer op je persoonlijkheid, op wie je écht bent.
En als dat dus niet blijkt te bevallen, dan vind ik dat dus veel vervelender dan een meisje die mij niet lekker vindt.
Je wordt immers de hele dag door iedereen gekeurd vanaf afstand en dan wordt je er niet mee geconfronteerd.
Dat begrijp ik. Maar dat betekent niet dat het leuk hoeft te zien daarop beoordeeld te wordenquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:48 schreef MNR het volgende:
[..]
Je kunt het ook omdraaien: als ze jouw innerlijk niet leuk genoeg vindt, betekent dat dat er een meisje rondloopt die jou veel leuker vindt. Oftewel: een dame die ook veel leuker is (qua innerlijk).
Ik zie de non verbale dingen die jij noemt ook als een uiterlijk onderdeel.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:50 schreef SerieJunk het volgende:
[..]
Sorry Jacques hier ben ik het niet mee eens. Ik kijk eerder naar de niet verbale dingen zoals manier van uit de ogen kijken , houding , stemgeluid , vrolijk somber , spontaan of apathisch etc.
Uiterlijk is meer van dik/ dun bruin haar/ blond haar etc.
Nogmaals uiterlijk zegt niets. Je hebt vrouwen met zware obesitas die daar prima mee kunnen leven en zichzelf als volwaardig mens zien. Dan heb je ook vrouwen met maatje 38 die doodongelukkig zijn omdat ze streven naar iets wat onnatuurlijk is en daardoor uiteindelijk telleurstellend zal zijn.
Beste Jacques we zitten hier niet te jureren voor de mini-playbackshow. We zijn volwassen mensen dus prima in staat zelf te bepalen wat wel en niet relevant is binnen een topic...quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:45 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Ja, helemaal gelijk enzo. Maar dat is totaal niet waar dit topic over gaat.
Dan ben je ook volwassen genoeg om de OP te lezen en de simpele vraag te beantwoorden:quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:53 schreef SerieJunk het volgende:
[..]
Beste Jacques we zitten hier niet te jureren voor de mini-playbackshow. We zijn volwassen mensen dus prima in staat zelf te bepalen wat wel en niet relevant is binnen een topic...
Nee het zijn communicatieve vaardigheden die via het uiterlijk aan het daglicht verschijnen Het zijn geen uiterlijke kenmerken die lig in meer of mindere mate al vast namelijk.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:52 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Ik zie de non verbale dingen die jij noemt ook als een uiterlijk onderdeel.
Ik snap je punt.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:56 schreef SerieJunk het volgende:
[..]
Nee het zijn communicatieve vaardigheden die via het uiterlijk aan het daglicht verschijnen Het zijn geen uiterlijke kenmerken die lig in meer of mindere mate al vast namelijk.
True en daarom zeg ik niet: welke beoordeling is het vervelendst, maar welke beoordeling is het leukstquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:50 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Maar dat betekent niet dat het leuk hoeft te zien daarop beoordeeld te worden
Rationaliteit en gevoel gaan niet altijd hand in hand
Lol dat staat er helemaal nietquote:Op woensdag 25 maart 2009 20:55 schreef Jacques_Dancona het volgende:
[..]
Dan ben je ook volwassen genoeg om de OP te lezen en de simpele vraag te beantwoorden:
Waarop wil jij niet beoordeeld worden? Je innerlijk of je uiterlijk?
Hoe jij anderen beoordeelt of hoe mensen in het algemeen elkaar beoordelen hoef ik niet te weten
En als je de OP dan daadwerkelijk gelezen hebt, dan zie je een vervolg op de TT die niet al te lang kan zijn:quote:Op woensdag 25 maart 2009 21:02 schreef SerieJunk het volgende:
[..]
Lol dat staat er helemaal niet![]()
Er staat welke beoordeling vind je het vervelendst Dus niet waarop wil je niet beoordeeld worden o.i.d.![]()
quote:Wat vindt je erger om op beoordeeld te worden? Op je innerlijk of op je uiterlijk?
Heey! wanna fuck?!quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:31 schreef SerieJunk het volgende:
[..]
Ze keurt mij sowieso niet af ,daar ben simpelweg té aantrekkelijk voor. En mocht het onverhoops toch een keer gebeuren dan ligt het uiteraard aan haar. Dat ze er nog niet aan toe is ofzo.
Whehe precies!quote:Op woensdag 25 maart 2009 21:42 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Heey! wanna fuck?!
iiieeuw not with you, dork
Lesbians!!
Dat is een date... maar dan vandaar uit. Wat als iemand jou aan de kant schuift vanwege je looks of vanwege wat nare trekjes die je hebt laten zien.quote:Op woensdag 25 maart 2009 21:58 schreef MarMar het volgende:
Als het gaat om vriend/vriendin haak ik al meteen af bij de term "beoordelen"
Er is chemistry of het is er niet, thats all there is to it.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |