Met de ME van dit seizoen verbaasd niets me meer.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:01 schreef Flappekz het volgende:
Zie net dat ik nog 4 thuiswedstrijden en slechts 2 uitwedstrijden heb. Zou zomaar kampioen kunnen worden
Ach, ik heb pas 2 keer onterecht gewonnenquote:Op maandag 23 maart 2009 15:07 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Met de ME van dit seizoen verbaast niets me meer.
Kan die ook een tegendoelpunt wegpoetsen?quote:Op maandag 23 maart 2009 15:07 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Met de ME van dit seizoen verbaasd niets me meer.
Daarom net.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:09 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ach, ik heb pas 2 keer onterecht gewonnen![]()
Het onmogelijke kan de ME ook niet volbrengen.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:10 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Kan die ook een tegendoelpunt wegpoetsen?
Kakquote:Op maandag 23 maart 2009 15:11 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Het onmogelijke kan de ME ook niet volbrengen.
Ik zie net dat ik hetzelfde heb, nog 4 thuis en 2 uit.. Over dat kampioen worden ben ik wat voorzichtigerquote:Op maandag 23 maart 2009 15:01 schreef Flappekz het volgende:
Zie net dat ik nog 4 thuiswedstrijden en slechts 2 uitwedstrijden heb. Zou zomaar kampioen kunnen worden
Daarom moet je dus ook gewoon halverwege bovenaan staan. Dan hoef je alleen nog maar tegen lager geplaatste teamsquote:Op maandag 23 maart 2009 15:30 schreef Psychonikeo het volgende:
Ik heb volgens mij wel het moeilijkste programma van allemaal. Krijg alle teams boven me nog en 1 knappe counteraar
Ik heb het precies omgekeerd, maar 1 uitwedstrijd tegen een bot en die ander counter ik hoogst waarschijnlijk, dus voor mij maakt het minder uit.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:23 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ik zie net dat ik hetzelfde heb, nog 4 thuis en 2 uit.. Over dat kampioen worden ben ik wat voorzichtiger
quote:Die van mij:
Middenveld matig (zeer hoog)
Rechterverdediging redelijk (zeer hoog)
Centrale verdediging redelijk (laag)
Linkerverdediging redelijk (heel laag)
Rechteraanval redelijk (laag)
Centrale aanval matig (zeer hoog)
Linkeraanval redelijk (hoog)
HatStats (alleen totaal) 192
HatStats (gedetailleerd) 192
Verdediging: 67
Middenveld: 60
Aanval: 65
Hij won door een penalty en een kans uit een corner met 0-2, verder gebeurde er vrij weinig wat logisch is gezien de stats. Aangezien de meeste teams gelijk tegen hem spelen zijn hier kostbare punten te verdienen voor een tweede of zelfs eerste plaats. Dus als iemand een goed idee heeft..quote:En die van hem:
Middenveld ) zwak (zeer hoog)
Rechterverdediging briljant (heel laag)
Centrale verdediging bovennatuurlijk (zeer hoog)
Linkerverdediging uitmuntend (zeer hoog)
Rechteraanval waardeloos (laag)
Centrale aanval zwak (heel laag)
Linkeraanval waardeloos (hoog)
HatStats (alleen totaal) 211
HatStats (gedetailleerd) 211
Verdediging: 137
Middenveld: 48
Aanval: 26
Tsja, de balans is er niet echt! Hij speelde overigens altijd counter, maar is daar van afgestapt of zo!quote:
Dat van de verdedigers is wel een goed idee ja misschien, zal vanavond in HO even wat schuiven om te kijken wat het oplevert.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:39 schreef RealBizkit666 het volgende:
All Offensive (op je IM's na) en via de vleugel.
Door de verdedigers aanvallend te zetten, krijg je een boost op het middenveld en krijg je dus meer kansen. Zijn verdediging op de vleugel is het zwakste, dus daarom via de vleugel.
En dan hopen dat je met de kansen die je krijgt er genoeg kan scoren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 23 maart 2009 19:07 schreef Puala het volgende:
Ik heb nu geloof ik 5 wedstrijden op rij verloren en ik ben het zat. Vandaar de vraag.. wat kan ik aan mijn opstelling doen? Ik train spitsen en zoek een opstelling voor de zondag & woensdag.
Op het moment voer ik Diepvries zijn opstelling uit namelijk op zondag 433 en op woensdag 343. Bevalt best, maar ik wil niet de hele tijd verliezen (en zeker niet met 8-1 & 5-0). Iemand dus suggesties?Oost en Knesl kun je omwisselen; Knesls vleugelspel is beter dan dat van Oost. En dan Knesl naar het midden zetten, dat moet je middenveld wel helpen in ieder geval.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder moet je Weynen niet voorin zetten, da's zonde van je trainingsplek. Sowieso vind ik dat je relatief oude trainees hebt, zeker gezien de stats die ze hebben; die zijn niet bijster hoog. Nu is het normaal dat je geen spelers hebt met hoge stats als je net begint, maar dan moeten ze wel jong zijn, 17/18 jaar en redelijk is best te doen als je begint. Passen is een leuke bijstat, maar als je begint moet je je daardoor niet teveel laten leiden. 3 niveaus passen = 1 niveau scoren, dat is een belangrijke regel om te onthouden.
Tot slot moet je maximaal 1 wissel hebben per linie. Dat zou voor jou betekenen: naast je 6 trainees 5 verdedigers en 5 vleugels/middenvelders in je team. Neem vooral geen reservekeeper, want die zijn qua loon het duurst. Nu heb je Raaphorst, maar die gaat z'n achternaam ook geen eer aan doen met zwak keepen. Gewoon ontslaan die gast, je kan een andere ouwe lul of je coach op doel zetten als je nr 1 uitvalt.
Als laatste tip: 343 kun je met 3 centrale middenvelders spelen (asymmetrisch). Je middenveld is dan sterker en je tegenstander weet nooit van tevoren aan welke kant je sterke vleugel zal zijn. Onvoorspelbaarheid in je opstelling is een groot goed in Hattrick.
Edit: Ik zie net dat je zo speelde tegen weetnietbeter: die wedstrijd ben je genaaid door de ME. Je had dik moeten winnen volgens mij.
Hopelijk heb je hier wat aan..
O, en counteren heeft in jouw geval ook niet echt veel zin. Daar heb je gewoon de verdedigers niet voor, dus dan kun je beter normaal spelen volgens mij.
[ Bericht 0% gewijzigd door rompompom op 23-03-2009 20:27:18 ]
Als je meer dan 40k per twee weken positief draait, dan zou je de jeugd kunnen starten met 3 scouts.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 09:45 schreef pekel het volgende:
Financieel draait m'n cluppie behoorlijk stabiel.. Is het handig en logisch om nu een jeugdopleiding te starten, na 8 weken?
Oja die youthclub daar was ik al bij geregistreerdquote:Op zondag 22 maart 2009 23:40 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Richt je op je 1-2 toptalenten. 2x 600k levert je meer op dan 5x 200k.. 'Restspelers' kun je gewoon tot hun 19e in je jeugdopleiding laten spelen voor betere ratings/prestaties. Scheelt je misschien een paar k aan verkoopopbrengst, maar je hoeft geen/minder snel vervangers te zoeken en dus meer tijd voor het zoeken/opleiden van toptalenten.
Hattrick Youthclub schijnt een prima hulpmiddel te zijn. Zelf gebruik ik een onooglijk Excel-bestandje.. rpp heeft er ook één (en een 'betere'/uitgebreidere) als ik me niet vergis.
Ofwel zsm beginnen met 1 scout aangezien het zo foking lang duurt voor je er wat aan hebt.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 09:48 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Als je meer dan 40k per twee weken positief draait, dan zou je de jeugd kunnen starten met 3 scouts.
Draai je tussen de 30k en 40k per twee weken positief, dan kun je de jeugd statren met 2 scouts.
En tussen de 20k en 30k, dan kun je de opleiding starten met 1 scout.
Je moet er wel rekening mee houden dat je de eerste 112 dagen niemand uit de jeugd kunt promoveren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |