Wat een drogredenatie.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 21:11 schreef Slappy het volgende:
[..]
Want dat doe jij nooit zodra het niet in jou rijtje valt van Hamas/Taliban/Marokko ben je gelijk een Nazi/Kut Jood/Wilders stemmerAls je zo medelijden hebt met die Palestijnen ga je ze toch mooi helpen
Jouw ervaring is superieur aan alle andere ervaringen op de wereld natuurlijk.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 21:16 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Het ene is niet het andere. Sommige dingen staan dichterbij.
Ik weet voor 99% zeker dat als het andersom was geweest, dat we deze 'nuance' bij jou niet terug zouden zien.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 21:08 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Ik gaf alleen aan hoe ik zie dat ze hun situatie veroorzaakt hebben.
Maar de situatie zelf grijpt me gewoon totaal niet zo aan dit ik dit hier zou moeten gaan afkeuren. Voor de mensen daar is het ongetwijfeld allemaal erg, maar het is de bekende ver-van-mijn-bed-show, het is allemaal zo irrelevant. Je kunt je gewoon niet over alles in de wereld druk gaan maken.
Tjongejonge wat een lol.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 00:19 schreef tisauch het volgende:
[..]
Vent, dat je dom lult 24 uur per dag weet heel Fok! inmiddels wel maar
doe eens wat aan je belabberde spelling.![]()
om mij in discreet te brengen Bwhahahahahaha
Ik vind het heel erg boeiend.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 01:31 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Pardon?
Ik snap echt niet wat je bedoelt. En dat ligt noch aan mijn voorkeur noch aan het tijdstip.
Maar wel op anderen lopen zeuren over spelfouten hypocrietquote:Op zaterdag 21 maart 2009 01:44 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Tjongejonge wat een lol.
Daar is een apart topic voor: Originele taal- en spelfouten (deel 32)
Je hebt dit soort humor/cartoons nog nooit in andere landen gezien? Hier in NL kunnen we er ook wat van, een aantal lieden althans. En wij zijn ook 'beschaafd'.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 09:17 schreef Mwanatabu het volgende:
Wat het een beetje pijnlijker maakt wellicht, is de neiging van Israëlische kant om zich te profileren als een beschaafder land/volk, "de enige democratie in het MO"
Ja, dat is ook het punt van mijn post. Aan beide kanten is dit soort humor te zien.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 10:02 schreef waht het volgende:
[..]
Je hebt dit soort humor/cartoons nog nooit in andere landen gezien? Hier in NL kunnen we er ook wat van, een aantal lieden althans. En wij zijn ook 'beschaafd'.
Inderdaad. Het zou heel erg selectief zijn dit voorval groter te maken dan het in werkelijkheid is, naar mijn mening.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 10:15 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ja, dat is ook het punt van mijn post. Aan beide kanten is dit soort humor te zien.
Anderen mogen vinden wat zij willen. Maar dit is mijn mening, de situatie daar boeit me echt niks. Je kunt je niet druk gaan maken over alles.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 01:40 schreef IHVK het volgende:
Jouw ervaring is superieur aan alle andere ervaringen op de wereld natuurlijk.
Overal worden grappen over gemaakt. Ook over allerlei rampen, de volgende dag staan de grappen al klaar. Daarover valt niemand. Zwarte humor, moet toch kunnen zeggen ze dan. Maar waarom zouden die Palestijnen nu ineens een uitzondering zijn? Het is natuurlijk die bekende selectieve en hypocriete verontwaardiging. Moslims, daar mag je nooit één woord over zeggen dat niet knuffelend is, want anders is het gelijk xenofobie!quote:Ik weet voor 99% zeker dat als het andersom was geweest, dat we deze 'nuance' bij jou niet terug zouden zien.
Ik denk dat ieder weldenkend mens dit zou afkeuren. Mits niet geleid door haat jegens een bepaalde groep mensen.
Nou, ik hou wel van harde, zwarte humor, maar dit gaat toch echt veel te ver. Leg eens uit wat er precies zo grappig is aan een zwangere vrouw in een crosshair, met ondertitel "1 shot, 2 kills"?quote:Op zaterdag 21 maart 2009 01:36 schreef WammesWaggel het volgende:
Een beetje harde humor is ons Nederlanders niet vreemd hoor, leuke shirtjes
Inderdaad, supergevaarlijk fenomeen.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 13:19 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Nou, ik hou wel van harde, zwarte humor, maar dit gaat toch echt veel te ver. Leg eens uit wat er precies zo grappig is aan een zwangere vrouw in een crosshair, met ondertitel "1 shot, 2 kills"?
Het is precies dit soort georganiseerde dehumanisering die tot genocide leidt, maar daar lijkt het IDF zich weinig van aan te trekken.
quote:Op zaterdag 21 maart 2009 13:25 schreef Megumi het volgende:
Misschien moeten de Palestijnen iets gaan doen met spottende t-shirts met het onderstaande als symbool.
[ afbeelding ]
Ik kan me niet voorstellen dat er een god is die Hitler het beste wenst. Maar als een god bestaat gaf hij Hitler wel een kans. Een argument meer dat er dus gewoon geen god is.quote:
Sowieso heeft God niet alle macht, want de duvel loopt zijn meesterwerk te verstieren.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 13:29 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat er een god is die Hitler het beste wenst. Maar als een god bestaat gaf hij Hitler wel een kans. Een argument meer dat er dus gewoon geen god is.
Wat een gezwets zeg. Dit is toch niet door de overheid georganiseerd? Dit is gewoon een spontane actie van enkele militairen geweest, die vervolgens populair is geworden.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 09:17 schreef Mwanatabu het volgende:
Vrij walgelijke grappen. Net zo walgelijk als sommige van de Palestijnse "grappen" zoals bijvoorbeeld de baby met de bommengordel en dit soort humor
Wat het een beetje pijnlijker maakt wellicht, is de neiging van Israëlische kant om zich te profileren als een beschaafder land/volk, "de enige democratie in het MO"
Niet volgens mainstream islam.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 13:32 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Sowieso heeft God niet alle macht, want de duvel loopt zijn meesterwerk te verstieren.
Met alle respect, maar als een islamiet zichzelf opblaast in een bus vol met kinderen, dan krijgt diegene daarvoor als beloning 72 maagden en in dat paradijs waar diegene zich dan bevindt, is de armste man nog rijker dan de rijkste koning op aarde.
Als er trouwens ergens de duvel gezocht moet worden is dat wel binnen de islam.
Mwah...quote:Op zaterdag 21 maart 2009 13:38 schreef cultheld het volgende:
[..]
Wat een gezwets zeg. Dit is toch niet door de overheid georganiseerd? Dit is gewoon een spontane actie van enkele militairen geweest, die vervolgens populair is geworden.
Een platoon sergeant heeft toch wel op z'n minst een voorbeeldfunctie, aangezien elk lid van een leger dat heeft, van voetsoldaat tot hoogste officier. En zeker als we terugdenken aan Livni en andere woordvoerders die tijdens de oorlog zeiden: "We zijn enkel uit op militante strijders, onschuldige mensen hoeven niet bang te zijn."quote:Does the design go to the commanders for approval?
The Givati soldier: "Usually the shirts undergo a selection process by some officer, but in this case, they were approved at the level of platoon sergeant.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1072466.html
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |