De moderator (Elfletterig) doet zo zijn werk vast wel.quote:
Veel ' geluk' bij dit ongeluk....quote:Mogelijk tekort brandstof oorzaak
door Arnold Burlage
Boeing 737 Turkisch Airlines gecrasht bij Schiphol
AMSTERDAM - Een van de oorzaken waarop het onderzoek zich richt is een gebrek aan brandstof in het allerlaatste deel van de vlucht. Luchtvaartexperts op Schiphol en ervaren verkeersvliegers hebben daarop gewezen.
in ca. 18 maanden je vliegbrevet? geïntegreerde dagopleiding piloot
www.pilotinfo.nl
Scherpe acties bij KLM
Vlieg zonder zorgen. Vlieg met KLM KLM biedt u alle comfort en gemak.
www.klm.com/nl/Vliegticket
Een vogelaanvaring wordt vrijwel uitgesloten, omdat het ernaar uitziet dat beide motoren tegelijk zijn uitgevallen, een uitzonderlijke toevalligheid.
Uit ooggetuigenverslagen blijkt dat het toestel met de staart naar de grond gericht de landingsbaan naderde. Het wijst erop dat de piloten hebben geprobeerd om het toestel op te trekken. Nog net vliegend, beneden de landingssnelheid, ontstaat dan op het laatst een zogenaamd "baksteen" effect.
Het vliegtuig valt dan uit de lucht; dat is wat ooggetuigen ook hebben zien gebeuren. Een extra aanwijzing voor een brandstoftekort is het feit dat geen brand is uitgebroken, een van de grootste risico¹s bij dit soort crashes.
Vliegmaatschappijen nemen tegenwoordig steeds minder reserve brandstof mee, omdat het gewicht daarvan vliegen onnodig kostbaar maakt. In de vliegerwereld wordt steeds vaker kritiek gehoord op die verkeerde zuinigheid.
dat denk ik ookquote:Op woensdag 25 februari 2009 14:37 schreef denthemen het volgende:
Er zullen nog heel wat doden bijkomen denk ik
Omfg, wtf doet die poltiie nouquote:Op woensdag 25 februari 2009 14:39 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Die gozer op de vluchtstrook
Sjieke slip ook van die politiequote:Op woensdag 25 februari 2009 14:39 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Die gozer op de vluchtstrook
Handremquote:
is al weer gedeeltelijk open geloof ikquote:Op woensdag 25 februari 2009 14:40 schreef Paul het volgende:
Misschien een stomme vraag maar waarom is de A9 afgesloten? alleen voor de kijkers?
Die google advertentiesquote:Op woensdag 25 februari 2009 14:39 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Veel ' geluk' bij dit ongeluk....
Niet zo slimquote:Op woensdag 25 februari 2009 14:39 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Die gozer op de vluchtstrook
Aanvoer van hulpdiensten, afvoer van gewonden.quote:Op woensdag 25 februari 2009 14:40 schreef Paul het volgende:
Misschien een stomme vraag maar waarom is de A9 afgesloten? alleen voor de kijkers?
quote:
Vorige week op NGC bij aircraft investigations een uitzending over een ongeluk bij New York ook door brandstof tekort.quote:Op woensdag 25 februari 2009 14:39 schreef fokthesystem het volgende:
Mogelijk tekort brandstof oorzaak
Veel ' geluk' bij dit ongeluk....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |