Tja. dat heeft niet iets met een wachtrij te maken denk ik, maar niet op het verkeerde moment op het knopje gedrukt.quote:Op woensdag 17 december 2014 10:34 schreef indiaantje89 het volgende:
Ach de aanhouder wint. Maar afgelopen week met U2 kwam ik heel duidelijk in een wachtrij, Nu is niets te zien. Dan wil je afrekenen en krijg je een interne server fout.
Toch vreemd dat het zo kan verschillen.
Wat D_A stuurt, heb ik dus vandaag totaal niet gezien. Terwijl ik dat normaal toch altijd wel krijg. En ik heb toch best redelijk ervaring met tickets kopen ondertussen.quote:Op woensdag 17 december 2014 10:38 schreef Komakie het volgende:
[..]
Tja. dat heeft niet iets met een wachtrij te maken denk ik, maar niet op het verkeerde moment op het knopje gedrukt.
Waar staat trouwens dat het uitverkocht is
Ik kan nog steeds kaarten kiezen.
Dat is bizar, want ik kan nog steeds tickets reserveren.quote:
verkeerde moment het knopje drukken. Dat is wat anders dan verkeerde knopjesquote:Op woensdag 17 december 2014 10:41 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Wat D_A stuurt, heb ik dus vandaag totaal niet gezien. Terwijl ik dat normaal toch altijd wel krijg. En ik heb toch best redelijk ervaring met tickets kopen ondertussen.
En nee geen verkeerde knopjes drukt, mijn collega kreeg het ook niet.
Sommige mensen zullen de transactie niet hebben afgerond en dan zullen er sporadisch nog wat kaarten opnieuw beschikbaar komen.quote:Op woensdag 17 december 2014 10:41 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat is bizar, want ik kan nog steeds tickets reserveren.
Ben je zo vanaf nu het uitverkocht is.quote:Op woensdag 17 december 2014 11:24 schreef MagnumPI het volgende:
Gelukt![]()
Maar nu heb ik wel 2 kaarten (staanplaatsen) teveel![]()
Eerste keer een foutmelding bij het betalen via iDeal. Meteen opnieuw geprobeerd, blijkt de eerste poging toch succesvol te zijn geweest.
dat is om te zorgen dat het wat sneller naar binnen gaat. Binnen is het meestal gewoon 1 grote vloer (met waarschijnlijk nog een vak vooraan voor speciale tickets of mensen die vroeg zijn)quote:Op woensdag 17 december 2014 11:36 schreef NikeyAjax het volgende:
Het lijkt erop dat de staanplaatsen zijn opgedeeld in twee vakken, ik heb ingang L en een andere makker heeft ingang E. Zou een beetje shitty wezen als we niet bijelkaar kunnen komen.
Ik heb wel interesse, ik wist niet dat het zo snel zou gaanquote:Op woensdag 17 december 2014 11:24 schreef MagnumPI het volgende:
Gelukt![]()
Maar nu heb ik wel 2 kaarten (staanplaatsen) teveel![]()
Eerste keer een foutmelding bij het betalen via iDeal. Meteen opnieuw geprobeerd, blijkt de eerste poging toch succesvol te zijn geweest.
Waar ligt Keuelen ?quote:Op woensdag 17 december 2014 11:09 schreef Rvhkd het volgende:
Had meteen 4 veldkaarten te pakken en zonder problemen om 10.01 de bevestiging in mijn mailbox.
Heb er zin in!
5 mei AC/DC Arnhem
19 Juni AC/DC Keuelen
9 september U2 Amsterdam
Keulen dan, nou tevreden?quote:Op woensdag 17 december 2014 12:21 schreef Leonos het volgende:
[..]
Waar ligt Keuelen ?
En wat heeft U2 ermee te maken?
U2
En wat schiet jij als concument (die misschien wel een kaartje is misgelopen) hier mee op?quote:Op woensdag 17 december 2014 13:18 schreef indiaantje89 het volgende:
Ticketmaster Nederland
Tijdens de verkoop van AC/DC vanochtend is het extreem druk geweest. We hebben klachten ontvangen over een storing die plaats heeft gevonden tijdens of voorafgaand aan het betaalproces. We betreuren het als je deze storing hebt ondervonden. Momenteel onderzoeken we de oorzaak.
Als je deze storing ook hebt gehad, vragen we je om deze te melden via het contactformulier: http://oak.ctx.ly/r/27dj2
Met jouw hulp hopen we de oorzaak sneller te vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |