[bemoeimodus]quote:Op maandag 2 maart 2009 08:37 schreef Estrys het volgende:
Gister hebben we de zitting op de Stokke gezet ipv de kinderwagenbak die kan vrijwel helemaal plat dus dan ligt hij ook alleen ziet hij wat meer. Bij gebrek aan voetenzak hebben we hem zijn berenpakje aangedaan.![]()
[ afbeelding ]
Misschien wat late reactie, maar ook Lennon wil 's avonds na de fles van rond 5 uur niet meer in bed, overdag en snachts ligt hij trouwens al vanaf het begin in zn eigen bedje op zn eigen kamer. Na deze fles houden we hem dan ook beneden en leggen hem in de box, wandelwagen of wipstoel zodat we ook even rustig kunnen eten. Meestal heeft hij dan een hazenslaapje om vervolgens rond 7 uur weer wakker te worden. We rekken dan tot half 8 ong. en dan krijgt hij weer een fles en gaat na deze fles naar bed. Sterkte!!quote:Op zondag 1 maart 2009 19:21 schreef Raissa het volgende:
Mila is echt ontroostbaar als we haar in haar bedje liggen na 5 uur 's avonds.. Nou ja, ontroostbaar.. Ze wil er gewoon niet zijn lijkt het wel, bij papa of mama valt ze direct in slaap maar in bed ho maar.. Zodra we de deur open doen is ze stil, als we weggaan begint ze weer... Weet niet zo goed wat ik ermee moet eigenlijk.. 's Nachts gaat overigens wel goed..
Bemoei maar hoorquote:Op maandag 2 maart 2009 12:27 schreef k_i_m het volgende:
[..]
[bemoeimodus]
Als je al met hem naar de chiropractor moet omdat er wat bekneld zit zou ik hem niet in een wandelwageninzet die "vrijwel" plat kan doen. In het ergste geval zit je om de week bij de chiropractor voor Jan Lul. In de wandelwagenbak hoeven ze niet plat op hun rug te liggen en in de wandelwageninzet kunnen ze niet anders.
nu je hier toch bent, hoe gaat het met Lilah's hoofdje?quote:Op maandag 2 maart 2009 12:37 schreef k_i_m het volgende:
Ik had er toch ook [bemoeimodus] voor gezet?.
Je hebt die wandelwagen bak wel, waarom hem niet gebruiken als het zoveel prettiger is voor het kind zelf?
Nope echt helemaal niets bewust. Ze heeft een lapje aan haar speen, die heeft ze wel eens vast, maar dan per ongeluk zeg maar..quote:Op maandag 2 maart 2009 18:57 schreef Dakota het volgende:
ook geen lapje ofzo?
Elin zit bijna vastgeplakt aan haar roze spookjeknuffel
Lief dat je dat vraagt! Het gaat heel goed. Er is nog wel een plat stukje aan de achterkant te voelen (en een beetje te zien) maar ze heeft verder gewoon een rond hoofd, en niet meer een hoofd met de vorm van een scheef eiquote:Op maandag 2 maart 2009 16:59 schreef simmu het volgende:
[..]
nu je hier toch bent, hoe gaat het met Lilah's hoofdje?
trekt ie ook aan je haar ? ik ben net een pluk verlorenquote:Op maandag 2 maart 2009 19:01 schreef Estrys het volgende:
Seb trekt regelmatig mijn bril van mijn hoofd, zou hij dat bewust doen of per ongeluk? Ik ben er nog niet over uit. Zit ik vanmorgen en vanmiddag proberen een half uurtje de voeding te rekken om vanavond en vannacht beter uit te komen trekt meneer gewoon vijf uurtjes door na de middag.
Ik heb kort haar, anders deed hij het waarschijnlijk wel. Zal eens aan hem vragen of hij dat bij mijn schoonmoeder wil doenquote:Op maandag 2 maart 2009 19:03 schreef Dakota het volgende:
[..]
trekt ie ook aan je haar ? ik ben net een pluk verloren
Mja, meneer doet altijd net of hij slaapt als hij haar zietquote:Op maandag 2 maart 2009 19:12 schreef Dakota het volgende:
moet je vragen of ze hem even een boertje wil laten doen.. dan neemt ze bij mij meestal een pluk mee
Avalon begint nu net haar handen te ontdekken. Iets bewust vastpakken kan ze nog niet, heel soms pakt ze per ongeluk iets en dat vind ze dan wel heel interessant maar echt naar iets reiken zit er nog niet in.quote:Op maandag 2 maart 2009 18:56 schreef Fuente het volgende:
Wat goed van Fee( en mama
) Snelle groeierd!
Dakota, Elin is echt een snelle jelle! Merel neemt echt overal lekker de tijd voor. Ze pakt nog helemaal niks vast. Hoe doen de andere kindjes van rond de 12 weken dat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |