Ja! Jij! Hyper, hyper., spring, spring!quote:Op woensdag 4 maart 2009 09:05 schreef Copycat het volgende:
What a load of bullcrap komt er uit het toetsenbord van die ghostwriter van Amanda.
[..]
quote:Op woensdag 4 maart 2009 09:07 schreef yvonne het volgende:
Ja! Jij! Hyper, hyper., spring, spring!
Winkel! Bruna! Wereld in Oorlog #10 kopen.
ik! 4 pagina's!
Teaserquote:Op woensdag 4 maart 2009 09:12 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Cool! Staat op mijn boodschappenlijstje!
Ik denk sneller dan ik typ en check mijn posts niets voordat ik ze invoer,quote:Op dinsdag 3 maart 2009 17:48 schreef Marrije het volgende:
[..]
Waar ik me over verbaas, in dgk was je zó op taal. Iemand hoefde maar een woord verkeerd uit te spreken en je zat er bovenop, wat ik dan opmerkelijk vind zijn jouw schrijffouten. Die had ik dus niet verwacht.
Ik denk dat Brian het inmiddels wel verwerkt heeft, ik had er ongeveer een week voor nodig. Hij iets langer geloof ik,quote:Op dinsdag 3 maart 2009 16:46 schreef BrainView het volgende:
[..]
De marge op Brian in de einduitslag was maar een 0.5% ofzoo he..
bizar klein verschil anders was Brian miljonair geweest..
Vraag me weleens af of Brian het daar nog steeds moeilijk mee heeft, s'nachts badend in het zweet wakker wordt en zijn geld gaat zoeken wat er niet is ofsoo![]()
Huub, kom er ooit nog een DGK 2?
En Joost nog steeds met Fiona.quote:Op woensdag 4 maart 2009 07:46 schreef FANN het volgende:
[..]
en Ribas nog steeds met Yasmin..
[ afbeelding ]
Veelzeggend die legeroutfitsquote:Op woensdag 4 maart 2009 11:02 schreef spapaars het volgende:
[..]
Kan deze er ook wel bij.
BB celebrities Israël livestream.
[ afbeelding ]
wat vind je van Powned dan? dat is lekker eigenzinnig en confronterend en alles behalve feel good tv.. ik hoop dat ze het gaan halen.. ik word kotsmisselijk van Frans Bauer en al die mongolen uit Volendamquote:Op woensdag 4 maart 2009 10:15 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
Ik denk dat Brian het inmiddels wel verwerkt heeft, ik had er ongeveer een week voor nodig. Hij iets langer geloof ik,
DKG2? Nee, vooropig niet denk ik. Kijk maar naar de tv van dit moment. Het is allemaal feelgood en positiviteit. Enigszins humor. Keiharde reality tv is in deze tijd van crisis dus om meerdere redenen niet haalbaar denk ik
Zo, daar heeft ze wel een punt natuurlijk! Maar ik vind het niet nodig om altijd een hokje om mensen te moeten plaatsen; die is bi, die is hetero etc.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:25 schreef Guillaume85 het volgende:
Life of Amanda 9
3-3-09 14:32
Schuilt er in iedereen een biseksueel?
Ik kus zelf weleens met vrouwen, maar ben ik dan biseksueel? Wanneer ben je eigenlijk biseksueel? In 2009 is niks meer te gek en hoort het tegenwoordig bij de laatste mode, lijkt het wel. Als ik met een vrouw klooi, doe ik dat vaak voor het shock effect. Ik vind vrouwen mooi, lief en zacht maar kan er niet verliefd op worden. Ben ik nu bi?
Ik denk dat ik wel een beetje bi ben... Maar ik houd vooral gewoon van experimenteren. Ik ben altijd nieuwsgierig geweest naar het onbekende of juist naar wat verboden is. Ik ken veel vrouwen die het ook doen, maar die er helemaal niks mee hebben. Die doen het dan om hun man te behagen. Dat heb ik niet, ik doe het puur uit eigen belang en nieuwsgierigheid. Ik vind dat een man je moet nemen zoals je bent. En als je als vrouw toevallig af en toe van vrouwen houdt, kan ik begrijpen dat dit voor een man een pluspunt kan zijn, want welke man fantaseert er nou niet over twee vrouwen? Wat ik dan wel weer raar vind is dat je in elke seksfilm wel een scène tegen komt met twee vrouwen, maar nooit met twee mannen. Is dat omdat de wereld domweg geregeerd wordt door heteromannen en het dan niet bij hun ego past? Of valt hierbij hun mannelijkheid weg en wordt er daarom in het algemeen positiever gereageerd op lesbiennes dan op homo’s? Ik vind dat het allebei moet kunnen. Ik weet zeker dat er heel veel mannen zijn die zeker biseksuele gevoelens koesteren. Alleen zullen ze dat niet zo snel toegeven naar de buitenwereld, omdat dan hun mannelijkheid wordt aangetast. Terwijl het bij een vrouw juist sexy wordt gevonden.
Ik kom tegenwoordig ook veel mannen tegen waarvan ik dacht dat ze hetero waren maar eigenlijk gewoon bi blijken te zijn. Ik vind het moeilijk. Een vriend van mij is homoseksueel en in het weekend is hij vaak Rachel O’Neill. Als Rachel is het echt een mooie meid en krijgt zij ook veel aandacht. Wat me opvalt is dat zij dan ook veel aandacht krijgt van hetero’s. Zijn ze dan nog hetero? Of toch bi ? Rachel vertelde mij dat sommige het alleen kunnen met haar als hij als Rachel is. Dan hoeven ze niet echt homo of bi te zijn. Ik vind dat erg moeilijk te begrijpen, omdat Rachel toch gewoon een man is, technisch gezien dan hè. Alleen als Rachel valt dat dan helemaal weg, blijkt vaak. Dus wat is het nou? Is het bi zijn voor de spanning of is het toch de verboden vrucht wat het zo interessant maakt voor mannen? Mannen zijn tenslotte toch jagers.
Ik denk dat veel vrouwen tegenwoordig ook zo klaar zijn met mannen, dat ze iets anders gaan proberen. Ik ben wel kieskeuriger geworden als het op mannen aan komt, maar om nou bij elke tegenslag te denken: ik ga nu naar de overkant... Nee. Als ik met een vrouw een relatie aan zou gaan zou ik toch echt iets missen voor mijn gevoel, maar zeg nooit, nooit. Dat neemt niet weg dat ik het wel nog steeds heel spannend vind en het nog steeds mijn nieuwsgierigheid wekt. Ga je een relatie aan met een persoon van de andere sekse, omdat het zo van je verwacht wordt? Of kan het gewoon een persoon zijn, maakt niet uit welk geslacht, die jouw hele wereld op z'n kop zet? Ik geloof in het laatste en ik denk dat je op die manier ook de ware liefde en/of het geluk vindt. Het kan me niet schelen dat ik in een hokje word gestopt, omdat ik toevallig met een vrouw sta te zoenen of met zes mannen tegelijk sta te flirten. Ik weet wat ik wil en ik weet wat mijn lichaam mij vertelt en dat volg ik. Ik vind dat iedereen dat moet doen, ongeacht welke sekse je bent.
Verken de wateren en ontdek je eigen lichaam. Er is nog zoveel meer dan alleen dat ene plaatje.
See you next week.
XX Amanda
Komt Frans Bauer ook uit Volendam dan?quote:Op woensdag 4 maart 2009 12:41 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
wat vind je van Powned dan? dat is lekker eigenzinnig en confronterend en alles behalve feel good tv.. ik hoop dat ze het gaan halen.. ik word kotsmisselijk van Frans Bauer en al die mongolen uit Volendam
Die hele TROS-kliek mag van mij in de prullebak, maar Powned met die walgelijke Rogier of Rutger of hoe die ook mag heten hoeft voor mij ook niet.quote:Op woensdag 4 maart 2009 12:41 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
wat vind je van Powned dan? dat is lekker eigenzinnig en confronterend en alles behalve feel good tv.. ik hoop dat ze het gaan halen.. ik word kotsmisselijk van Frans Bauer en al die mongolen uit Volendam
ik zeg toch en.. dus nee dus en dat kan je wel zien ook.. in Volendam lijken ze allemaal op elkaar.. incest dorpquote:Op woensdag 4 maart 2009 12:51 schreef Mriekje het volgende:
[..]
Komt Frans Bauer ook uit Volendam dan?
Powned vind ik persoonlijk helemaal niets, maar vind die Rutger ook een beetje een idioot, heb hem 2 keer ontmoet.quote:Op woensdag 4 maart 2009 12:41 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
wat vind je van Powned dan? dat is lekker eigenzinnig en confronterend en alles behalve feel good tv.. ik hoop dat ze het gaan halen.. ik word kotsmisselijk van Frans Bauer en al die mongolen uit Volendam
ok dat kan, ik vind de hele movement wel wat hebben, ik heb niks met Gerard Joling camping tv massa hysterie volendamse idioten die de hond uitlaten en ter land ter zee of in de lucht voor jongeren met flauw commentaar kut televisiequote:Op woensdag 4 maart 2009 15:23 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
Powned vind ik persoonlijk helemaal niets, maar vind die Rutger ook een beetje een idioot, heb hem 2 keer ontmoet.
Zijn tv vind ik niet vernieuwend en eigenzinning en confronterend. Oke granted, zijn Vogelaar interview (of NIET interview) was briljant, maar dat kwam meer door haar....
ik vind het iig niets
Die Rutger heeft een hoog zapgehalte!quote:Op woensdag 4 maart 2009 15:23 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
Powned vind ik persoonlijk helemaal niets, maar vind die Rutger ook een beetje een idioot, heb hem 2 keer ontmoet.
Zijn tv vind ik niet vernieuwend en eigenzinning en confronterend. Oke granted, zijn Vogelaar interview (of NIET interview) was briljant, maar dat kwam meer door haar....
ik vind het iig niets
neequote:Op woensdag 4 maart 2009 15:34 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
ok dat kan, ik vind de hele movement wel wat hebben, ik heb niks met Gerard Joling camping tv massa hysterie volendamse idioten die de hond uitlaten en ter land ter zee of in de lucht voor jongeren met flauw commentaar kut televisie
is Eddy Zoey trouwens de presentator van dat programma waar jij aan werkt?
oh ok hij vertelde dat hij een dating programma ging presenteren op rtl 5.. het leek mij nogal een suffe show, dus ik d8 daar werkt Huub vast aan meequote:
retorische vragen moet je niet beantwoorden imo dus alles goed verder?quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:08 schreef Mylene het volgende:
Is Rutger die mongool die ook de DGK finale medepresenteerde?
Lief van je dat je nog een uitleg gaf, maar was niet nodig, dat had ik zelf al begrepenquote:Op woensdag 4 maart 2009 13:44 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
ik zeg toch en.. dus nee dus en dat kan je wel zien ook.. in Volendam lijken ze allemaal op elkaar.. incest dorp
Ja hoorquote:Op woensdag 4 maart 2009 16:10 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
retorische vragen moet je niet beantwoorden imo dus alles goed verder?
Maandag stond in je blog dat die dag het inlogsysteem zou gaan werken. Tot op heden nog niks, terwijl de nieuwe site gesloten is. Of is dit stiekem de manier om langzaam in die vergetelheid te raken?quote:Elske6: Huub, waarom heb je het aanbod van die nieuwe site niet aangenomen? Was veel mooier toch als RM ????
ditishuub: nou ben genoeg "opmerkelijk" in het nieuws geweest de afgelopen jaren, geef mijn portie maar even aan fikkie, langzaam in de vergetelheid raken met af en toe een positief berichtje in de kantlijn...daar teken ik voor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |