Ooo voor de VPN? Volgens mij zijn die nieuwe certificaten er al vanaf januari, en daarna heb ik hem gebruikt..quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:55 schreef hetzusjevan het volgende:
De UvT heeft een nieuwe Wireless ingevoerd en daarvoor moet je even het certificaat voor instellen oid kwam ik vanochtend achter. Misschien heeft het daarmee te maken?
Komt tijd, komt raadquote:Op woensdag 11 maart 2009 14:10 schreef -_Tommy_- het volgende:
[upd] Doden bij schietpartij Duitse school
Vraag me af of we dit ook ooit in NL gaan meemaken
*ril*
Voor jou niet !!1quote:
Toch jammer dat je dat niet voor of na het wachtmuziekje vroegquote:Op woensdag 11 maart 2009 14:49 schreef Crazy-M het volgende:
Godver, sommige opmerkingen moet je niet GELIJK maken
ik bel dell op, delletje stuurt me door naar servicedesk, wachtmuziek komt, ik zo wil je date? (stond toch al in de wacht) met gevolg dat collega en ik gelijk helemaal dubbel liggen van het lachen![]()
Inderdaadquote:Op woensdag 11 maart 2009 14:53 schreef theKiD het volgende:
[..]
Toch jammer dat je dat niet voor of na het wachtmuziekje vroeg
Ooo okequote:Op woensdag 11 maart 2009 14:06 schreef hetzusjevan het volgende:
Nee, niet voor de vpn.. voor gewoon wireless als je op de uni bent.
Bij dell zijn ze altijd heel snel met ophangen enzo. Dus als je belt is het:quote:
Ik heb t weer eens rustig voor de verandering.. voor 1 dag maar though.. maar tochquote:Op woensdag 11 maart 2009 15:19 schreef hetzusjevan het volgende:
En ik heb al 4300 woorden maar de richtlijn is 5000.. en ik moet nog een samenvatting van 150 woorden, de conclusie moet ik nog schrijven (2 kantjes ofzo?) en ik moet nog zeker 2 pagina's erbij gaan voegen. Oeps.
Ik moet het weekend ook zwoegenquote:Op woensdag 11 maart 2009 15:22 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ik heb t weer eens rustig voor de verandering.. voor 1 dag maar though.. maar tochLeuk om andere mensen te zien zwoegen.. Morgen en het hele weekend zijn jullie weer aan de beurt om zo over mij te denken
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |