Rich Hall is echt de allerleukste gast van de show. Hij past zo ongelofelijk NIET tussen de rest van het panelquote:Op dinsdag 22 december 2009 16:08 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Vergeet niet de man uit mijn Sig uit te nodigenRich Hall
![]()
van mij mogen ze trouwens best een keer een 4-5 uur lange QI maken met alle panelleden die regelmatig voorbij komen![]()
Dat wordt complete chaos maar ik denk dat er dan zoveel prachtgrappen naar bovenkomen
Die miste ik dus omdat ik eventjes zat te lachen.quote:
quote:
quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:26 schreef Da_Ripper het volgende:
ep02funny and Quite Interesting - kwist dat giraffen hun nekken gebruiken om mee te vechten, maar had het nog niet gezien ... zag er best bruut uit
quote:
Klopt! Vreemde eend in de bijt, maar hij is zó cool.quote:Op woensdag 23 december 2009 10:05 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Rich Hall is echt de allerleukste gast van de show. Hij past zo ongelofelijk NIET tussen de rest van het panel
Volgens mij is dat Lee's poging (en failure) tot een Schots accent.quote:Op zondag 27 december 2009 10:09 schreef qu63 het volgende:
Ik vind dat Lee Mack wel erg veel lijkt op Johnny Vegas qua stem! (vanaf 1:24)
Dat failure kan ik niet zeggen, maar als ie nog 'wat' kilo's aankomt en nog wat onduidelijker praat is ie Johnny Vegasquote:Op zondag 27 december 2009 10:12 schreef Omentuva het volgende:
[..]
Volgens mij is dat Lee's poging (en failure) tot een Schots accent.
Die dan weer minder leuk wasquote:Op donderdag 24 december 2009 23:31 schreef Mavro het volgende:
Nu even blijven hangen bij Live at the Apollo.
I know, heb hem halverwege uitgezet.quote:Op maandag 28 december 2009 08:48 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Die dan weer minder leuk was.
Naja, daarom vroeg ik het dus eigenlijk ook. Ik zag het bij dat Jimmy Carr filmpje en bij het begin van Jo Brand. Ik vind het wel een goede 'test' voor de stand-upper. Zo zie je gelijk of iemand lekker snel op de omgeving kan inspelen of dat hij/zij het van zorgvuldig voorbereide en ingestudeerde grappen moet hebben. Niet dat dat laatste verkeerd is, maar ik vind dat een stand-upper grappig moet zijn 'on the spot'.quote:Op maandag 28 december 2009 13:14 schreef Witchfynder het volgende:
Ja, dat hoort erbij daar. Omid Djalili vertelde eens dat hij in NYC had opgetreden en je daar uit de zaal wordt gezet wanneer je wat roept, maar in GB gaat men er vanuit dat je daar tegen moet kunnen (zie ook het eerder geposte filmpje van Jimmy Carr).
Hier nog een oude Jo Brandquote:Op maandag 28 december 2009 12:51 schreef Mavro het volgende:
[..]
I know, heb hem halverwege uitgezet.Het was voor mij ook een onbekende comedian. Jo Brand is leuker
![]()
Is het in Engeland normaal dat iemand uit het publiek de comedian 'heckelt'?
Vind ik ook. Eén van de redenen waarom ik Jimmy Carr, Bill Bailey en mijn andere favorieten zo waardeer is dat zij ook in interviews en programma's als QI on the spot grappig kunnen zijn.quote:Op maandag 28 december 2009 13:31 schreef Mavro het volgende:
[..]
Naja, daarom vroeg ik het dus eigenlijk ook. Ik zag het bij dat Jimmy Carr filmpje en bij het begin van Jo Brand. Ik vind het wel een goede 'test' voor de stand-upper. Zo zie je gelijk of iemand lekker snel op de omgeving kan inspelen of dat hij/zij het van zorgvuldig voorbereide en ingestudeerde grappen moet hebben. Niet dat dat laatste verkeerd is, maar ik vind dat een stand-upper grappig moet zijn 'on the spot'.
Bedankt, even de recorder instellenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door qu63 op 31-12-2009 16:52:57 ]It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
22:30 Nederlandse tijd op BBC 1.quote:Comedy quiz show where the guests get points for being interesting. Stephen Fry glances gingerly at genius, with Graham Norton, David Mitchell, Dara O Briain and Alan Davies.
Die heb ik al gezien jaquote:
vanavond de xl om 22.25 bbc2(nederlandse tijd)quote:Op vrijdag 8 januari 2010 22:35 schreef qu63 het volgende:
Bugger, gemist
Morgen maar in de download gooien!
Die was briljantquote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:59 schreef Da_Ripper het volgende:
Jack Dee: 12 minuten geen woord gezegd en dan binnenkomen met:
Is it because once you've got them started, they never shut up![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |