Ik ben op een punt in mijn leven waarop ik heel veel dingen er uit gooi, in het echt, maar ook op internet, gewoon om andere mensen te pushen, dus ik ben nieuwsgierig of dit iets is waar anderen helemaal niets van willen weten, of dat dit toch wel iets uitlokt...
Ik vertel mijn levensverhaal, in een notedop, zonder remmingen en leugens, en wil wel eens zien of zoiets andere mensen ook uitnodigt om ook ECHT (zonder sociaal masker) te vertellen hoe hun leven eruit gezien heeft tot op heden, of dat voor mensen, die dag op dag meer en meer op internet bezig zijn, vertellen hoe hun leven er echt heeft uit gezien, net even een stapje te ver gaat op internet.
Ik heb een redelijk mooie jeugd gehad, tot het moment dat ik niet meer wist wat ik aanmoest met mijn leven. Ik heb mijn capaciteiten en mogelijkheden toen op de sociale ladder bekeken verkwanseld en heb gewoon een simpel winkelbaantje aangenomen, wat me wel redelijk is blijven bevallen, en ook niet eens zo slecht verdient, maar niet is wat ik had kunnen zijn.
Ik heb relatiewijs, altijd bindingsangst gehad, heb dus nog nooit een lange relatie volgehouden, en ben zelfs ernstig gemanipuleerd in het verleden omdat ik geen tegengas durfde te geven, omdat ik mezelf niet zo bijzonder vond.
Ik ben onlangs mijn vader verloren aan kanker, en actieve euthanasie, wat een soortement van mijn ogen opende over hoe ik mijn leven leidde, en me deed beseffen dat ik ontzettend ontevreden was met mijn leven, en heb toen professionele hulp gezocht.
Dat resulteerde in eerste instantie in de conclusie dat ik BDD had (ingebeelde lelijkheid), maar is na therapie omgeslagen naar een echte manisch depressieve stoornis. Ook heeft alcoholmisbruik daar veel aan bijgedragen.
Ik ben op dit moment extreem wantrouwend richting mensen, al doe ik alsof ik iedereen aardig vind, maar intimiteit schrikt me nog steeds enorm af.
De rouwverwerking van het verlies van mijn vader heb ik nog steeds niet goed kunnen verwerken, en in combinatie met die emotie, heb ik ook vaak de neiging heel me erg af te reageren (enkel verbaal gelukkig) naar willekeurige mensen om me heen, die ik niet helemaal begrijp of veroordeel voor kleine menselijke terkortkomingen, die ik zelf waarschijnlijk ook zelf bezit, al wil ik dat ik zelf perfect ben in uiterlijk en karakter en leven.
Dit is niet bedoeld als topic om over deze dingen te oordelen om of een mening te geven, maar ik zou uit sociale interesse graag willen weten of anderen ook de behoefte of wil hebben om zichzelf op een dergelijke manier bloot te stellen, zelfs op internet (omdat dat zo'n groot deel van de samenleving geworden is), dus ik ben enkel benieuwd naar andermans levensverhaal, alleen uit interesse en om er misschien lering uit te kunnen trekken.
Mocht dit niet het geval zijn, mag het topic ook snel weer dicht, en zal ik me daar waarschijnlijk weer aan storen, maar leg ik dat dan gewoon bij mezelf.
Ik ben erg dus oprecht benieuwd of mensen klaar zijn, en de behoefte voelen aan zoiets...het kan tenslotte pijnlijk zijn, of je kan bang zijn dat het tegen je gebruikt kan worden...vandaar het woordje experiment.