Dat was ik ja. Maar nee, deze wordt zo'n onzin blogje dat nergens voor dient.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:45 schreef DownPoison het volgende:
[..]
weer zo`n blog waar je betaald voor werd? (dat was jij toch?)
kun je dan niet beter een gratis hosting ook nemen? (aangezien je al je geld wel goed kon gebruiken nu)quote:Op maandag 9 maart 2009 20:50 schreef Tremium het volgende:
[..]
Dat was ik ja. Maar nee, deze wordt zo'n onzin blogje dat nergens voor dient.
Achja ik was toch al redelijk doofquote:Op maandag 9 maart 2009 20:49 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Ja, klopt, stond best hard ja, daarom gingen we ook met de groep in de moustache zitten. en 2 van m'n vrienden hebben ruzie met Tim terwijl ik het een toffe gast vind
bwa, die 28 euro verdien ik binnen het jaar wel terug door af en toe een gesponsored berichtje te postenquote:Op maandag 9 maart 2009 20:51 schreef DownPoison het volgende:
[..]
kun je dan niet beter een gratis hosting ook nemen? (aangezien je al je geld wel goed kon gebruiken nu)
cmg?quote:
ik moest 3 , maar vanaf nu weer 5 proberen, maar alleen wiskunde, natuurkunde, scheikunde en mentorles hoef ik nog maar heen.quote:
ja dat kan ookquote:Op maandag 9 maart 2009 20:53 schreef Tremium het volgende:
[..]
bwa, die 28 euro verdien ik binnen het jaar wel terug door af en toe een gesponsored berichtje te posten
doe maar binnen 2 weken als ik zin hebquote:Op maandag 9 maart 2009 20:53 schreef Tremium het volgende:
[..]
bwa, die 28 euro verdien ik binnen het jaar wel terug door af en toe een gesponsored berichtje te posten
nee zie OPquote:Op maandag 9 maart 2009 20:54 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Moeten dat de initialen van je username voorstellen?
Zo ja, faal.
Zo nee, faal.
![]()
![]()
![]()
Wil ik ook. Maar dan moet ik naar beneeejequote:Op maandag 9 maart 2009 @ 20:55 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ik heb honger.
Zo even borrelnootjes pakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |