gezien de tourdata denk ik dat een 2de en eventueel 3de concert er wel in zit.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 08:39 schreef Ternerito het volgende:
[..]
`
Sterke geruchten over een concert op 21-07. Deze zal alleen pas in de verkoop gaan als concert op 20-07 uitverkocht is. Is ook in Gothenburg gebeurt. Die hebben er ook een extra concert op 01-08 bij gekregen, beide uitverkocht.
Vroeger gingen de concerten gewoon direct na elkaar in de verkoop. Daar zat nog geen minuut verschil in bij het postkantoor. Geen idee hoe snel een 2e in de verkoop gaat via het Internet.
telefoons staan uit, deurbel ook wens niet gestort te worden namelijkquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:24 schreef Miss_MacPhisto het volgende:
Nou, ik zit klaar ..... duimen maar.
quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:25 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
telefoons staan uit, deurbel ook wens niet gestort te worden namelijk
mn zoon naar zn kamer gestuurd die mag pas storen als het gelukt isquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:25 schreef Miss_MacPhisto het volgende:
[..]
Groot gelijk, prioriteiten stellen.
ik ook maar kijk er ook niet vreemd van op als die wel komtquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:28 schreef Ternerito het volgende:
Als Gothenburg al een 2e krijgt, sja...dan moet Amsterdam er toch ook een krijgen
Een 3e twijfel ik nog over.
Ik ook.. zo nog even snel het telefoonnummer onder speed dial zetten voor het geval datquote:
hahaha dat zat ik me net ook te bedenkenquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:29 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik ook.. zo nog even snel het telefoonnummer onder speed dial zetten voor het geval dat![]()
Toch had ik het idee dat er iets miste..![]()
* Maraca zet U2 op
heb je ergens anders de mogelijkheid om te printen? want je kan die kaarten dan zelfs over 2 weken ofzo uitprintenquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:40 schreef MissJ het volgende:
Ik zit ook klaar![]()
even nog een vraag (waarschijnlijk is het al eerder genoemd), maar wat houdt dat ticketdirect in?
Ik heb wel een vermoeden, maar heb geen printer thuis.
quote:
quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:40 schreef MissJ het volgende:
Ik zit ook klaar![]()
even nog een vraag (waarschijnlijk is het al eerder genoemd), maar wat houdt dat ticketdirect in?
Ik heb wel een vermoeden, maar heb geen printer thuis.
Moet goedkomen dus.quote:HEEFT U EEN POP-UP BLOCKER INGESTELD, SCHAKEL DEZE DAN UIT. U KUNT OOK TE ALLEN TIJDE UW TICKET TERUGVINDEN IN 'MIJN EVENTIM'.
Oooow ja hoor, kan op mijn werk printen! Dusss dan komt het goed als ik voor ticketdirect kiesquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:41 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
heb je ergens anders de mogelijkheid om te printen? want je kan die kaarten dan zelfs over 2 weken ofzo uitprinten
installeer even snel een PDFprinter, dan kan je hem naar jezelf mailen en ergens anders uitprinten.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:40 schreef MissJ het volgende:
Ik zit ook klaar![]()
even nog een vraag (waarschijnlijk is het al eerder genoemd), maar wat houdt dat ticketdirect in?
Ik heb wel een vermoeden, maar heb geen printer thuis.
hoeft niet eens je kan ten alle tijde je ticket weer bekijken en printen op de sitequote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:42 schreef Its_Muppet het volgende:
[..]
installeer even snel een PDFprinter, dan kan je hem naar jezelf mailen en ergens anders uitprinten.
http://www.cutepdf.com/download/CuteWriter.exe
ooooowwwwww, das makkelijk!quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:43 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
hoeft niet eens je kan ten alle tijde je ticket weer bekijken en printen op de site
nu snel plassen. vanaf 5 voor als een gestoorde op f5 gaan rammenquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:43 schreef Cee het volgende:
Vraag is: refresh ik als een malle, met de kans dat de boel straks op hol slaat? Of wacht ik gewoon netjes tot de klok (welke klok?) 10 uur slaat en ga dan met een handige klik naar 'tickets'?
Oh man ik moet naar de wc.
laat me raden jij hebt al kaarten?quote:
je kan kiezenquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:46 schreef Timo20 het volgende:
Morgen![]()
vraagje (nOOb mode): als ik kaartjes via livenation koop, zijn dat dan alleen de kaartjes die je zelf moet uitprinten, of je krijg je gewoon "echte" kaartjes toegestuurd? ik begrijp uit de site dat ze daar alleen kaartjes verkopen die je moet uiprinten
quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:46 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
laat me raden jij hebt al kaarten?
al vanaf half 8 vanochtendquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:47 schreef Exterminator het volgende:
zooo ik ben ook wakker.
Laat de ellende maar beginnen *waar is het bier?*
Zijn jullie al ingelogd op eventim?
ik wil ook een creditcardquote:
ok thanksquote:
Wat heeft dat te maken met het al hebben van kaartjes?quote:
Laten we het hopen, voor iedereen hier!quote:
Heel veelquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:50 schreef Its_Muppet het volgende:
[..]
Wat heeft dat te maken met het al hebben van kaartjes?
dat is lief van jequote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:50 schreef CoExist het volgende:
Ik heb gelukkig ook al GA tickets voor 20 juli...
Maar ik stress wel ff solidair met jullie mee
quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:51 schreef MissJ het volgende:
[..]
Laten we het hopen, voor iedereen hier!
Je moet je eerst inloggen bij Eventim. Heb je al een wachtwoord?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:50 schreef Timo20 het volgende:
[..]
ok thanks
Heb nu een account aangemaakt bij dat eventim. Kan ik dus zowel proberen via die site als via de livenation site of kun je maar één van de twee gebruiken?
Alhoewel het voorprogramma me doorgaans gestolen kan worden, prefereer ik dan toch Elbow.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:51 schreef Ternerito het volgende:
Wie hopen jullie voor het voorprogramma? Ik hoop op ElbowIn ieder geval niet weer Snow Patrol zoals in 2005.
Snow Patrol is ook al voorprogramma in Milaan
Ja mij ook!quote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:51 schreef Exterminator het volgende:
Laat me best klote als ideal er nu opeens uitvliegd![]()
Het valt me op dat de site van Eventim (nog) niet traag is...
ja, en ben ook ingelogd op m`n account op die sitequote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:51 schreef Cee het volgende:
[..]
Je moet je eerst inloggen bij Eventim. Heb je al een wachtwoord?
dat gevoel heb ik ookquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:53 schreef MissJ het volgende:
[..]
Ja mij ook!
heb het gevoel dat het heel makkelijk gaat zometeen... of is dat valse hoop
In Italie ging het tot een paar minuten voor super, en dan...sja...tot nu toe inderdaad erg snelquote:Op zaterdag 14 maart 2009 09:53 schreef MissJ het volgende:
[..]
Ja mij ook!
heb het gevoel dat het heel makkelijk gaat zometeen... of is dat valse hoop
ja ik ookquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |