Omdat de snaren schijnbaar iets dichter bij elkaar zitten dan bij een OFR mogelijk is. Tenminste, zoiets heb ik ergens gelezen.quote:Op maandag 16 maart 2009 09:09 schreef The_Dean het volgende:
Zo'n duur apparaat, waarom dan een LFR in plaats van een OFR?
dat went vanzelf, zo een 7-snaar, weekje of 2 en je speelt erop als ware het een 6-snaarquote:Op maandag 16 maart 2009 11:02 schreef Aikara het volgende:
[..]
Omdat de snaren schijnbaar iets dichter bij elkaar zitten dan bij een OFR mogelijk is. Tenminste, zoiets heb ik ergens gelezen.
Ik heb die van mij (MC-7) trouwens ook binnen. Inderdaad fantastische gitaar. Met enorm veel 'tone'!! Veel meer dan ik gewend was (naast de Bo~el heb ik ook een Petrucci en een Satriani Ibanez).
Aangezien dit mn 'n 1e 7 snaar is moet ik nog wel een beetje wennen. Ik raak vooral op de G, D en A snaar nogal de weg kwijt. Nou ja, reden te meer om veel te spelen!
komt wel bij optredensquote:Op maandag 16 maart 2009 13:10 schreef Dribbel_ het volgende:
Tof ding AresBinnenkort meer en betere foto's
inderdaad.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:46 schreef Daantke het volgende:
zeur niet zo hij heeft veel belangrijkere zaken aan zijn hoofd op het moment
Hij zegt steeds dat hij eraan komtquote:Op maandag 16 maart 2009 17:46 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Wat zit je toch steeds te bitchen om die sticker man
Wat voor sticker is het danquote:Op maandag 16 maart 2009 17:59 schreef KaMo het volgende:
[..]
Hij zegt steeds dat hij eraan komt![]()
Dan is mijn telecaster pas af
Zonder is hij ook wel af. Een sticker voegt functioneel niets toe.quote:
Wel betere sustain natuurlijk.quote:Op maandag 16 maart 2009 18:35 schreef brother52 het volgende:
[..]
Zonder is hij ook wel af. Een sticker voegt functioneel niets toe.
Dan moet je wel stickers met zangbalkjes hebben. Maar die schijnen weer ontzettend duur te zijn.quote:
Dat lijkt me sterk en dat lijkt me sterk.quote:Op maandag 16 maart 2009 20:18 schreef Gitaarmat het volgende:
Cynic kom jij langs volgende week bij FOK!Radio??? Wordt nu gezegd namelijk...
echt wel, hoe dacht je dat SRV dan aan zijn tone kwam?quote:Op maandag 16 maart 2009 18:35 schreef brother52 het volgende:
[..]
Zonder is hij ook wel af. Een sticker voegt functioneel niets toe.
Door de resonatiekamers tussen de SRV stikker en de stratbodyquote:Op maandag 16 maart 2009 21:02 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
echt wel, hoe dacht je dat SRV dan aan zijn tone kwam?
Youtube tags, hip heurquote:Op maandag 16 maart 2009 21:33 schreef Gitaarmat het volgende:
[youtube]^http://www.youtube.com/watch?v=SY7mvH8wFdE&feature=channel_page[/youtube]
Daar spaar ik momenteel voor^^
quote:Op maandag 16 maart 2009 23:11 schreef TeleluvR het volgende:
BEL DE KRANT!
TeleluvR heeft een Gibson LP gekocht
Kutgitaar...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |