abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 4 maart 2009 @ 19:30:03 #1
159094 Jack.
Verdwaalde Belg
pi_66702018
Ik ben een van de (on)gelukkige die kaarten had voor het concert van AC/DC gisteren in het sportpaleis in Antwerpen.
Het concert dat dus op het allerlaatste moment gecancelled werd

Nu krijgen alle mensen die kaarten hadden voor gisteren de keuze: ofwel geld terug, ofwel omruilen voor tickets voor het optreden op 23 juni in de Amsterdam Arena.

Op zich wel leuk dat ik ze alsnog kan zien, maar ik lees op verschillende plaatsen dat Amsterdam Arena gewoon een kutplaats is om een concert te geven (ivm geluid enzo). Maken ze mensen blij met een dooie mus, of is het alsnog een buitenkans om AC/DC aan het werk te zien daar ?
Hoe zit het met de staanplaatsen daar ? Ik had voor het sportpaleis staanplaatsen vlak voor het podium, en ik zou gelijkwaardige tickets krijgen voor het concert in Amsterdam. Zijn de staanplaatsen in de Amsterdam Arena ook opgedeeld in zones ?
Ik moet dik 2u rijden naar Amsterdam Arena, dus als heel het voetbalveld 1 grote zone is, dan pas ik maar denk ik. Ik kan nooit op tijd daar zijn om een goede plaats te hebben dan.

Sowieso vind ik een stadion concert al een heel stuk minder leuk dan een zaalconcert...
pi_66702303
Voor zover ik weet is het gewoon 1 grote zone, tenminste wel bij een concert waar ik bij was een aardig tijdje terug.
pi_66702460
Naar mijn weten zijn concerten in de arena meestal 1 grote zone. Het zou natuurlijk zomaar kunnen dat ze het ineens op gaan delen, maar die kans lijkt mij klein.
pi_66702821
Het hele voetbalveld is één zone. Enkele meters van het podium af staan hekken met poortjes erin. Als je voor aan het podium wil komen moet je vroeg daar zijn. Wanneer er een x aantal mensen voor aan het podium staan worden deze poortjes dicht gemaakt. Dus wie het eerst bij het podium is heeft geluk. Wanneer je uit dit gecreeërde "1ste vak" wil krijg je een polsbandje, zonder polsbandje kom je er niet meer in.
  Moderator woensdag 4 maart 2009 @ 19:53:23 #5
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_66702916
Even een verandering in de TT, gaat het echt over AC/DC dan mag het in AC/DC 5: Black Ice
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
pi_66704580
Ik heb Genesis in 2007 in de Arena gezien. Van te voren ook bang dat het een grote echozaal zou zijn, maar ik vond het reuze meevallen - ik stond net achter de hekken van de golden circle zeg maar. Uiteraard moet je niet op de achterste rij zitten, dan zal het geluid uiteraard stukken minder zijn.
Nee.
  donderdag 5 maart 2009 @ 08:26:40 #7
159094 Jack.
Verdwaalde Belg
pi_66717428
Mja dan moet ik dus al een dag verlof nemen, wil ik een goeie plaats hebben.
Daarom ga ik ook nooit naar stadion concerten, heb gewoon geen zin in dat hele "ik kom 6u te vroeg want dan heb ik een goeie plaats" gebeuren.

Denk dat ik de tickets wel omwissel, kan ik ze altijd nog verkopen tegen die tijd.
Hoe zit het met controles op tickets ?
In het sportpaleis controleerden ze de naam op de tickets, als die persoon er niet bij was kon de toegang geweigerd worden ofzoiets.
pi_66728299
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 08:26 schreef Jack. het volgende:
Hoe zit het met controles op tickets ?
In het sportpaleis controleerden ze de naam op de tickets, als die persoon er niet bij was kon de toegang geweigerd worden ofzoiets.
Afgelopen juni ben ik naar Bruce Springsteen geweest in de Arena. Als controle werd de barcode van de ticket ingescand verder niets...
  donderdag 5 maart 2009 @ 14:57:58 #9
159094 Jack.
Verdwaalde Belg
pi_66728785
Ok mooi, dan kan ik ze dus nog doorverkopen als ik tegen die tijd geen zin heb om te gaan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')