Mooi.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 13:36 schreef kevin6188 het volgende:
Vermeer op doel zondag. Stekelenburg is nog niet topfit.

Volgende week uit naar Utrecht. Dat zijn er dus al zes.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:01 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Komen we er nog steeds negen tekort.
Ik denk op teh interwebz.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:04 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Mooi.[ afbeelding ]
Maar waar heb je dat gelezen?
quote:Blessures baren Van Basten zorgen
Amsterdam, 06 mrt 2009
Zonder de steun van de eigen aanhang moetl Ajax proberen in Den Haag ADO te verslaan. Omdat Maarten Stekelenburg nog niet topfit is, zal Kenneth Vermeer wederom het doel verdedigen.
Trainer Marco van Basten maakt zich zorgen over zijn weer groeiende blessurelijst. Was er vorige week positief nieuws dat bijna iedereen weer inzetbaar was, deze week zag hij dat de absentielijst zich met diverse namen uitbreidde.
,,De blessures zijn wel een punt van aandacht", verklaarde Van Basten vrijdagmiddag tijdens het persmoment. ,,Nadat we Gabri en Vertonghen al eerder in de week kwijt waren, vielen donderdag nog enkele spelers uit tijdens de training. We hebben vier keer een partij van zes tegen zes gespeeld. Daarbij sneuvelden wat spelers: Dennis Gentenaar had last van zijn knie, Vurnon Anita van zijn heup en Kennedy van zijn lies. Ook Oleguer had last. Enoh trainde vandaag uit voorzorg binnen, want hij had wat reactie na de training van donderdag.’’
Of deze namen ook zullen ontbreken in de wedstrijdselectie van zondag, kon Van Basten nog niet zeggen. Zaterdag is er immers nog een training. Wel gaf hij aan een gesprek met Maarten Stekelenburg te hebben gevoerd. ,,Maarten zei tegen mij dat hij nog herstellende is van zijn ziekte en bovendien ook wat last van zijn schouder had. Kenneth Vermeer is topfit. Dan hoef ik nog geen keuze te maken. Dat hoef ik pas als ze allebei topfit zijn. Maarten zit wel op de bank, want hij traint wel goed.’’
Positief is de terugkeer van Ismaïl Aissati. ,,Ismaïl is een goede voetballer, die snel weer terug is op niveau als je hem gebruikt waar z’n kracht ligt: aanvallend, positioneel en op technisch vlak. Hij hoeft dan niet eerst veel duels in het tweede te spelen. Misschien kan ik hem sneller inzetten.” Ook Dario Cvitanich lijkt op de weg terug. ,,Dario ziet er goed uit, hij zou zondag in Den Haag aanwezig kunnen zijn.” Maar ook voor de Argentijnse spits geldt dat er zaterdag nog een laatste training is, waarin hij moet bewijzen dat hij fit genoeg is. Voor Van Basten zal dat wel prettig zijn, want Luis Suarez ontbreekt vanwege een schorsing.
In Den Haag wacht Ajax wederom een zwaar duel. ,,Het zal vergelijkbaar zijn met de uitduels tegen NEC, Groningen en Utrecht. Er heerst een aparte sfeer. Overal waar we komen, proef je iets vijandigs. Wij moeten proberen ons op onszelf te focussen.”
Darioquote:Dario Cvitanich is de opvolger van de vertrokken Klaas-Jan Huntelaar, die zijn geluk tegenwoordig beproeft bij een clubje in Madrid. De Argentijn beleeft zijn droom in Amsterdam en is vastbesloten om te slagen. Met vallen en opstaan vindt hij zijn weg.
Techniek
Zo wil de geboren Argentijn leren van Marco van Basten. Makkelijk vindt hij dat niet. "Ik bekijk wel eens video's van Van Basten en dan probeer ik hem later na te doen. Dat lukt me niet altijd. Het is nog knap moeilijk," vertelt hij AjaxLife.nl.
Ook moest Cvitanich wennen aan de omschakeling van 4-4-2 naar 4-3-3. "Ik ben geen typische spits zoals Klaas-Jan wel was. Toch voel ik me fijn zoals het gaat. Ik ken mijn vaste rol en het gaat steeds beter. In het begin had ik nog veel vragen, maar die zijn nu wel beantwoord."
Opvallend is dat Cvitanich een goede kopper is en met zijn hoofd vaak voor gevaar zorgt. "Het maken van kopgoals heb ik geleerd in Argentinië en ik oefen er nog veel op. Het is geen groot geheim of zo. Gewoon veel oefenen."
Kampioenenquote:
Ah, bedankt.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:07 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik denk op teh interwebz.
http://www.ajaxshowtime.com/index.php?msg=25441&page=1
Mario zal zijn jongens wel opgeladen krijgen voor de wedstrijd en de klappers met een 2-0 nederlaag naar huis sturen.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:11 schreef Jojoortje het volgende:
Hopen dat de tegenstanders van AZ door dit gedoe wat meer zelfvertrouwen krijgen. Damn, wat speelt iedereen toch bang tegen AZ
quote:
Ik probeer dan maar te denken aan zijn goal in blessuretijd tegen Feyenoord.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:18 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als ik aan Koenders denk, moet ik altijd aan die ene UEFAwedstrijd denken van AZ. Hij kwam als linksback er in en blunderde bij 3 tegendoelpunten ofzo
Daar zou ik weer voor tekenen.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:19 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ik probeer dan maar te denken aan zijn goal in blessuretijd tegen Feyenoord.
quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:19 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ik probeer dan maar te denken aan zijn goal in blessuretijd tegen Feyenoord.
Je hebt vast gelijk, maar dit kan wel een moment zijn dat AZ echt onnodig punten gaat verliezen. We weten niet wat dat met AZ doet, opeens een wedstrijd verliezen. Tja, wel een bekerwedstrijd, maar verliezen is verliezen. Bovendien is hun keeper dus ook een tijdje weg...quote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:22 schreef toma het volgende:
Jongens, we worden toch geen kampioen meer. Tweede worden is al moeilijk genoeg.
Dat dusquote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:22 schreef toma het volgende:
Jongens, we worden toch geen kampioen meer. Tweede worden is al moeilijk genoeg.
quote:Mogelijk basisplaats Aissati tegen ADO Den Haag
Ismail Aissati maakt zondag tegen ADO Den Haag mogelijk zijn debuut in de basisformatie van Ajax. De aanvallende middenvelder vormde vrijdag, tijdens de afsluitende training, een middenveld met Rasmus Lindgren en Evander Sno.
De mogelijke basisplaatsen voor Aissati en Sno zijn een gevolg van de vele blessures. Gabri, Siem de Jong en Jan Vertonghen zijn sowieso niet inzetbaar, terwijl ook Eyong Enoh (spierklachten), Vurnon Anita (heup) en Kennedy Bakircioglü (lies) de training lieten schieten. Daarnaast zijn jongelingen Mitchell Donald en Jan-Arie van der Heijden al langer niet beschikbaar voor coach Van Basten.
Luis Suarez ontbreekt in Den Haag vanwege een schorsing. Urby Emanuelson, Miralem Sulejmani en Leonardo vormen hierdoor vermoedelijk de voorhoede.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |