Klachten bedenken om maar een beetje aandacht te krijgenquote:Op maandag 23 maart 2009 21:44 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Ik wist even geen andere klacht....
Negatieve aandacht kan ook lekker zijn.quote:Op maandag 23 maart 2009 21:48 schreef Bubbz het volgende:
[..]
Klachten bedenken om maar een beetje aandacht te krijgen
Pas maar op, met mijn intergalactic dragonsword snaai ik je zo 3 timewarps terug en laat ik jouw demonslayermotherfuckerbigkahunaburgerwendy zand nassen!quote:Op maandag 23 maart 2009 21:59 schreef afcajos het volgende:
Klagen over mensen die lol hebben terwijl jouw bleke huidje in de zomer maar 1 zon ziet en dat is die in WoW.
TS gaat toegeven dat hij toch enigszins jaloers is op dat ultieme pauperleven en gaat morgen kijken waar Zanger Bob op gaat treden in het weekend.quote:Op maandag 23 maart 2009 22:01 schreef reetveter het volgende:
Om TS even een voorzet te geven.
TS jij bent echt kk zielig om over mijn fakking vakantie te praten, wasmetjou jonge![]()
![]()
Open er een poll over.quote:Op maandag 23 maart 2009 22:05 schreef reetveter het volgende:
[..]
Wie faalt er nu harder, jij of zoeen petjeswiggert.
terug naar je kelder jijquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |