Klopt , ik heb het nog even terug gekeken, dat waren inderdaad jouw woorden,quote:Op donderdag 19 maart 2009 09:39 schreef Fluvo het volgende:
Hoi,
Nou ben ik dus die "zwarte vrouw met een ID Crisis",
1) Ik heb geen ID Crisis,
2) mijn exacte woorden waren: ik val niet echt op donker, en derna zei ik.... niet ALLEEN maar blank,
maar LIEVER....
en ik hoop toch echt dat de meeste van jullie begrijpen dat dit geen uber serieuze datingshow is.....
			
			
			
			
			
			
			
			DANKJEWEL!quote:Op donderdag 19 maart 2009 09:43 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Klopt , ik heb het nog even terug gekeken, dat waren inderdaad jouw worden,
veel plezier met de meiden van Take Me Out en succes met het vinden van een leuke date.
			
			
			
			Lijkt me hartstikke leuk om mee te doen met dit programma , maar inderdaad bijna elke reactie,quote:
			
			
			
			
			
			
			
			hahahahah die hoor ik niet vaak een "erotisch getintbureau", hahahahaquote:Op donderdag 19 maart 2009 09:53 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Lijkt me hartstikke leuk om mee te doen met dit programma , maar inderdaad bijna elke reactie,
uitspraak van de deelnemers wordt op de fora, Fok besproken.......
En er komen heel wat![]()
en
aan te pas.
Nou ik wil weleens iemand van Fok bij Take Me Out zien staan.![]()
Je bent dus een van de weinige die niet via een castingbureau of erotisch getintbureau komt..
Nou ik ga vanavond weer kijken.![]()
			
			
			
			
			
			
			
			wij wisten eerst niet eens of het een vent of een vrouw was toen hij de lift uitkwam.. lolquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:04 schreef eNGine10 het volgende:
Die gast die gister ging dansenhij had al weinig over en toen was het helemaal verdwenen.
			
			
			
			wij voor de tv wisten dat ook nietquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:06 schreef Fluvo het volgende:
[..]
wij wisten eerst niet eens of het een vent of een vrouw was toen hij de lift uitkwam.. lol
anyways, k moet ff naar school... terwijl ik ziek ben
			
			
			
			hahaha, nou dan waren wij in ieder geval niet de enigequote:Op donderdag 19 maart 2009 10:10 schreef Elfy het volgende:
[..]
wij voor de tv wisten dat ook niet![]()
bleef gissen
			
			
			
			Denk je dat je moeder door de screening komt? Jonge moeder zeg.quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:03 schreef Fluvo het volgende:
ik heb me moeder overgehaald mee te doen, en dan hopen dat we tegelijk meedoen
.. hahaha, (ze is 36) dus ze mag nog wel meedoen![]()
			
			
			
			Gelukkig inderdaad ook wat normale meiden in de show. Maar absurd dat de meeste meiden via een castingbureau er zitten? Ging Eddy niet de deuren langs om meiden te zoeken die zo'n poster voor het raam hadden? Klopt dus niet veel van.quote:Op donderdag 19 maart 2009 09:39 schreef Fluvo het volgende:
(en voor de duidelijkheid.. k ben 1 van die meiden die zich "spontaan" hebben opgegeven, ik ben volgens mij 1 van de weinige , misschien zelfs ENIGE die NIET bij een castingbureau zit)
			
			
			
			nou, niemand zal mij herkennen op straat hoor, en daar ben ik blij omquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:15 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Denk je dat je moeder door de screening komt?
Met de complimenten, eventueel aanstaren op school, op straat en andere reacties zal je het dan
moeten doen, kan je niets aan vernderen, iedereen die met zijn gezicht op de televisie is krijgt van
allerlei reacties: wat keek je raar, goh je lijkt steviger op de televisie of wat een rare uitspraken
deed je, zo ken ik je niet...
Mijn reactie: een hele bijzondere ervaring om met een dagelijks nieuw televisieprogramma mee
te doen en ook het sfeertje achter de schermen.
[ afbeelding ]
			
			
			
			ja op www.rtl.nl/takemeoutquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:17 schreef Kahlen het volgende:
[..]
Gelukkig inderdaad ook wat normale meiden in de show. Maar absurd dat de meeste meiden via een castingbureau er zitten? Ging Eddy niet de deuren langs om meiden te zoeken die zo'n poster voor het raam hadden? Klopt dus niet veel van.
Heb het gisteren helaas gemist, allen de 1e jongen voor de helft gezien en die deed het goed meen ik? Vind het verder een leuk programma, alleen is het altijd om 19:30 en dan moet ik mijn zoontje naar bed brengen. En ik vergeet het nog weleens te kijken in de herhaling... straks maar even online kijken of het te zien is, ik meen van wel.
			
			
			
			
			
			
			
			owh lol ik zie die vraag nu pas, excuses,quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:15 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Denk je dat je moeder door de screening komt? Jonge moeder zeg.
Met de complimenten, eventueel aanstaren op school, op straat en andere reacties zal je het dan
moeten doen, kan je niets aan veranderen, iedereen die met zijn gezicht op de televisie is krijgt van
allerlei reacties: wat keek je raar, goh je lijkt steviger op de televisie of wat een rare uitspraken
deed je, zo ken ik je niet...
Mijn reactie: een hele bijzondere ervaring om met een dagelijks nieuw televisieprogramma mee
te doen en ook het sfeertje achter de schermen.
[ afbeelding ]
			
			
			
			ja man, ik ben stiekem blank (owh shit, strax heb ik weer een ID crisis) lolquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:19 schreef Maanvis het volgende:
Fluvo, als je weer meedoet kun je dan aan Eddy vragen of Daniëlle alsjeblieft mag terugkomen? Het is nl. niet leuk voor de kijkers als iemand geen date krijgt en Daniëlle klikt nooit weg!
O en de wasbak werd bruin? Dus je bent helemaal geen donker meisje? Ik wist het!
			
			
			
			Bedankt alvastquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:21 schreef Fluvo het volgende:
enne.... ik zal me best doen :p k weet zowieso niet waarom ze eruit was.. ik heb wat dingen gehoord maar weet niet wat waar is
			
			
			
			ik vond het een ware KIPPENHOK, lolquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:23 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Bedankt alvast. Enne, 30 vrouwen bij elkaar, dat moet wat geroddel opleveren zeg!
			
			
			
			Nee, hoor geen excuses, ik plakte dat zinnetje er nog even boven.quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:20 schreef Fluvo het volgende:
owh lol ik zie die vraag nu pas, excuses,
en.. ja.. ik denk het wel...en ja, ze is jong ja, ik was een ongelukje
![]()
mensen denken vaak dat wij zussen zijn, al zie ik het zelf natuurlijk niet, en mijn moeder heeft
niet zoveel tattoo's zoals ik.. (geen een), lol
			
			
			
			ik zou het bij god niet weten, ik had vandaag gemaild of ik dit weekend ook moest komen of niet, ik moet nog wat terughoren...quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:29 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Nee, hoor geen excuses, ik plakte dat zinnetje er nog even boven.
Wanneer ga je weer naar Hilversum?
			
			
			
			Tof dat julia nog mee doet!quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:15 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Mijn reactie: een hele bijzondere ervaring om met een dagelijks nieuw televisieprogramma mee
te doen en ook het sfeertje achter de schermen.
[ afbeelding ]
			
			
			
			Moet je ver reizen?quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:30 schreef Fluvo het volgende:
ik zou het bij god niet weten, ik had vandaag gemaild of ik dit weekend ook moest komen of niet,
ik moet nog wat terughoren...
als ik terug moet komen.... k weet niet of k de energie daarvoor heb
			
			
			
			ja zo ongeveer gelukkig mochten we afgelopen weekend best vaak eerder weg,quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:34 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Moet je ver reizen?
Ja zijn toch 5 , 6 afleveringen op een dag, op 1 dag nemen ze op voor de hele week...
Zeg maar van 07:00 tot 19:00 in de studio toch? En dan de volgende dag weer.![]()
Heb je de griep? Gedoe.
			
			
			
			
			
			
			
			Kan ook nog met de bus richting studio, maar dan nog een stuk lopen.quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:37 schreef Fluvo het volgende:
ja zo ongeveer gelukkig mochten we afgelopen weekend best vaak eerder weg,
ja.. half uurtje ind e trein dan nog een kwartier lopen....
en 30+ vrouwen in zo'n trailer ding , broedplaats voor bacteriën!.. k had gewoon elke dag hoofdpijn tijdens de opnamens...
ja k had 2 weken geleden bronchitis en de griep.. nu zijn beide weer terug :S
			
			
			
			ja..das inderdaad een endje weg he!quote:Op donderdag 19 maart 2009 11:22 schreef LeonH het volgende:
Haai Fluvo![]()
Op zich lijkt het me wel grappig om mee te doen met zoiets. Als ik zie dat die "sunchaser" kloon er met een leuke meid vandoor ging, maak ik denkelijk ook nog wel een kansje.
Maarja, om nu helemaal vanuit Limburg er heen te gaan
			
			
			
			thanx man....quote:Op donderdag 19 maart 2009 11:34 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Kan ook nog met de bus richting studio, maar dan nog een stuk lopen.
Helaas zit Take Me out niet in het Media Park, daar is meer ruimte, kleedkamers..zelfs met een bed.
Sterkte met bronchi en griepie.![]()
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |