Bij ons wil dat maar niet lukken. Jammer, want mijn man heeft er vorig jaar speciaal een (overigens zeer lelijke) bak voor gemaakt. Vorig jaar was de oogst in ieder geval mislukt. Dit jaar maar een nieuwe poging gana wagen...quote:Op woensdag 4 maart 2009 14:13 schreef DarkElf het volgende:
ben trouwens, na het succes van verleden jaar, weer begonnen met kruiden op te kweken. Heb weer van die bakjes staan met erin basilicum, peterselie en bieslook.. moet nog een bakje maken met koriander. En heb ook een kastje staan met alleen maar lavendel. Ben benieuwd of dat wat wordt, kan ik deze lente eens niet bespoten zelf gekweekte lavendelijs maken enzo
nou eens zien of het wil groeien, of het na het overzetten door wilt groeien en dus hoe ver ik kom
oh ja! die bak die hij zelf gemaakt had en die jij ietwat lelijk vond toch?quote:Op woensdag 4 maart 2009 15:13 schreef Tezz het volgende:
[..]
Bij ons wil dat maar niet lukken. Jammer, want mijn man heeft er vorig jaar speciaal een (overigens zeer lelijke) bak voor gemaakt. Vorig jaar was de oogst in ieder geval mislukt. Dit jaar maar een nieuwe poging gana wagen...
Ja, die gruwelijk lelijke ja, haha! Maar goed, zelf gemaakt he, moet toch een beetje trots zijn op hem!quote:Op woensdag 4 maart 2009 15:17 schreef DarkElf het volgende:
[..]
oh ja! die bak die hij zelf gemaakt had en die jij ietwat lelijk vond toch?
gewoon opnieuw proberen, tis zo lekker zelf kruiden hebben en ook goedkoper want elke keer opnieuw kopen in de supermarkt kost een vermogen
volgens mij had je nog een foto gepost om te laten zien wat je er mis mee vond?quote:Op woensdag 4 maart 2009 15:18 schreef Tezz het volgende:
[..]
Ja, die gruwelijk lelijke ja, haha! Maar goed, zelf gemaakt he, moet toch een beetje trots zijn op hem!
Ik ga inderdaad weer eens zaadjes shoppen in het tuincentrum!
Op bestelling perhaps, anders moet je naar een wildspecialist gaan, maar dat zal niet goedkoop zijn.quote:Op woensdag 4 maart 2009 15:52 schreef A.M.S.G het volgende:
Ik post net in het vage eten topic dat ik everzwijn heb gehad en ik krijg er spontaan weer zin in! Zou je dat gewoon bij een slager kunnen kopen?
moet ik dan nog wel of niet naar de winkel?quote:Op woensdag 4 maart 2009 14:40 schreef freecell het volgende:
Zo, pudding staat in de koelkast.
En ik heb bessensaus
Als je alleen pudding met bessensaus wil eten: nee!quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:01 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
moet ik dan nog wel of niet naar de winkel?
Jeetje. Dat is schrikken, lijkt mij. Sterkte.quote:Op woensdag 4 maart 2009 15:44 schreef k_man het volgende:
Hier is iedereen in mineur.
Vanochtend is een collega overleden. Een dertiger.
Welquote:Op woensdag 4 maart 2009 16:01 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
moet ik dan nog wel of niet naar de winkel?
Daar was ik inmiddels achterquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |