SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for."
I agree with the second part.
Ik wil hier nog 1 keer reageren, omdat een aantal mensen ‘t leuk blijft vinden om mij en ook Vincent voor gek te zetten.quote:
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 21:06 schreef YelleVosteen het volgende:
Ten tweede: wil ik tegen de gebruiker 'kinetic yelle',ook wel bekend als 'stefan' (zie pagina 3), van dit forum zeggen dat ik helemaal niet over water ga lopen. Dat heb ik nooit gedaan, nooit gekund en zal het ook nooit kunnen.
Ik hoop dat t echt is, Levi de stalkerquote:O ja: meneer Levi Everaerts: Bedankt voor je steun, maar je hoeft me niet elke keer op msn te zeggen om hier weer eens te kijken wie me voor gek zet. Ik weet zelf ook wel hoe een computer werkt.
autistquote:Op dinsdag 3 maart 2009 21:06 schreef YelleVosteen het volgende:
[..]
Ten derde: er zijn een aantal mensen hier die zeuren dat ik niks zeg tijdens de acts. Dit is omdat ik mee 100% wil concentreren. Proberen jullie maar eens op te treden voor een grote zaal en met de wetenschap dat ’t live op tv komt. Ik heb nog nooit voor zoveel mensen opgetreden, dus dat is niet makkelijk hoor.
THATS THE REAL YELLEquote:Op dinsdag 3 maart 2009 21:06 schreef YelleVosteen het volgende:
[..]
Ik wil hier nog 1 keer reageren, omdat een aantal mensen ‘t leuk blijft vinden om mij en ook Vincent voor gek te zetten.
Ten eerste: Ik heb helemaal geen problemen of wat dan ook met Vincent. Hij heeft respect voor mijn acts, en m’n vader en ik hebben dat ook voor hem. Ik begrijp dus niet waar dat plaatje op slaat. We hebben het met z’n allen gewoon heel gezellig met elkaar hoor.
Ten tweede: wil ik tegen de gebruiker 'kinetic yelle',ook wel bekend als 'stefan' (zie pagina 3), van dit forum zeggen dat ik helemaal niet over water ga lopen. Dat heb ik nooit gedaan, nooit gekund en zal het ook nooit kunnen. Morgen zijn de repetities, dus dan gaan we kijken wat ik precies ga doen.
Ten derde: er zijn een aantal mensen hier die zeuren dat ik niks zeg tijdens de acts. Dit is omdat ik mee 100% wil concentreren. Proberen jullie maar eens op te treden voor een grote zaal en met de wetenschap dat ’t live op tv komt. Ik heb nog nooit voor zoveel mensen opgetreden, dus dat is niet makkelijk hoor.
Voor degenen die m’n vader en ik wel steunen wil ik zeggen: bedankt, we waarderen het erg!!!![]()
Hoe dan ook hoop ik dat jullie vrijdag met plezier naar de acts gaan kijken.
O ja: meneer Levi Everaerts: Bedankt voor je steun, maar je hoeft me niet elke keer op msn te zeggen om hier weer eens te kijken wie me voor gek zet. Ik weet zelf ook wel hoe een computer werkt.
was daar ook een masker??quote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:28 schreef iCor het volgende:
Die fake Yelle doet wel veel moeite om echt over te komen.Ik zag de Duitse finale vanavond op ProSieben (ontvangst via satelliet). Daar won Jan Becker. Uri nam ook David Merlini mee en die deed een of andere act. Blijkbaar een leerling/assistent van Geller zelf..
Nee, maar de bedoeling van de show was dat de winnaar van het eerste seizoen (Vincent Raven) de strijd aan zou gaan om zijn titel te verdedigen. Maar hij moest opgeven wegens een hersenbloeding. Vraag me af waarom Ramana niet meedoet in Nederland... want normaal mag hij zijn titel verdedigen..quote:
gaan ze een net zoals harry potter vechten ofzo?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:48 schreef iCor het volgende:
[..]
Nee, maar de bedoeling van de show was dat de winnaar van het eerste seizoen (Vincent Raven) de strijd aan zou gaan om zijn titel te verdedigen. Maar hij moest opgeven wegens een hersenbloeding. Vraag me af waarom Ramana niet meedoet in Nederland... want normaal mag hij zijn titel verdedigen..
Ja met spreuken en zulke shizzle. Duellerenquote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:53 schreef Somesomg het volgende:
[..]
gaan ze een net zoals harry potter vechten ofzo?
WEEEJOOOOOHHHH maar als the mask wint gaat ie gooien met messenquote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:10 schreef iCor het volgende:
[..]
Ja met spreuken en zulke shizzle. Duelleren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |