quote:Op zaterdag 14 maart 2009 22:22 schreef Julie. het volgende:
Neen.
Maar je moet eigenlijk, in navolging op je voorlaatste post, nu wel je nieuwe haar posten. Foto`s that is
Ik heb hem nog niet gebruikt maar wel gekocht. (De conditioner dan.) Lekker zonder siliconen en hij kost geen drol.quote:
Fijn, ik heb er echt totaal geen ervaring mee..quote:Op dinsdag 17 maart 2009 11:35 schreef MinderMutsig het volgende:
Gelijk even een afspraak maken voor een kleine ingreep dan. Dat is twee tellen werk voor de huisarts en een weekje later is het wondje helemaal genezen en kan je je haar naar hartenlust opsteken.
Thanks, nee het was in Indonesië, ze zeiden wel dat het over ging, nou nee hoor. Maar we gingen daar heen omdat ze daar heel erg goed extensions in laten zetten, dus vandaar.. Maarja, ik ben nu echt al heeeeel erg blij dat mijn haar niet meer zo isquote:Op dinsdag 17 maart 2009 11:19 schreef Niara het volgende:
Ziet er leuk uit P.F!
En pumpkinsoup, wat een vervelendek apper zeg. Heb je nog geld terug gekregen of zoiets? Verder ziet het er wle leuk uit![]()
En zucht. Niara is erachter gekomen dat voordat ze verder gaat met haar haar opknopen eerst iets aan de moedervlekpukkel in haar nek moet laten doen. x.x
werkt zoiets ook voor mijn haar of moet je daarvoor van dat lange (doorgaans vrouwe) haar hebben?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 20:07 schreef Jojoortje het volgende:
De krultang is al gekocht! Een Remington CI76
[ afbeelding ]
Had ik je ook wel kunnen vertellen. Als je nou eerst eens op berekenen had geramd ipv op betalen, dan was dit niet eens gebeurd.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 12:23 schreef Salt_Seafood het volgende:
Ik had de volgende producten besteld op curlmart:
KC207 Kinky-Curly Knot Today $12.00 1 $12.00
HPO947 Spa Hair Conditioner $22.00 1 $22.00
HPO948 HPO Hair & Body Shampoo $11.00 1 $11.00
KC205 Kinky-Curly Curling Custard $26.00 1 $26.00
KC208 Kinky-Curly Come Clean Moisturizing Shampoo
Ik dus netjes betalen via Paypal omdat ik dan geen account hoef aan te maken, druk ik op betalen zie ik dat ik zojuist $100 voor shipping heb betaald![]()
Ik heb dus gelijk maar een mailtje gestuurd dat ze mn order maar cancelen en me een refund sturen, want dit is te veel van het goede lol
verzendkosten van $100 is gewoon onzin, klaar.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:14 schreef Evil-Cherry het volgende:
[..]
Had ik je ook wel kunnen vertellen. Als je nou eerst eens op berekenen had geramd ipv op betalen, dan was dit niet eens gebeurd.
Kinky-curly kun je bij Mariposa.nl ook krijgen.
quote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:17 schreef Evil-Cherry het volgende:
Is het ook, maar het is altijd al zo achterlijk geweest. Alsof ze het persoonlijk komen brengen.
op foto 1 ben je fris en fruitig, of foto 2 een beetje dufquote:Op zaterdag 14 maart 2009 13:55 schreef P.F het volgende:
Ik ga zo mijn pony laten knippen! Maarr... Ik wil hem zo:
[ afbeelding ]
En hij is nu zo:
[ afbeelding ]
Ik hoop dat ik ondertussen genoeg lengte heb
als je een behoorlijk slag hebt kun je er wel degelijk een bos krullen van makenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:30 schreef Harajuku. het volgende:
Als je alleen wat slag hebt krijg je door al die shit echt niet ineens een bos krullen of zo hoor
Alles is beter dan John Frieda voor krullen, wat een boutmerk is dat.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:19 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Maar is kinky curl zoveel beter dan laten we zeggen John Frieda curl around producten?
En kan je die leave-in conditoner van kinky curl ook gewoon gebruiken als normale conditioner? Want daarvoor bestelde ik die Spa conditioner mee, veel goede dingen over gelezen
Wel johquote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:51 schreef Harajuku. het volgende:
Oh well, op je foto's leek het geen behoorlijke slag.
Oh ik gebruik al tijden John Frieda en vind het wel aardig eigenlijkquote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:57 schreef Evil-Cherry het volgende:
[..]
Alles is beter dan John Frieda voor krullen, wat een boutmerk is dat.
Nee, dat is zonde, Knot Today is echt zo'n onwijs goede leave-in waar je echt zo onwijs weinig voor nodig hebt (ik gebruik een dotje ter grote van een tuinboon, soms een erwt, ligt eraan hoe hard ik mijn haar heb mishandelt). Je uitspoel-conditioner hoeft niet zo enorm goed van kwaliteit te zijn, als het maar werkt. Dan boeit het ook niet of je twee keer zoveel nodig hebt.. Inecto, Palmolive, Suave (via internet), L'Oreal glansmasker, allemaal zijn het prima conditioners.
Jaahaaa, als jij zegt dat het wel zo is geloof ik je hoorquote:
Niets zal je haar beter laten krullen, behalve gezond haar en zeker geen cremetjes van het een of het ander.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 19:09 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Oh ik gebruik al tijden John Frieda en vind het wel aardig eigenlijk
Maar Knot Today, als je dat erin laat, krijg je daar ook meer krul door? Of is het enkel ter herstel van je haar? Want mijn haar is nu best gezond!
Ik ben van Andrelon naar John Frieda gegaan en heb verder nooit wat geprobeerd, dus ga Kinky Curl gelijk bestellen op die site die je me daarnet doorgaf! Thanksquote:Op vrijdag 20 maart 2009 19:14 schreef Evil-Cherry het volgende:
[..]
Niets zal je haar beter laten krullen, behalve gezond haar en zeker geen cremetjes van het een of het ander.
Maar goed, lekker doen wat je zelf wilt..
Ben ook van Andrelon naar JF gegaan.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 19:18 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Ik ben van Andrelon naar John Frieda gegaan en heb verder nooit wat geprobeerd, dus ga Kinky Curl gelijk bestellen op die site die je me daarnet doorgaf! Thanks
hoe gebruik je dat precies?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 19:23 schreef Ang3l het volgende:
Maar ik zweer bij Schwarzkopf Osis Loopy!
Bij de kapper gekocht. Heel weinig van nodig.
link klopt niet helemaal, maar ik heb het toch gevondenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:14 schreef Evil-Cherry het volgende:
[..]
Had ik je ook wel kunnen vertellen. Als je nou eerst eens op berekenen had geramd ipv op betalen, dan was dit niet eens gebeurd.
Kinky-curly kun je bij Mariposa.nl ook krijgen. De curling custard is fijn spul, maar heel moeilijk om mee te werken. Als je geen zin heb om te experimenteren; niet kopen..
ik ookquote:Op vrijdag 20 maart 2009 20:53 schreef P.F het volgende:
Beetje vage foto, maar ik heb gister mijn haar gekruld:
[ afbeelding ]
Ik vind het tof!
quote:Op vrijdag 20 maart 2009 21:11 schreef P.F het volgende:
[..]
Thanks!
Haha, nee, dat vind m'n vriendje niet zo tof
Mooie haartjes.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 20:53 schreef P.F het volgende:
Beetje vage foto, maar ik heb gister mijn haar gekruld:
[ afbeelding ]
Ik vind het tof!
Heel klein beetje erin kneden als het nog nat is.quote:
Ik ga het proberen, samen met Kinky curl producten, should be nicequote:Op vrijdag 20 maart 2009 22:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Heel klein beetje erin kneden als het nog nat is.
En dan doe ik het nog eens een klein beetje als het helemaal opgedroogd is (omde pluis nog wat weg te halen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |