trusten Marijehquote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:28 schreef MarijeH het volgende:
Ik ga slapen![]()
Welterusten allen. PRettige avond/nacht.
Heb net bolognesse chips op en bier. Pak er zo nog wel eentjequote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:28 schreef Timo20 het volgende:
Zo, nog maar een pilsje geopenden wat chips gepakt
Misschien word ik nog wel lid, ik denk er nog even over na. Hoeveel moeten jullie nog?quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:28 schreef moveyourass-kevin het volgende:
ja het gaat nog heeeeeeel spannend worden, omdat we niet echt tot 1 april hebben, maar op 27/3 moeten ze eigenlijk al binnen zijn en alle lidmaatschapsgeld afgeschreven. al die stomme regeltje ook :S
Pfff dan kunnen kostbare dagen zijn die je nu minder hebt. Zou toch wel uitermate zuur zijn als je het had kunnen halen als het 'gewoon' begin april was geweest. Naja, zou mooi zijn als het aantal voor 27 maart al is gehaald.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:28 schreef moveyourass-kevin het volgende:
ja het gaat nog heeeeeeel spannend worden, omdat we niet echt tot 1 april hebben, maar op 27/3 moeten ze eigenlijk al binnen zijn en alle lidmaatschapsgeld afgeschreven. al die stomme regeltje ook :S
nog 8617 dus please please please als je 5,73 euro kan missen.... of ff sms'en naar 3333 en dan bel ik je opquote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:32 schreef drummerdude het volgende:
[..]
Misschien word ik nog wel lid, ik denk er nog even over na. Hoeveel moeten jullie nog?
Ik kan niet smsen naar 3333, pakt de provider niet of zoquote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:34 schreef moveyourass-kevin het volgende:
[..]
nog 8617 dus please please please als je 5,73 euro kan missen.... of ff sms'en naar 3333 en dan bel ik je op
in dat geval thanks!quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:35 schreef drummerdude het volgende:
[..]
Ik kan niet smsen naar 3333, pakt de provider niet of zo![]()
(Misschien wel goed ook, ik weet niet hoeveel geld ik er anders al doorheen had gejaagd)
Krijgt iedereen een cadeautje of alleen als je de juiste personen even mailt?quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:34 schreef moveyourass-kevin het volgende:
[..]
nog 8617 dus please please please als je 5,73 euro kan missen.... of ff sms'en naar 3333 en dan bel ik je op
quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:38 schreef moveyourass-kevin het volgende:
sorry voor die DIO, ik weet dat die hier niet goed valt... straks MAXIMO!
Misschien zeur ik een beetje hoor (quote:
Nope, maar waar is die te vinden dan??quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:44 schreef Marc63 het volgende:Maxïmo Park
Iedereen de nieuwe plaat al gedownload?
volgens mij sturen we alleen digitale nieuwsbrieven, maar 't kan zijn dat ze de bevestiging van je lidmaatschap per brief op moeten sturen. 'k weet het niet zekerquote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:41 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Is het mogelijk dat de mensen die je opgeeft geen post krijgen, wij vinden het zonde als llink kosten moet maken om ons post te sturen, zinloos geldverspilling
dit liedje wel (gratis op maximopark.com)quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:44 schreef Marc63 het volgende:Maxïmo Park
Iedereen de nieuwe plaat al gedownload?
Op de site van Maxïmo Park. Volgens mij kon je em tot morgen gratis afhalen.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:46 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Nope, maar waar is die te vinden dan??
Met plaat bedoelde ik Wraithlike. Niet het album dus.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 22:47 schreef moveyourass-kevin het volgende:
[..]
dit liedje wel (gratis op maximopark.com)
is het album al gelekt dan?
ik ga op 3 april naar tivoli!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |