Deze week. Tweede 50.000 dollar-toernooi in Kroatië, nu in de hoofdstad Zagreb. Ze is als 8e geplaatst.quote:
kijk eens 2 posts terugquote:Op donderdag 7 mei 2009 18:08 schreef Szura het volgende:
Rus bereikt de kwartfinales door Tatisjvili uit Georgië met 6-4 7-5 te verslaan![]()
In die kwartfinale wacht de nr 176: Pivovarova uit Rusland
Al wat ouder nieuws maar toch belangrijk om te wetenquote:Arantxa Rus ontbreekt in Rosmalen
AMSTERDAM - Arantxa Rus doet niet mee aan de Ordina Open in Rosmalen, zo meldt de organisatie dinsdag.
Het tennistoernooi vindt plaats van 14 tot 20 juni. In dezelfde week zal het kwalificatietoernooi voor Wimbledon plaats vinden.
"Het is erg spijtig dat beide toernooien in dezelfde week worden gespeeld, maar ik ga nu toch voor het hoogste en dat is het kwalificatietoernooi voor Wimbledon", aldus Rus tegen De Telegraaf.
Zou goed kunnen, meen me in ieder geval te herinneren dat ze de Australian Open won bij de junioren?quote:
Jep, ze heeft de main draw van Wimbledon niet gehaald.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:50 schreef de_boswachter het volgende:
maar Misa speelt wel Rosmalen...
Betekend dit dat zij sowieso niet op Wimbledon zal acteren ?
Nope, niet twee evenementen in dezelfde week.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 17:30 schreef Sharapova het volgende:
En met een early exit in Rosmalen? Kan ze dan nog meedoen aan de kwallies?
Is inderdaad niet de makkelijkste opgave in de quali's maar moet zeker te doen zijnquote:Op woensdag 20 mei 2009 11:12 schreef knijn1985 het volgende:
goede overwinning morgen volgende ronde lijkt me tegen Schruff nr 157 van de wereld maar is wel nr 52 geweest in haar beste tijd lastig dus
Meer hoeven we niet te wetenquote:Op woensdag 20 mei 2009 10:42 schreef danusz1986 het volgende:
Ze heeft vandaag gewonnen met 6/4 6/4 van Klepac meer weet ik niet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |