club 7/11 op lan kwai fong hahahaquote:Op vrijdag 29 mei 2009 22:02 schreef ASSpirine het volgende:
Maar een 7/11 is wel geweldig natuurlijk
Kan je in de avond altijd bier gaan bijkopen.
Ik moet zeggen je appartement ziet er goed uitquote:Op zaterdag 30 mei 2009 11:46 schreef static het volgende:
En de 7/11 is inderdaad geweldig, zowat op elke straathoek zit er eentje.
Alleen jammer dat een paar maanden geleden de sigarettenprijzen in één klap met 50% duurder zijn geworden.
Overigens woont er nog iemand toevallig in Taipo?quote:Op zaterdag 30 mei 2009 22:11 schreef Stampurtjuh het volgende:
[..]
Ik moet zeggen je appartement ziet er goed uit
Op de oversteek naar China kan je wel wat sigaretten kopen. Denk dat ze daar nog altijd goedkoper zijn. Zijn wel wat regels aan verbonden dacht ik, als je dat doet kan je dat best eens nakijken.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 11:46 schreef static het volgende:
En de 7/11 is inderdaad geweldig, zowat op elke straathoek zit er eentje.
Alleen jammer dat een paar maanden geleden de sigarettenprijzen in één klap met 50% duurder zijn geworden.
Voor Macau heb je geen visum nodig. Je kan gewoon er naar toe met je Nederlands paspoort. Je hebt wel een visum nodig voor China.quote:Op zondag 31 mei 2009 17:08 schreef captaintokyo het volgende:
Heb je voor Macau eigenlijk een visum nodig of kan je er gewoon heen met een Nederlands paspoort? Nog een vraagje: zijn er sportbars waar je a.s. woensdag, midden in de nacht, op RTL 7 naar de Nederlandse voetbal play-offs kan kijken???
Dat heb je hier in NL ook met bepaalde clips. Youtube is hevig aan het verkutten.quote:Op zondag 31 mei 2009 19:44 schreef cheukert het volgende:
WTF.... zat net even op Youtube te kijken...
Ik kwam op "Weird Al" Yankovic... maar wat bleek sommige Video's waren gecensureerd ofzo"This video is not available in your country."
Heeft niks te maken dat de overheid dit censureert. Heeft gewoon te maken met de rechten, hier kan je ook veel filmpjes niet bekijken. Bv. op de BBC website, kan je ook geen filmpjes kijkenquote:Op zondag 31 mei 2009 19:44 schreef cheukert het volgende:
WTF.... zat net even op Youtube te kijken...
Ik kwam op "Weird Al" Yankovic... maar wat bleek sommige Video's waren gecensureerd ofzo"This video is not available in your country."
Net als dat je vanuit het buitenland bepaalde Nederlandse programma's ook niet kunt bekijken..quote:Op zondag 31 mei 2009 23:09 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
Heeft niks te maken dat de overheid dit censureert. Heeft gewoon te maken met de rechten, hier kan je ook veel filmpjes niet bekijken. Bv. op de BBC website, kan je ook geen filmpjes kijken
Via NOW-TV kan je ook Nederlands voetbal live zien, kanaal 826.quote:Op zondag 31 mei 2009 19:20 schreef cheukert het volgende:
Nederlands voetbal was inderdaad op Pearl, maar dat was gewoon op zondagmiddag en de samenvattingen waren van wedstrijden van 2-3 weken geleden vaak
Zo nu en dan wel een compleet random eredivisie wedstrijd live op Pearldat was dan weer wel ergens in de nacht.
Ik ben trouwens wel zeker dat je ergens in een random sportsbar Nederlands voetbal kan zien (als er geen "belangrijke" engels voetbal is.) Er wordt namelijk hier echt overal op gegoktZelfs op ADO-De Graafschap ofzo iets....
Wil ook Now-TV hebben, maar was net in de PCCW winkel en daar vertelden ze me dat ik een abo vor anderhalf jaar moest afsluiten. Beetje jammer omdat ik er nog maar aan maand of 6 ben.quote:Op maandag 1 juni 2009 06:44 schreef SuiFeiFei het volgende:
[..]
Via NOW-TV kan je ook Nederlands voetbal live zien, kanaal 826.Ik als Feyenoord fan was daar wel blij mee, alleen niet met Feyenoord zelf.
![]()
Het is een ramp om een film te bekijken op HBO, Star movies. Als er een nude scene in voor komt of er komt weer een "f*ck" langs, dan hoppa gelijk weer paar seconden weg. Je verkloot gewoon een film hiermee. In Hong Kong valt het trouwens nog wel mee met het censuur. In de late uurtjes als je naar een film kijkt, dan wordt er volgens mij niet gecensored.
Lekker weertje trouwens vandaag in HK, 29 graden, vochtigheidsgraad 67% maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |