Je gaat zo snel dat je het niet eens meemaakt, gewoon vanaf gaanquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 09:35 schreef charmed_angel het volgende:
Druk dusDan ga ik naar het Siam Park een dag voordat ik weer naar Nederland vertrek
Dan zit ik niet meer in de schoolvakanties
Maar wel leuk dus, maar weet niet of ik dat wel durf
28 meter, kaarsrecht naar beneden.
Geen brandingquote:Op donderdag 20 augustus 2009 13:39 schreef DurQ het volgende:
Ook net weer een paar dagen terug van Tenerife. Erg lekker weer gehad natuurlijk! Leuke dingen gedaan. Zoals een Jeep-safari naar de vulkaan Teide. En een dagje naar het aquapark. Verder veel op het strand geweest.
Hoewel het strand best wel klote is, en er geen branding is... Wat dat betreft was Gran Canaria 10x beter!
En ook het stappen viel zwaar tegen!
Al met al wel een leuke vakantie gehad!
ok, maar als je op Playa de las America zit ga je daar niet zo snel heen....En om nou een stuk oceaan op te zoeken waar het vol ligt met stenen en rotsen is ook niet alles!quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 12:52 schreef christvs het volgende:
[..]
Geen branding?
Vlak onder het vliegveld van zuid ligt een grote rots (die hoge rode). Daar ligt een heel mooi strand bij, met vaka hele hoge golven. Hier wordt ook vele gesurfd.
Ik kan het weten, 3 jaar geleden ben ik er bijna in verdronken (licht overdreven).
Wij waren meestal bij Cream of sound te vinden. Of zat jij meestal in een andere hoek?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 13:49 schreef WillyML het volgende:
Paar dagen terug vanuit Playa de Las Americas en ik moet zeggen: Nog nooit zo'n vette stapvakantie gehad. Met 3 vrienden was het stappen 's avonds echt een belevenis. Moet eerlijk zeggen, dat we elke avond in de Engelse pubs zaten en niet in de Nederlandse, maar de sfeer was overal top!
Goede dj's, mooie vrouwen, goedkoop bier = Ideale vakantie 2009!
Waar was dat precies?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 14:42 schreef DurQ het volgende:
[..]
Wij waren meestal bij Cream of sound te vinden. Of zat jij meestal in een andere hoek?
Oh ja, daar zijn wij, onbewust, zo;n hoerentent binnengelopenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:43 schreef WillyML het volgende:
[..]
Waar was dat precies?
Wij gingen meestal uit eten bij die Belgische kerel bij die tent die Villaflor heette of bij Royal Garden, vanuit daar binnendoor naar de boulevard vol Engelse pubs (Yordy's, Oasis, Jumpin Jacks etc.)
Je moest daar zo een trappetje af. Daar zaten dan 3/4 tentjes op een rijtje. Met boven bij de trap een shitload aan 18 jarige Engelse propper sletjesquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:43 schreef WillyML het volgende:
[..]
Waar was dat precies?
Wij gingen meestal uit eten bij die Belgische kerel bij die tent die Villaflor heette of bij Royal Garden, vanuit daar binnendoor naar de boulevard vol Engelse pubs (Yordy's, Oasis, Jumpin Jacks etc.)
Haha nee joh, je moet dit park ook echt niet met Duinrell vergelijken hoorquote:Op donderdag 20 augustus 2009 10:15 schreef charmed_angel het volgende:
Doet dat niet pijn aan je kont dan? Die in Duinrell deed al au.
Dragon... ow ik ben zo benieuwd naar dat park. Vorig jaar was hij nog niet open toen wij er waren en we werden gek gemaakt van alle leuke reclamefilmpjes overal
Ben echt aan het aftellen nu. Nog maar 3,5 dag werken. Volgende week donderdag lekker vrij. En maandag vliegen. Ben zo benieuwd naar de vliegtijden
Volgens mijn vriendin (die op Tenerife woont) is het echt al weer warmer aan het worden.Was gisteren 40 graden daar
Ze heeft er een foto van gemaakt
Heeerlijk... ik verlang naar Tenerife! Ooit ga ik er wonen
Ow en wat is dit? moet je dan je adem in houden? Want dan weet ik dat ik zeker weten niet hier in moet gaan.
[ afbeelding ]
Dat wordt vroeg op!quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 15:49 schreef charmed_angel het volgende:
Yes ik heb de tickets binnen.
Ik vlieg 31-08 om 5:20 uur heen en 09-09 19:40 uur terug.
Ja dat is balen vroeg op. Ik slaap dan gewoon 1 hele nacht niet, want we gaan al om 1 uur richting schiphol.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 08:20 schreef lezzer het volgende:
[..]
Dat wordt vroeg op!
Maar, wel je volle dagen benut, en dat is echt wel een voordeel
Haha onbewustquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:29 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Oh ja, daar zijn wij, onbewust, zo;n hoerentent binnengelopen![]()
Dit topic niet kicken als er hier in Groningen 30cm sneeuw ligt is een beginquote:Op donderdag 17 december 2009 20:01 schreef Knakker het volgende:
Wij gaan eind januari een weekje naar Tenerife. Ons plan is om de helft van de week wat te doen (gaan sowieso week auto huren om rond te rijden) en de andere helft te relaxen. Geven de voorkeur om ver weg te blijven van alle grote toeristenhotels en 'de grote stad'... zijn er eigenlijk ook 'schattige' dorpjes op het eiland waar we kunnen verblijven en waar wat leuke eetgelegenheden zijn? Heb echt geen idee hoe dat eiland in elkaar steeks namelijk
Enfin, als iemand suggesties heeft dan hoor ik dat graag!![]()
Winterzon heb je bijna niet hoor in het noordenquote:Op vrijdag 18 december 2009 11:50 schreef Knakker het volgende:
Ik heb na wat zoeken gezien dat we toch op de noordkant van het eiland willen zitten - daar lijkt het nog minst toeristisch. Het weer is wel minder, maar we huren toch een auto waarmee we overdag het warmere weer op kunnen zoeken als het echt niet uit te houden is. Hebben uiteindelijk een simpel en schattig hostelletje gezien in het historische centrum van La Orotava met uitstekende reviews, dus dat heb ik geboekt.
En prima betaalbaar: voor vluchten en onderkomen (eigen kamer, tweepersoonsbed) voor 2 personen zijn we nu in totaal 300 euro kwijt. Een klein autootje voor een week kost incl verzekering nog geen 150 euro, dus al met al prima te veroorloven voor een weekje winterzon dacht ik zo
1 Tip ga naar Siam Parkquote:Op dinsdag 29 juni 2010 14:19 schreef Eirick het volgende:
Kick!
Ik ga binnekort 9 dagen richting Tenerife.
Iemand tips voor Zuid-Tenerife?
Via de westkust van zuid naar noord, of andersom. Echt een aanrader!quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:16 schreef caipiroska het volgende:
Een auto huren is ook erg handig, kun je mooi naar Puerto de la Cruz en Santa Cruz rijden!En naar vele andere plaatsen natuurlijk
Ligt er aan wat je zoekt natuurlijkquote:Op woensdag 11 augustus 2010 17:27 schreef kikoooooo het volgende:
Grand Tinerfe aan te raden qua ligging?
Volgens mij in adeje?? En dichtbij het strand? Maar weet ikniet meer zekerquote:Op woensdag 11 augustus 2010 17:27 schreef kikoooooo het volgende:
Grand Tinerfe aan te raden qua ligging?
H10 Gran Tinerfe in Costa Adeje neem ik aan? Hebben vorige zomer nog over zitten posten hier omdat het toen gerenoveerd werd. Wij hadden daar ook geboekt eigenlijk, maar kwamen uit in Costa Adeje Palacequote:Op woensdag 11 augustus 2010 19:32 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Volgens mij in adeje?? En dichtbij het strand? Maar weet ikniet meer zeker
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |