Geen wortelovenschotel, maar linzen met wortel en kippenpootjes.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:02 schreef Innocence het volgende:
Dinsdag: Pasta met bloemkool
Woensdag: Verrassing van![]()
Donderdag: Chinese kippensoep
Vrijdag: Paddestoelenrisotto met winterpostelein
Zaterdag: Brocolli, krieltjes en kabeljauw-stoof
Zondag: Pittige witlof met grote garnalen en rijst
Maandag: Wortelovenschotel
Ik heb het recept van Nigella gebruikt, dus bij deze:quote:Op zaterdag 28 maart 2009 16:29 schreef Yvonnetje het volgende:
Windigo, heb je een recept van die Thaise noodelsalade?
Eet je elke week zo veel vis?quote:Op zondag 29 maart 2009 16:42 schreef Lotje-Plusone het volgende:
Nieuwe week, nieuw menu
Zondag:
Sushi!
Maandag:
Gevulde courgetten + vis uit de oven
Dinsdag:
Moeder jarig dus eten we daar een hapje mee
Woensdag:
Gebakken aardappels + sperzieboontjes met feta + groentenburger
Donderdag:
Spinazie met gekookt eitje + aardappelpuree + zalm
Vrijdag:
Zelfgemaakte pizza met vis
Ja vind visjes lekker dan vlees. Meestal 3 a 4 keer in de week vis. En 3 dagen vlees. Dat is toch best netjes?quote:
Godogodogod, wat was mijn maaltijd van vandaag misluktquote:Op maandag 30 maart 2009 17:11 schreef MaLo het volgende:
Maandag: kipschnitzels, rijst met zoetzure saus, doperwtjes en mais
Thanks! Lijkt me lekker.quote:Op zondag 29 maart 2009 16:30 schreef Windigo het volgende:
[..]
Ik heb het recept van Nigella gebruikt, dus bij deze:
...
Och, zie het zo; eerst wordt je plan-prinses, na even oefenen wordt je vanzelf een keukenprinses. Kwestie van plannenquote:Op maandag 30 maart 2009 20:05 schreef MaLo het volgende:
[..]
Godogodogod, wat was mijn maaltijd van vandaag mislukt. De kipschnitzels heb ik laten aanbranden, de rijst was te weinig en plakte aan de pan, in de zoetzure saus was ik de bruine suiker vergeten waardoor hij zuur was, verder was hij te dik en zijn mango's erin lang niet zo lekker als perzik, en de doperwtjes en mais was ik vergeten op te warmen
. Nog nooit zo'n dramatische maaltijd op tafel gezet
.
De consensus tegenwoordig is dat vis in grote hoeveelheden schadelijk is voor de gezondheid. Dit i.v.m. schadelijke stoffen die zich ophopen in vis, en dan met name dioxines. Het voedingscentrum zegt op dit moment dat je max. 4 keer per week vis moet eten i.v.m. de eventuele schadelijke gevolgen. Je zal echter pas op de lange termijn wat merken van deze dioxines etc. dus de kans is aanwezig dat dit advies in de toekomst naar beneden wordt bijgesteld. Persoonlijk zou ik je aanraden wat minder vaak vis te eten om schadelijke effecten in de toekomst te voorkomen.quote:Op maandag 30 maart 2009 19:48 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Ja vind visjes lekker dan vlees. Meestal 3 a 4 keer in de week vis. En 3 dagen vlees. Dat is toch best netjes?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |