Egypte is tof!quote:Op maandag 2 maart 2009 13:53 schreef vencodark het volgende:
[..]
Tja, kweet het niet. Lijkt me toch wel geweldig.
Egypte lijkt me ook best leuk en andere relatief warme landen.
quote:Op maandag 2 maart 2009 13:56 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Egypte is tof!Maar ik ben dol op geschiedenis dus dat vind ik sowieso tof
Zo en nu douchen scheren en weer beschaafd mens worden!
Tot later allemaal
Wil dat betekenen dat je er een uitgemolken vakantie van maakt?quote:Op maandag 2 maart 2009 13:58 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Grappig B maar Egypte is een uitgemolken land qua toerisme.
Soms vraag ik me toch af waar je die humor vandaan haaltquote:Op maandag 2 maart 2009 14:00 schreef kwaakvaak het volgende:
Maar ik had een lekkere banaan bij de lunch, en voor straks nog een appel. Als ik me maar niet vergis en probeer te programmeren op mijn golden delicious en een hap neem van mijn macbook'je!
Ooit is iemand je voorgegaanquote:Op maandag 2 maart 2009 14:00 schreef kwaakvaak het volgende:
Maar ik had een lekkere banaan bij de lunch, en voor straks nog een appel. Als ik me maar niet vergis en probeer te programmeren op mijn golden delicious en een hap neem van mijn macbook'je!
'Overspoelt met toeristen' 'hier een hotel daar een hotel en verder niks'quote:Op maandag 2 maart 2009 14:01 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Wil dat betekenen dat je er een uitgemolken vakantie van maakt?
Egypte lijkt me hartstikke leuk.
noem piramides maar niksquote:Op maandag 2 maart 2009 14:03 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
'Overspoelt met toeristen' 'hier een hotel daar een hotel en verder niks'
Qua historie > Engeland
Qua cultuur > Japan
Valt best mee hoe duur Japan is.quote:Op maandag 2 maart 2009 13:56 schreef Howl het volgende:
Japan staat nu bovenaan mijn lijstje. Maar dat is duur. En ik wil dit jaar weer duiken. Indonesië lijkt me ook wel een leuk idee.
Je hoeft ook niet alleen maar aan het strand van Hurghada te liggen he.;) Nee ik denk dat je echt een prachtige reis door Egypte in elkaar kan flansen.quote:Op maandag 2 maart 2009 14:03 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
'Overspoelt met toeristen' 'hier een hotel daar een hotel en verder niks'
Qua historie > Engeland
Qua cultuur > Japan
Jawel hoor.quote:Op maandag 2 maart 2009 14:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
En die vind je niet in Engeland of Japan.
misschien kan je met kwaak op vakantie...die wil ook nog en ik heb geen vrije dagen meer...quote:Op maandag 2 maart 2009 13:50 schreef rhubarbje het volgende:
ik denk dat ik maar alleen ga dit jaar...
Om meer van jezelf te leren?quote:Op maandag 2 maart 2009 14:06 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Waarom zou je piramides willen zien?!
Japan heeft piramides onderwaterquote:
We zitten in maart en jij hebt geen vrije dagen meerquote:Op maandag 2 maart 2009 14:07 schreef Murmeli het volgende:
[..]
misschien kan je met kwaak op vakantie...die wil ook nog en ik heb geen vrije dagen meer...
Oh gelukkig, ik was al bijna helemaal cultuur-geshokeerd.quote:Op maandag 2 maart 2009 14:08 schreef JonKeL het volgende:
[..]
Japan heeft piramides onderwater
Oke ze lijken niet op egyptische piramiden, maar ze noemen het wel piramiden
Ja goed he? komt door mijn vakantie in januariquote:Op maandag 2 maart 2009 14:08 schreef JoeyT het volgende:
[..]
We zitten in maart en jij hebt geen vrije dagen meer![]()
![]()
.
Ja.quote:Op maandag 2 maart 2009 14:09 schreef Murmeli het volgende:
Als je op vakantie gaat moet je naar Sumatrada's mooi
maleisie is ook best leukin ieder geval lekker warm en lekker eten
en ik vind maleisiers en indonesiers erg lekker om te zien ook (maar dan niet de chinezen in indiers in Maleisie natuurlijk, die zijn ranzig)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |