tofquote:Op woensdag 4 maart 2009 09:03 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Ik heb net een huis gekocht dus dat soort grappen zitten er voor mij ook niet meer in hoor
Je blijft toch zeker wel in limboland he!!quote:Op woensdag 4 maart 2009 19:57 schreef Dacide het volgende:
[..]
tof
Ik heb vandaag technische aankoopkeurng gehad van ons droomhuisje.. Huis was in top staat... dus nu komt de fase waarin we het bod gaan doen.
Daar valt echter geen eer aan te behalen. Beide uit het Nederlandse circuit dus het is niet meer dan een kwestie van overleven in de UFC en dat lukt alleen met een vette KO of een submission. Deze matchup laat eerder zien dat Struve bij de achterdeur zit. Struve ligt er bijna uit.quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:56 schreef Opgezwollenlever het volgende:
Stojnić, moet te pakken zijn door Struve. Anders kan je ook maar beter thuisblijven.
Stojnic is nooit gesubmit en Struve gaat hem niet KO slaan. Het wordt ben ik bang een saaie partij en het is einde oefening voor beide. Helaas maar het was te verwachten, het kan gewoon niet dat een topvechter uit notabene Team Schrijber vandaan komt. Ik heb niets tegen Bob Schrijber maar hij is nou niet het boogbeeld van technisch vernuft. Struve zal een leuke MMA vechter in Europa blijven maar voorlopig geen serieuze kandidaat. Daarvoor moet hij trainen met de top in Nederland of naar de VS verhuizen.quote:Op woensdag 4 maart 2009 19:02 schreef Jajong het volgende:
[..]
En zoals al gemeldt is vecht Struve dus tegen Golden Glory product Denis Stojnic, moet een easy sub voor Stefan worden.
Zzzz. Dat durf ik te betwijfelenquote:Op donderdag 5 maart 2009 00:39 schreef Fokski het volgende:
[..]
Stojnic is nooit gesubmit en Struve gaat hem niet KO slaan. Het wordt ben ik bang een saaie partij en het is einde oefening voor beide. Helaas maar het was te verwachten, het kan gewoon niet dat een topvechter uit notabene Team Schrijber vandaan komt. Ik heb niets tegen Bob Schrijber maar hij is nou niet het boogbeeld van technisch vernuft. Struve zal een leuke MMA vechter in Europa blijven maar voorlopig geen serieuze kandidaat. Daarvoor moet hij trainen met de top in Nederland of naar de VS verhuizen.
Je wil dus niet vertellen waar je traint, duidelijkquote:Op donderdag 5 maart 2009 12:37 schreef Fokski het volgende:
Kerel een BB submitten wanneer die uitgeput zijn en stoten hebben gekregen kunnen velen. Dit is MMA geen BJJ. De laatste BB die Struve heeft gepakt werd ook gesubmit door Justin McCully. De kerel die Hardonk had kunnen submitten als hij iets meer verstand had van het spelletje. Je doet net alsof Struve een Damian Maia is en ik begrijp niet anders dan dat het moet liggen aan het feit dat je bij een affliated gym traint. Jammer, dat je dat niet kan inzien en betweterig probeert te stellen dat je het zoveel beter moet weten.
quote:Op donderdag 5 maart 2009 13:02 schreef Paxlie het volgende:
Loop is niet zo te zeiken Fokski en JaJong
quote:Pete Sell vs. Matt Brown
Sell met een submission.. Brown mag wat mij betreft ook opzouten
Mike Patt vs. Brandon Vera
Hopelijk kan Vera weer een keer snel finishen maar ik twijfel eraan!! Patt heeft trouwens héérlijke odds
Toch maar op zeker, Vera met een 1st round (T)KO
Shane Nelson vs. Aaron Riley
Shane Nelson, boy I would love to see him go down (hard)!! Riley met een 1st round sub
Gray Maynard vs. Jim Miller
Miller de underdog, hij moet Maynard kunnen pakken imo, by submission i guess
Gabriel Gonzaga vs. Shane Carwin
Gonzaga heeft mss de edge, maar ik ga mee op de Carwin train1st round KO!!! Zijn 10 laatste fights duurde gemiddeld 1:07
Matt Hamill vs. Mark Munoz
Hamill.. tja.. zo komt ie ook niet echt verder binnen de UFC.. laten we er maar vanuit gaan dat hij deze weet te winnen
Quinton Jackson vs. Keith Jardine
Zijn er nog mensen die hieraan twijfelen? Ik niet iig.
Tim Boetsch vs. Jason Brilz
Black horse JB ftw!
Kendall Grove vs. Jason Day
Hmmz het is maar weer de vraag welke Kendall we te zien krijgen.. mocht hij op 80% of < zitten dan wint Day deze pot wel.. is Grove nagenoeg in shape mentally en physically dan pakt hij hem gewoon met een late submission
Ryan Madigan vs. Tamdan McCrory
Tja.. over Madigan weet ik net niks.. ook maar een submission victory voor Tamdan dan
Waar lees je dat?quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:27 schreef Paxlie het volgende:
Het probleem is vooral dat je alleen maar de negatieve zaken belicht. Hoe jij het verteld komt ie uit Nederland en is het dus niks. Lekker kort door de bocht
Ik weet niet of Munoz Hamill overtreft in het worstelen. Er is zowat geen betere worstelaar dan Hamill. Munoz mag dan wel als betere worstelaar gezien worden omdat hij een Divisie I kampioen was en Hamill slechts een Divisie III kampioen maar dat ligt meer aan de universiteit die je kiest dan aan het niveau van de athleten. Hamill zal met zijn doofheid wellicht wat beperkter in keuze hebben gezeten en niet een Div I school hebben kunnen kiezen. Hij koos een school die veel voorzieningen hadden voor doven en slechthorenden (10% van de studenten was daar doof of slechthorend). Hoedan ook een interressante partij.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 10:01 schreef Dacide het volgende:
Ik ben heel erg benieuwd naar de partij van Matt Hamill vs. Mark Munoz...
Hamill is de meer ervaren mma vechter.... En een top worstelaar.. Maar Munoz is een nóg betere worstelaar...
Dus ik verwacht dat Hamill het staande wilt finishen... altijd leuk als worstelaars dat gaan proberen.
quote:Interim heavyweight champion Frank Mir sustained a knee injury while training for his upcoming fight against Brock Lesnar at UFC 98: “Lesnar vs. Mir 2″ from the MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada, on May 23 and has been forced out of the main event.
Mir will require time to heal after recently undergoing minor knee surgery to repair the damage. He is expected to make a full recovery. There is no timetable for a return; however, the good news is that it could be as soon as this summer.
Therefore, the highly anticipated heavyweight title unification match appears to be temporarily on hold — not canceled — for now.
Good lord. Is iemand anders Jajong's arrogantie ook een beetje zat aan het worden?quote:Op woensdag 4 maart 2009 19:02 schreef Jajong het volgende:
[..]
Gast. Als je echt niet weet waar je 't over hebt hou dan gewoon je mond, begint een beetje te vervelen. Taylor en Kelly zijn beide welterweights, and Taylor blijft op dat gewicht en Kelly gaat naar beneden, naar lightweight. En die correctie is dus precies andersom:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |